פרטי הטיול
כוכב מוסקבאי

כוכב מוסקבאי

רוסיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הקרמלין

  • מנזר נובודייביצ’י

  • גשר "עצי המנעולים" המיצג הסביבתי של הפסל שימיאקין

  • מרינה רושה

  • איזמאילובסקי

6
ימים
יום
1

תל אביב – מוסקבה, הכיכר האדומה, סיור פנורמי

מנמל התעופה ע”ש בן גוריון נטוס למוסקבה, שהפכה לבירת רוסיה במאה ה- 14 . לאחר הנחיתה נצא לסיור פנורמי בעיר השוכנת על גדות נהר מוסקבה. נבקר בכיכר האדומה, נתרשם מחומות הקרמלין ומכנסיית “וסילי הקדוש” ונצפה אל המוזוליאום בו טמון לנין. נחלוף על פני תאטרון הבולשוי, בניין הק.ג.ב בכיכר לוביינקה ונצפה אל “הבית הלבן” בו התחולל ניסיון ההפיכה הכושל נגד בוריס ילצין.

יום
2

מוסקבה – מתחם הקרמלין, נובודייביצ'י

את היום נתחיל בביקור במתחם הקרמלין, מרכזה השלטוני של רוסיה הגדולה וליבה הדתי בתקופה הצארית. נבקר בכיכר הקתדרלות ובכנסיית ההכתרה, נראה את בניני הממשל ואת ארמון הצאר, את הפעמון הגדול בעולם שמעולם לא צלצל ואת “התותח הענק שלא ירה”. נמשיך לביקור בבית הכנסת המרכזי ההיסטורי ששמר על הגחלת היהודית בתקופה חשוכה של ברית המועצות. את היום נסיים בביקור בפנתיאון הקבורה של חשובי האומה הרוסית הגדולה, הצמוד למנזר נובודייביצ’י בו קבורים שלייאפין, חרושצ’וב, ראיסה גורבצ’וב, אנטון צ’כוב, לוויטן, אשתו של סטלין שהתאבדה, הפרימה בלרינה גאלינה אולנובה ועוד. בסיורינו נוכל להתרשם גם מיצירות האמנות הרוסית שעל המצבות.

יום
3

מוסקבה - (בורודינו, הר ההשתחחוות, מדרחוב ארבט)

יום חופשי. לאחר ארוחת הבוקר ניתן לצאת (בתשלום נוסף) לבקר במוזיאון ובפנורמת קרב בורודינו, הקרב ההיסטורי בשנת 1812 בין הצבא הרוסי וצבא נפוליאון, בו ניסה הצבא הרוסי לחסום את צבא נפוליאון בדרכו למוסקבה. המוזיאון בנוי כגליל ענק שעל קירותיו מיצג פנוראמי מדהים של השתלשלות הקרב. לאחר מכן ניסע ל ”הר השתחוות” שבו הוקם פארק הניצחון במלאות 50 שנה לסיום מלחמת העולם השנייה. לא נחמיץ כמובן ביקור בהיכל הגבורה והניצחון על אולמותיו המרשימים והדיורמות המרהיבות המתארות את הקרבות ההרואיים של הצבא הרוסי כנגד הפולש הנאצי. בהמשך היום נשוטט במדרחוב ארבאט התוסס בו מוצגות עבודות של אמנים מקומיים.

יום
4

מוסקבה - (תחנות המטרו, כנסיית הגואל, גני התערוכה)

יום חופשי. היום נטייל ברחבי מוסקבה הבירה בעזרת המטרו. את היום נתחיל בסיור בתחנות המטרו המפורסמות של מוסקבה שעוצבו כל אחת בסגנון ייחודי כמוזיאונים תת קרקעיים. נמשיך לביקור בכנסיית הגואל המחודשת. לאחר ביקור והפסקת צהריים בקניון אירופה הענק נסע לביקור בגני התערוכה של מוסקבה עם המזרקות האדירות והמיוחדות כולל מזרקת השפע המצופה כולה בזהב. (יום סיור זה כרוך בתשלום נפרד).

יום
5

מוסקבה – מרינה רושה, שוק איזמאלובסקי - תל- אביב

היום נבקר במרכז היהודי – “מרינה רושה”. נמשיך בדרכנו לביקור בגשר "עצי המנעולים" – שדרת החתונות, אליו מגיעים הזוגות ביום נשואיהם. לא נפסח על הביקור בפארק שבו מוצב המיצג הסביבתי הגדול של הפסל שימיאקין. לאחר מכן, בשעות אחה”צ, נבקר בשוק העתיקות הצבעוני והאותנטי איזמאילובסקי, אשר בו שפע מזכרות ומתנות. בתום הסיור, עמוסי חוויות ורשמים ניסע לשדה התעופה ונטוס בחזרה הביתה.

יום
6

תל אביב

טיסה לתל אביב

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים