פרטי הטיול
טיול מאורגן ליפן

טיול מאורגן ליפן

יפן

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • המקדש המלכותי הקיסרי

  • מקדש הבודהא הגדול בקמקורה

  • אזור גינזה בטוקיו

  • טירת מטסומוטו

  • מפלי קגון

  • רכבת ה BULLET להירושימה

12
ימים
יום
1

ת"א- אוסקה

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך אירופה לאוסקה.

יום
2

ת"א- אוסקה

עם ההגעה ובהתאם לשעות הטיסה העברה לבית המלון באזור.

יום
3

המקדשים של נארה – רכבת הבולט המהירה להירושימה

היום נצא לנארה, שהייתה הבירה הראשונה של יפן. היא נבנתה במאה השמינית ושימשה כבירה פחות ממאה שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות אנו נסייר בפארק ואף נבקר במקדש טודאיג'י (Todai Ji) הוא מבנה העץ הגדול בעולם, ובו פסל בודהא ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נמשיך למקדש השינטו קאסוגה (Kasuga) המקושט באלפי פנסים עשויים אבן וברונזה, בתום הסיור העברה לתחנת הרכבת באוסקה ונסיעה להירושימה ברכבת ה"בולט" המהירה Shinkensen פאר מערכת התחבורה היפנית. לינה בהירושימה.

יום
4

אתר ההנצחה בהירושימה – שייט לאי מייאג'ימה – משכן השינטו – אתר ההנצחה – רכבת הבולט לקיוטו

יום 4 אתר ההנצחה בהירושימה – שייט לאי מייאג'ימה – משכן השינטו – אתר ההנצחה – רכבת הבולט לקיוטו: נשוט לאי מייאג'ימה, נבקר במקדש איצוקושימה ונסייר בסמטאות הציוריות של האי בו נוכל לטעום מעוגיות המייפל הייחודיות למקום. בתום הסיור נצא בחזרה לעיר הירושימה שנבנתה מחדש כעיר מודרנית . נבקר בפארק השלום, אתר ההנצחה לנפגעי הפצצה שהוטלה על העיר במלחמת העולם השנייה. נצפה על מבנה תחנת המשטרה עליו נפלה הפצצה, נסייר בגן השלום ובמוזיאון השלום. בתום הביקור ניסע עם רכבת הבולט אל קיוטו

יום
5

קיוטו

יום מלא בקיוטו, בירת התרבות, האמנות והפילוסופיה של יפן. היא הייתה בירת יפן במשך אלף שנים, מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. נבקר באתרים מיוחדים, כמו שוק נישיקי, טירת NIJYO ומקדש קינקאקוג'י KINKAKUJI הבנוי באגם קטן ומצופה כולו זהב והבולט על רקע ההרים הירוקים סביב. כמו כן, נבקר במקדש ריואנג'י (ROYANJI), ובמקדש קיומיזו-דרה (Kiyomizu-Dera) החולש על העיר ממרומי גבעה, ומתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו על סמטאותיו הצרות, חנויות הקרמיקה ,בתי התה המסורתיים ורובע הגיישות גיון. בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
6

טאקיימה-מוזיאון הכרכרות

לאחר ארוחת הבוקר נעשה דרכנו לטקייאמה הנמצאת בלב הרי האלפים היפנים, עם ההגעה נבקר ברחוב סאנומצ'י אשר במרכז העיר העתיקה. נמשיך לביקור ב YATAI KAIKAN מוזיאון הכרכרות המפוארות בהם משתמשים בפסטיבל אביב וסתיו של טאקייאמה. נראה את המרכבות המקושטות בהן משתמשים פעמיים בשנה למצעד מרהיב ברחובות העיירה. העברה למלוננו בטאקיימה.

יום
7

טאקיימה -מטסומוטו- הטירה השחורה- האקונה

נערוך סיור בשוק הבוקר ונמשיך בנסיעה לכיוון מאטסומוטו (MATSUMOTO) הנמצאת בחבל האלפים היפנים. נבקר בטירה השחורה - אשר נבנתה במאה ה-16 ושמשה את השוגונים והסמוראים במשך מאות שנים. נמשיך להאקונה (Hakone), עיירת נופש השוכנת על שפת אגם אשי (Ashi), בתוך לוע ענק של הר געש שהתפוצץ לפני כמה אלפי שנים. הפעילות הגעשית מתבטאת היום בכך, שיש באזור מעיינות חמים רבים, ואזורים של "אדמה פעילה", בהם הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. על חופי האגם בנוי מקדש האקונה, ששער הכניסה הגדול והכתום שלו ניצב במימי האגם. נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה, ובו פזורים פסלים מודרניים מכל רחבי העולם. לינה באזור האקונה.

יום
8

האקונה-קמאקורה- טוקיו

נערוך שייט מהנה על אגם אשי המפורסם ולאחריו נצא בנסיעה לקאמקורה שם נבקר במקדש הבודהא הגדול. נמשיך בנסיעה לטוקיו ,עיר גורדי שחקים עצומי ממדים, שלטי ניאון בכל מקום, מערכת כבישים הומה, מאות ואלפי כלי תחבורה ומעל הכול: קצב מהיר, זוהי טוקיו, הבירה היפנית והמטרופולין המאוכלס בעולם עם למעלה מ-12 מיליון איש החיים בתחומה וכ-34 מליון איש בטוקיו רבתי. העיר משמשת כבירת יפן מאז 1868 והיא מקום מושבו של קיסר יפן. לינה בטוקיו.

יום
9

טוקיו עיר של ישן וחדש

נתחיל את יומנו בביקור בשוק הדגים צוקיגי המפורסם של טוקיו (Tsukiji Fish Market) מותנה באישור השלטונות, נחלוף בבית הפרלמנט, נסייר במקדש מייג'י (Meiji Shrine), מקדש שינטו המוקדש לקיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפיאודלי ביפן ב-1867 ופתח צוהר למערב והמודרניזציה. משם נמשיך לאקיהברה (Akihabara) רובע החשמל ומוצרי האלקטרוניקה של טוקי. נמשיך בטיולנו לגינזה (Ginza), אזור קניות מהיוקרתיים, המהודרים והמשובחים ביותר בעולם.. ועוד ככל שהזמן יותיר לנו.- עיר של ישן וחדש, קִידמה ומסורת: גורדי שחקים לצד רחובות ישנים ובהם בתי עץ, פארקים ירוקים לצד כבישים סואנים,לינה בטוקיו.

יום
10

טוקיו – מקדש אסקוסה, רובע פארק אואנו ואיזור אודייבה

טוקיו - עיר של ישן וחדש, קִידמה ומסורת: גורדי שחקים לצד רחובות ישנים ובהם בתי עץ, פארקים ירוקים לצד כבישים סואנים, ובאזור המזחים - מכירה פומבית של דגי טונה ענקיים בכל בוקר. אזור המכירה במזח מקיף שוק ובו כל סוגי הדגים. נצא לסיור במהלכו נבקר באחד ממרכזיה התוססים של העיר ללא הפסקה, ונתרשם מקצב החיים המדהים של היפנים. נסייר בעיר במקדש ברובע אַסַאקוּסָה (Asakusa Kannon Temple) שהוקם בשנת 628 ע"י שלושה דייגים שמצאו ברשותם את פסל האלה Kannon, אלת הרחמים הבודהיסטית. בחצר המקדש נמצאת קערת קטורת אשר ע"פ האמונה הבודהיסטית, יש בכוחה לרפא מחלות. המקומיים מאמינים שאם בתנועת ידיהם יסיטו את העשן לאיבריהם הפגועים, תעלם המחלה , נבקר ברובע פארק אואנו (Ueno) ובאזור אודייבה אזור בילוי חדש עם תצפית מיוחדת על העיר. לינה בטוקיו

יום
11

ניקו – אגם ציזנגו – מפלי קגון – מקדשי טושוגו-טוקיו ת"א

היום נצא לטיול בניקו השוכנת בלב נופים של הרים, יערות ומפלים ביניהם נבנה המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגאווה אייסו Tokugawa Ieyasu בראשית המאה ה-17, בתום מלחמת האזרחים, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו (Edo), היא טוקיו של היום. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן, ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות תבליטי שלושת הקופים המוכרים, נראה את מפלי קגון האדירים. בתום הסיור המהנה העברה לשדה התעופה וטיסה דרך אירופה לת"א.

יום
12

תל אביב

הגעה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים