פרטי הטיול
פולין

פולין

פולין

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בית היתומים של יאנוש קורצ'ק

  • מחנה טרבלינקה

  • "ישיבת חכמי לובלין"

  • אשוויץ

  • בית הכנסת של הרמ"א

  • שוק הבדים בקרקוב

8
ימים
יום
1

ת"א – וורשה

ניפגש בשדה התעופה לטיסה לוורשה. עם הנחיתה בעיר נצא לסיור מקיף בעיר שיכלול את העיר העתיקה והחדשה.נבקר בבית העלמין היהודי ובבית הכנסת ונשמע את סיפורה של קהילת וורשה נראה את בית היתומים של יאנוש קורצ'ק. נמשיך ונראה את אנדרטת הצבא האדום, נראה את ארמון המלוכה, כיכר העיר, ובית המשפט. בתום הסיור ניסע למלוננו באזור.

יום
2

וורשה –טרבלינקה- לובלין

אחרי ארוחת הבוקר נצא לסיור ב"נתיב הגבורה" , נתוודע למעשי הגבורה של יהודי הגטו, ולדמויות שהנהיגו את המרד, ונסיים באנדרטת "השואה והגבורה" של נתן רפפורט. לאחר מכן נמשיך בנסיעה למחנה טרבלינקה, נספר את סיפור המחנה, ונסייר "ביער מצבות האבן". נמשיך בנסיעה לעיר לובלין, בדרכנו נעבור דרך עיירות קטנות. עם ההגעה ללובלין נצא לסיור בעיר, נסייר בעיר העתיקה, באזור הגטו ונראה את הישיבה המפורסמת "ישיבת חכמי לובלין" , ובית היתומים . לינה בלובלין.

יום
3

לובלין - גליציה - קרקוב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באזור חבל גליציה עד לקרקוב. נבקר בעיירה לנצוט ונראה את ארמון ה"גרף פוטוצקי", ונמשיך לביקור בבית הכנסת המרכזי. נמשיך את סיורנו באזור ונבקר בעיר טרנוב, נראה את כיכר השוק ונראה את לוח הזיכרון לקהילה היהודית שחיה במקום. נראה את שרידיו של "בית הכנסת השרוף" מהמאה ה- 17 . בתום הסיור נמשיך בנסיעתנו לקרקוב בה נלון.

יום
4

קרקוב – אשוויץ - קרקוב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר קרקוב, נבקר ברובע היהודי של העיר ובבית הכנסת של הרמ"א. נבקר בגטו היהודי של העיר. בחלקו השני של היום נסיע לביקור זיכרון במחנות אושוויץ ובירקנאו. נבקר במוזיאון שהוקם במחנה ומספר את סיפורם של היהודים שנרצחו במחנות אלו. נמשיך לביקור במחנה אושוויץ ב' הידוע בשם בירקנאו, נסייר הין המבנים ששרדו ובתום הסיור ניסע חזרה למלוננו בקראקוב.

יום
5

קרקוב – הרי הטטרה- זקפונה – קרקוב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיירת הסקי זקפונה נסייר בעיירה ונתרשם מסגנון הבנייה ייחודי של האזור בשעות הצהרים נחזור לקרקוב להמשך סיור בעיר היפה. נערוך תצפית מגבעת ארמון המלוכה, נראה את נהר הוסילה, נמשיך לכיכר המרכזית שם נראה את שוק הבדים. נמשיך את סיורנו בעיר ובתום הסיור ניסע למלוננו.

יום
6

קרקוב

יום חופשי.

יום
7

קרקוב - לודז'

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה ללודז' העיר השלישית בגודלה בפולין העיר ידועה בשל תעשיית הטקסטיל המפותחת של העיר. נסייר במרכזה של העיר ונראה את בתיהם של עשירי העיר ועיצובם המיוחד. נבקר בכיכר המרכזית ולאחר מכן יינתן מעט זמן חופשי במרכז העיר לאחריו העברה לבית המלון באזור.

יום
8

לודז' – וורשה

יום אחרון לטיולנו, ניסע מלודז' לוורשה, ועם ההגעה נצא לסיור בוורשה "החדשה" נסייר בשדרות הרחבות של העיר, הכיכרות ההדורות, נרשם מיופיה של העיר נותיר מעט זמן במרכז העיר ולאחר מכן העברה לשדה התעופה לטיסה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים