פרטי הטיול
פיצה משפחתית עם תוספות

פיצה משפחתית עם תוספות

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • 2: פארקי השעשועים: "Rainbow Magicland "ו " גרדה לנד ,"

  • פירנצה – גשר " – פונטה וקיו , " שערי גן העדן

  • מגדלי סן ג`ימיניאנו

  • פיזה – תצפית על "המגדל הנטוי "

  • סירמיונה – שיט בסירות מרוץ באגם גרדה

  • רומא – פסל משה, בזיליקת סן פייטרו בותיקן, מזרקת המשאלות – פונטנה די טרבי

8
ימים
יום
1

תל אביב, מילאנו, סירמיונה – אופנה וגלידה

מנמל התעופה בן גוריון נטוס לצפון איטליה. לאחר הנחיתה נסייר במילאנו הבירה הכלכלית של איטליה ובירת האופנה העולמית. נצא לסיור בעיר ונבקר בכיכר הדואומו המרשימה על שלל מבניה, נהלך בגלריית ויטוריו עמנואלה השני, נצפה אל בית האופרה לה סקאלה ונראה את פיסלו של לאונרדו דה וינצ'י הניצב למולו. ניסע לאזור אגם גרדה ונבקר בעיירה הציורית - סירמיונה השוכנת על לשון יבשה צרה החודרת לתוך האגם. נטייל בסמטאות העיירה הציורית שכמעט כולה מוקפת במי האגם. נוכל להאכיל את הברווזים המסתובבים על החוף וכמובן.... ליהנות מהגלידה האיטלקית הנפלאה. נצא לשיט מהנה בסירות מרוץ סביב לשון היבשה. נמשיך למלוננו באזור ורונה.

יום
2

פארק "גרדלנד" – כולנו אינדיאנה ג'ונס.....

היום מוקדש לפארק השעשועים המפורסם "גרדלנד". האמיצים יוכלו לנסוע ברכבת המהירה המבצעת פעלולים נועזים תוך כדי נסיעה. נוכל להתחפש למחפשי אוצרות נסתרים ונשוט באבובים בג'ונגלים מסתורים בסגנון "אינדיאנה ג'ונס", כדי למצוא את "אוצר פרעה" במקדשי מצרים העתיקה. יום של הנאה צרופה לילדים וגם להורים. נשוב לבית המלון.

יום
3

ונציה – עיר הגונדולות והסרנדות

הבוקר ניסע לונציה "מלכת הים האדריאטי". נשוט בתחבורה הימית הייחודית לעיר ונבקר בגטו היהודי העתיק. משם נמשיך בסיור רגלי בעיר הבנויה על המים. נהלך בסמטאותיה הציוריות דרך תעלות וגשרים קטנים ונראה את גשר ריאלטו המפורסם. נמשיך לכיכר סן מרקו הידועה ככיכר היונים ונראה את המבנים ההסטוריים שמקיפים אותה, כגון: הבזיליקה ע"ש סן מרקו, ארמון הדוג'ים, מגדל הפעמונים, מגדל השעון וגם את "גשר האנחות". המעוניינים יוכלו לשוט בגונדולות שהפכו לסמלה הרומנטי של העיר המיוחדת (בתשלום). נחזור למלון.

יום
4

ורונה – אהבה נצחית, פירנצה – היפה בערים

ניסע לביקור בורונה, עירם של רומיאו ויוליה. נטייל במדרחוב המרכזי אל ביתה של יוליה ונראה את המרפסת בה עמדה והאזינה לסרנדות אותן שר לה רומיאו. נמשיך ונטייל בין כיכרות העיר המפורסמות ונצפה באמפיתיאטרון הרומי המרשים. נעזוב את חבל ונטו וניסע דרומה לעיר הרנסנס פירנצה, בירת חבל טוסקנה. נערוך סיור מודרך ונראה את הדואומו ביפי הדרו, שערי "גן העדן" של בית הטבילה, מגדל הפעמונים של האמן ג'וטו, כיכר הסניורה היפה שנראית כמוזיאון פסלים פתוח, הגשר העתיק ה"פונטה וקיו", שוק הקש ועוד. בתום היום ניסע למלון בחבל טוסקנה.

יום
5

אזור "חמשת האדמות"– הכפרים התלויים על הים

לפנינו יום טיול באזור "חמשת האדמות" המשתרע לאורך חלקה הצפוני של הריביירה האיטלקית. חמישה כפרי דייגים צבעוניים הבנויים כ"תלויים" על צלע-הר מעל הים שנחצבו באופן מדהים אל תוך החוף התלול, המכוסה כרמים מדורגים (טרסות) ומופרדים זה מזה במפרצונים. הכפרים משמרים את האווירה המסורתית של כפרי הדייגים ומקושרים ביניהם עם שבילים צרים ומפותלים בגבעות המתנוססות מעל חמש הערים של מחוז ליגוריה – מונטרוסו אל מורה, ורנזה, קורניליה, מנרולה וריומג'ורה. מ- 1997 נכלל גם צ'ינקווה טרה ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו - הפנינה סודית הידועה רק למקומיים - נחשפה לקהל המטיילים רק עם בנייתה של מסילת הרכבת הנעה לאורך קו החוף ומחברת את הכפרים לעולם. נשתמש בתחבורה מיוחדת של המקום כולל רכבת וסירה, כדי לבקר בהם. נחזור למלונינו.

יום
6

פיזה– המגדל הנטוי – הטעות המוצלחת בהסטוריה, סן ג'ימיניאנו של המגדלים היפים, רומא –אליה מובילות כל הדרכים

ניסע מערבה כדי לראות את ה"נס" של פיזה – "המגדל הנטוי" המפורסם, שנבנה במאה ה- 12 ונחשב לטעות הבניה המפורסמת ביותר בעולם. נמשיך לביקור בסן ג'מיניאנו, עיירת מגדלים מימי הביניים בה התחרו ביניהם אצילי העיר מי יבנה מגדל גבוה יותר מעל ארמונו. בזאת תם ביקורנו בטוסקנה. מכאן נדרים אל חבל לאציו ואל עיר הבירה האיטלקית רומא.

יום
7

רומא, הואתיקן – האימפריה הרומית וערש הנצרות

את היום נקדיש לרומא. במהלך סיור מודרך בעיר, נראה את הקולוסיאום, נבקר בכנסיית סן-פייטרו אין וינקולי בה נמצא פסל משה של מיכאלאנג'לו, נערוך תצפית על הפורום הרומאי ושער טיטוס, נראה את פיאצה ונציה ונבקר בכנסייה הגדולה ביותר בעולם, הבזיליקה סן פייטרו שבמדינת הואתיקן . נמשיך ונסייר ב"אזור הרומנטי" של רומא ונגיע גם לכיכר "מזרקת המשאלות", ה"פונטנה די טרבי". בתום הביקור ניסע לבית המלון.

יום
8

רומא, פארק "עולם הקסם" , תל אביב

היום ניסע לביקור של כיף בפארק השעשועים , החדיש ורחב המימדים. הפארק מציע שפע של אטרקציות ובילויים לילדים ולהורים: תיאטראות, כולל מופע גלדיאטורים, סרט D5 ,רכבות הרים, רכבת מכרות ומתקני מים משעשעים לקיץ המעוצבים להפליא. המתקנים מחולקים לעולמות מן האגדות, הרפתקאות מעולם הפיות והגמדים, הדרקונים והמפלצות - לקטנטנים ועד לטירת ימי הביניים. נארוז את כל החוויות והרשמים, ניסע לנמל התעופה ונמריא חזרה הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים