פרטי הטיול
טיול מאורגן לספרד ויוה ספרד מדריד ואנדלוסיה

טיול מאורגן לספרד ויוה ספרד מדריד ואנדלוסיה

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בית הכנסת אל טרנזיטו

  • ארמון אלהמברה וגני חנרליפה

  • שמורת הקופים ומערת סנט מייקל בגיברלטר

  • עמק הנופלים במדריד

8
ימים
יום
1

תל אביב – מדריד-טולדו-גרנדה

נפגשים בנמל התעופה בן-גוריון וטיסה למדריד. לאחר הנחיתה נצא בנסיעה אל טולדו, בירת חבל קסטיליה ההיסטורית הזכורה לנו מן ההיסטוריה היהודית. נתחיל בתצפית מרהיבה על העיר ממנה נוכל ללמוד על מיקומה האסטרטגי של העיר .נמשיך בסיור רגלי לרובע היהודי העתיק ונבקר בבית הכנסת אל טרנסיטו ששרד לאר רדיפות האינקוויזיציה ולאחר גירוש ספרד הפך לכנסייה. בתום הסיור נעזוב את טולדו ונמשיך בנסיעה ל"עיר הרימונים" גרנדה מעוזם האחרון של הממלכה המורית והיהלום בכתר אנדלוסיה. ארוחת ערב ולינה בגרנדה.

יום
2

גרנדה – קוסטה דל סול

נפתח את הבוקר בביקור ב"אלהמברה" – הפנינה הארכיטוקטורה של השלטון המורי. קומפלקס של מבנים וגנים שכל חדר בו הוא יצירת אומנות בפני עצמה. נמשיך לביקור ב"גני חנרליפה" – ארמון הקיץ של שליטי גרנדה, הטובל בתוך גנים פורחים ומזרקות הפועלות עד היום בכח הגרוויטציה של המים כפי שתוכננו בתקופת השלטון המוסלמי. בתום הביקור נמשיך דרומה לעבר קוסטה דל סול השוכנת על שפת הים התיכון לקראת אחה"צ נגיע לטורמולינוס, אחת העיירות בקוסטה דל סול – ב"חוף השמש". . ארוחת ערב ולינה.

יום
3

גיברלטר

יום נפלא לפנינו. ניסע לביקור בנקודת המפגש של האוקיינוס האטלנטי והים התיכון הנקודה הדרומית ביותר בחצי האי האיברי. צוק גיברלטר, מושבת כתר בריטית במרומי צוק גיברלטר, עם נופי פרא ופנורמה נהדרת. נבקר במערת הנטיפים סאן-מיכאל ונמשיך אל מושבת הקופים, סמלה המובהק של מושבת הכתר הבריטית. בתום היום היפיפה, נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

יום
4

מיחאס- פוארטו באנוס- מרבלה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטייל בעיירות "קוסטה דל סול" . ניסע תחילה במעלה ההרים מיחאס, "כפר לבן" טיפוסי הנחשב לאחד מפניני האזור. נטייל בין הבתים הלבנים והנוף האנדלוסי הטיפוסי. נצפה אל נופי חוף השמש וחופי הים התיכון. נצא לכיוון עיירת הנופש פוארטה באנוס , נבקר במרינה, נעבור בנוף היפהפה של קוסטה דל סול, נמשיך לעיירת הנופש היוקרתית " מרבלה " החביבה ביותר על עשירים ומפורסמים. נראה את היאכטות הנוצצות מרינה המפוארת שבה. נסייר בעיר העתיקה עם הכיכר המרשימה, בתי הקפה והבתים הצבועים בלבן. בסופו של יום קסום נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.

יום
5

רונדה-סביליה

נפרד מקוסטה דל סול . ניסע לכיוון העיירה הלבנה רונדה , נערוך סיור בסמטאות העיר העתיקה ונראה את הגשר המרשים מעל הר הטאחו החוצה את העיר. נמשיך לסביליה ,בירת חבל אנדלוסיה השוכנת על נהר הקוואדלקביר. נבקר בפלאסה ד'אספניה, בפארק מריה לואיזה. נראה את קתדרלה בה קבור קולומבוס, נצפה על מגדל החירלדה ונסייר ברובע סנטה קרוז, לשעבר הרובע היהודי. ארוחת ערב ולינה בסיבילה.

יום
6

סביליה-קורדובה-מדריד

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעירו של הרמב"ם – קורדובה. נערוך סיור בעיר שתרמה רבות לתור הזהב של יהדות ספרד . נסייר בכיכר יהודה הלוי, ככר הרמב"ם וככר טבריה ובה פסל הרמב"ם. נשוטט בסמטאות הרובע היהודי העתיק הידוע בשם ה"חודריה". נראה את "סמטת הפרחים" וכמובן – נבקר ב"מסקיטה", מגדולי המסגדים בעולם המשמש כקתדרלה העירונית. נמשיך למדריד לארוחת ערב ולינה.

יום
7

מדריד

יום זה יוקדש למדריד, בירת ספרד. נתחיל בשדרה המרכזית והיפה, בקסטיינה, בפלאסה סיבלס וברחוב גראן ויה, נעבור גם בכיכר קולון בפורטה דה סול וניסע לאורך שדרות קסטיליאנה המסוגננות שלאורכן שוכנות רבות משגרירויות העולם, נראה את אצטדיון ברנבאו בה משחקת קבוצת הכדורגל– ריאל מדריד. אחר הצהריים, זמן חופשי ליהנות מהעיר ומאזורי הקניות. ארוחת ערב ולינה במדריד.

יום
8

סגוביה – עמק הנופלים- מדריד תל-אביב

יום אחרון לטיולנו. נצא לביקור בסגוביה הבנויה על אמת מים מקושתת רבת קומות מימי הדרואנוס . אמת המים עדיין מושכת אל העיר את מי השלגים של רכס ה"גווארמה " מהלך 30 קילומטרים מסגוביה האלקזאר שלה – מצודתה – ניצב על קצה המצוק שעליו בנויה כל העיר העתיקה ומשווה לה מראה ציורי הלקוח כולו מאגדת ילדים. נצפה בארמון ובמנזר אל אסקוריאל שנבנה ע"י פיליפה השני , מלך ספרד במאה ה- 16. זהו גם המוזולאום של מלכי ספרד וגם מקומו של אחד מאוספי הספרים העתיקים וכתבי היד הנדירים הגדולים בעולם. נמשיך לעמק הנופלים, בו אנדרטה מרשימה שנבנתה בהוראת הגנרל פרנקו להנצחת נופלי מלחמת האזרחים הספרדית, בסופו של יום העברה לשדה התעופה במדריד וטיסה חזרה לתל-אביב.

בחר את תאריכי הטיול
תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר לאדם בחדר זוגי
סטטוס הטיול
הערה
14.05.2018
21.05.2018
$1358
בהרשמה
שבועות לילה נוסף
20.06.2018
27.06.2018
$1315
בהרשמה
11.07.2018
18.07.2018
$1358
בהרשמה
08.08.2018
15.08.2018
$1455
בהרשמה
20.09.2018
27.09.2018
$1610
בהרשמה
27.09.2018
04.10.2018
$1552
בהרשמה
בחר את הרכב החדר
סוג חדר
בחר מס' חדרים
סה"כ
חדר ליחיד
$0
$0
חדר לשניים
$0
$0
חדר לשניים + ילד
$0
$0
חדר לשניים + 2 ילדים
$0
$0
חדר לשניים + 3 ילדים
$0
$0
חדר לשלושה
$0
$0
חדר לארבעה
$0
$0