פרטי הטיול
סלוניקי והסביבה

סלוניקי והסביבה

יוון

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הרובע היהודי בסלוניקי

  • השוק המקורה

  • וולוס

  • הר פליון

  • שיט מול חופי אטוס

  • המנזרים התלויים

5
ימים
יום
1

תל אביב – סלוניקי

פגישת הקבוצה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לסלוניקי. עם ההגעה נחבור למדריך ונצא לכיוון העיר סלוניקי, השנייה בגדולה ביוון, עיר מיוחדת בעלת הסטוריה רבת גוונים, מורשת של קהילה יהודית ענפה המשלבת עתיק וגם החדש באופן מיוחד במינו. נראה את כיכר אריסטוטלוס מן המאה שעברה, יופי אדריכלי ופאר בנייה, נמשיך לעבר המגדל הלבן, שהפך לסמלה של העיר, נבקר בשוק המקורה וברובע היהודי. בתום הביקור העברה לבית המלון.

יום
2

חצי האי פיליון - וולוס

יום קסום של נוף הרים לפנינו. נעפיל לכפר הידוע 'מקריניצה', המפורסם גם בשל העובדה שסביבו צומחים עשבי מרפא, תבלין ואריכות ימים. נערוך תצפית מדהימה ממרכז הכפר, ובתום הסיור נמשיך לעיר וולוס, ממנה על פי המסורת, יצא יאסון לחפש את גיזת הזהב. נטייל בעיר העתיקה ובטיילת ונהנה מהשווקים הציוריים של העיר. בתום הביקור נצא חזרה לכיוון בית המלון.

יום
3

המנזרים התלויים (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים, יוכלו לצאת (בתשלום) ליום מדהים ביופיו, לאחד מפלאי עולם, אל עבר המנזרים התלויים של מטאורה. על ראשי עמודי הסלעים המרשימים נבנו מנזרים והם נחשבים לאחד האוצרים היפים בעולם. הנוף מרגש, ממש עוצר נשימה, ובשילוב יוצא מן הכלל של ארכיטקטורה נזירית הופך את הביקור במקום לעוצמתי במיוחד.

יום
4

חצי האי חלקדיקי (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים, יוכלו לצאת (בתשלום) ליום מהנה במיוחד באזור חצי האי חלקדיקי. נסיעה לאורך המפרצים המרהיבים ועיירות דייג ציוריות. נצא להפלגה אל מול חופי היבשה של אטוס, רפובליקת נזירית, עצמאית, בה הכניסה לנשים אסורה עוד מהמאה ה 11. השייט יעשה עד למרחק של כ 500 מטר מקו החוף, זהו הטווח הקרוב ביותר המאפשר לנשים להתקרב לאזור. נצפה אל עבר המנזרים הקסומים, ומשם נשוב למלוננו.

יום
5

סלוניקי – תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים