פרטי הטיול
צפון איטליה - 7 ימים

צפון איטליה - 7 ימים

אוסטריה, שוויץ

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מפלי הריין

  • ציריך

  • קניון הארה

  • שטיין אם ריין

  • אגם קונסטנץ

7
ימים
יום
1

תל אביב מילנו

ניפגש בשדה התעופה לטיסה ישירה למילאנו לטיול מרתק "בארץ האגמים" של צפון איטליה. לאחר הנחיתה וסידורים פורמאליים בשדה, נתחיל את סיורנו בעיר מילאנו, בירת האופנה האיטלקית. נצפה בדואומו – הקתדראלה העצומה והמרשימה, פאר הארכיטקטורה הגותית ובבית האופרה המפורסם "לה סקלה", נמשיך לסייר ברחובות היפהפיים של העיר ונותיר זמן לקניות בחנויות המעצבים המיוחדות. בחלקו השני של היום נמשיך בנסיעה אל אגם איסאו (Lago d'Iseo) הקסום. האגם המוקף שרשרת הרים הוא האגם הרביעי בגודלו בחבל לומברדיה. נערוך סיור בעיר העתיקה איסאו השוכנת על גדות האגם ונצפה באי מונטה איזולה (Monte Isola) השוכן במרכזו. המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לשייט אל האי היפה. בתום הסיור ניסע לבית המלון.

יום
2

באזל-ברן

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בבאזל וברן. נתחיל את יומנו בעיר באזל הזכורה בהוויה הישראלית כעיר בה צולם בינימין זאב הרצל במרפסת המפורסמת. בזאל המפורסמת שוכנת במפגש הגבולות של גרמניה, צרפת ושוויץ ועל גדותיו של נהר הריין שחוצה את העיר. נערוך סיור באתריה של העיר ובין מבניה המרשימים. לאחר מכן נמשיך לברן, בירתה של שוויץ "עיר הדובים". נערוך סיור ברובע העתיק של העיר ונראה את מבנייה היחודיים של העיר כמגדל השעון, בית העירייה, וכמובן מאורות הדובים שעל שמם נקראת העיר. בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
3

ציריך – מפלי הריין

יום מרתק לפנינו, לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא לסיור בעיר ציריך הבירה הלא רישמית של שוויץ והעיר הגדולה במדינה. נצפה על אגם ציריך ונמשיך לסיור בין אתריה של העיר ורחובותיה היפים. ניפרד מציריך אל הטבע הירוק של שוויץ ולביקור במפלי הריין. נעצור בעיירה הקסומה שאפהאוזן על גבולה של גרמניה לתצפית על המפלי הריין, מפלים מרשימים עם עוצמת מים אדירה. בתום היום נחזור למלוננו.

יום
4

לוצרן

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר לוצרן מהיפות בערי שוויץ. נצא בנסיעה דרך נופיה של שוויץ, נופים הררים המכוסים במרבדים ירוקים, פסגות מושלגות ומים הזורמים בשפע. נערוך הפסקה בעיירת הסקי אנגלברג השוכנת למרגלות הר הטיטליס הגבוה. המעוניינים יוכלו לעלות ברכבל לפסגתו (בתשלום). לאחר ההפסקה נמשיך ללוצרן. העיר הבוניה בקצה הצפוני של אגם ארבעת הקנטוננים וןמהווה מוקד משיכה לתיירים רבים בזכות יופייה . נסייר בעיר לאורך הטיילת ונראה את מפגש הנהר והאגם. נעלה על גשר קאפלברוק, גשר העץ החוצה את נהר רוס, נצפה על מגדל המים ונמשיך לכיכר הכנסייה שםפ נצפה על כנסיית סן פיטר. נותיר זמן חופשי במדרחוב הססגוני של העיר ולאחריו ניסע חזרה למלוננו.

יום
5

אינטרלקן-קניון הארה

את היום נקדיש למראות הנוף של שוויץ שמושכים אליה המוני תיירים. את יומנו נתחיל בנסיעה אל העיירה הציורית מאירינגן המקום בו הומצא המרנגושהייתה יעד הנופש של סר ארתור קונאן דויל, מחבר ספרי שרלוק הולמס, שבחר במפלי טרומלבך הסמוכים לעיירה כמקום מותו של הבלש המפורסם. מהעיירה נצא בנסיה לעיירה אינטרלקן השוכנת בין שני האגמים, ברינץ ותון, ותמונות הנוף של האגמים ורכסי ההרים המושלגים ילוו אותנו לאורך הדרך. נעצור לתצפית על הנוף ונמשיך בדרכנו. נערוך סיור בעיירה אינטרלקן ולאחר מכן נמשיך לסיור רגלי לאורכו של קניון הארה המרהיב. בתום היום נחזור למלוננו.

יום
6

שטיין אם ריין-קונסטנץ

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בעיירה הקסומה שטיין אם ריין שפירוש שמה הוא "אבן על האגם". העיירה היפהפייה מימי הביניים פרושה על גדותיו של נהר הריין ומשמרת מראה ימי ביינימי ייחודי. נטייל בתוככני העיר העתיקה המוקפת חומה, נראה את קירות הבתים המעוטרים בציורי קיר יפים, נתרשם מהאדריכלות של העיר שחלק ניכר מבתיה בנוי עם תומכות עץ, סגנון האופייני לאזור. נמשיך את סיורנו בין הסימטאות ונצפה על טירת הוהנקלינגן. נמשיך את טילנו אל אגם קונסטנץ המחולק בין שלוש מדינות-שוויץ, גרמניה ואוסטריה. נבקר בעיר הגדולה לופו של האגם הקרויה על שמו. נראה את המדרחוב הססגוני והמזרקה. נמשיך את הסיור ברחובות העיר ובתום היום נחזור למלוננו.

יום
7

ציריך-מילאנו-תל אביב

יום אחרון לטיולנו. לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכיוון מילאנו, הבירה הפיננסית של איטליה, שנחשבת גם לבירת האופנה העולמית. נסייר במרכזה העתיק, נשקיף על חלונות הרוואה של רחוב מונטה נפוליאונה המפורסם, בו ניתן למצוא את בתי האופנה הנחשבים בעולם, ונשקיף על הקתדרלה הגותית הבוהקת בלובנה. נצפה על בית האופרה המפורסם "לה סקלה", ונותיר זמן לקניות בגלריית ויטרויו עמנואלה היוקרתית. לקראת ערב ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים