פרטי הטיול
טועמים עולם בנתור - קולינרי ברומא

טועמים עולם בנתור - קולינרי ברומא

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ביקור - במאפיה, וייצור פסטה

  • סדנת בישול + ארוחה עם השפית תמר סגרי

  • Piazza Navona

  • ביקור במסעדת Al Pompiere

4
ימים
יום
1

תל אביב-רומא

לאחר טיסת בוקר ת"א – רומא וסיור פנוראמי בעיר, נצא לבקר ב שנבנתה עבור משפחת האפיפיור אינוקנטיוס העשירי. נמשיך ל כיכר קמפו די פיורי – שדה הפרחים, לחוות את ונשים פעמינו לעיקר העיקרים ארוחת צהרים – נחווה Giordano Brruno השוק הססגוני והידוע, נצפה בפסלו של מאז 1962 . התמחות Monteferri בגטו היהודי, המנוהלת על ידי משפחת Al Pompiere ביקור בלתי נשכח במסעדת השף במנות רומאיות -יהודיות ,כגון ארטישוק מטוגן, פרחי קישואים, ,גבינת הבית , פלפל ממולא, וקנלוני בשר תוצרת בית. לאחר התרעננות נצא לסיור לילה.

יום
2

שווקי רומא

עם בוקר, נצא לביקור וקניות בשווקי רומא המפורסמים עם השפית תמר סגרה , שווקי ירקות, פירות ובשרים, נמשיך לסדנת אוכל, נלמד דרך מעשה ידיה, נבשל במחיצתה ונסיים בארוחת צהרים שלא תישכח (בת 4 מנות כנהוג באיטליה). אחה"צ – ביקור במפעל קטן וייחודי לייצור פסטה. לאחר התרעננות ערב חופשי באחד הרובעים התוססים של רומא.

יום
3

רומא

את הבוקר נפתח בסיור בסמטאות העיר העתיקה, נבקר בבית הקפה הרומאי המפורסם והעתיק קפה גרקו, נטייל ליד הקולוסאום , הפורום הרומי והמונומנט הידוע בכיכר ונציה. את ארוחת הצהריים נעשה במסעדה בניהולו של השף ג'ינו, פתוחה לציבור מאז 1958 ועדיין מנוהלת בתשוקה גדולה על ידי אותם Gini Al Villino הידועה הבעלים. המטבח הוא ממיטב המסורת הרומית, משתמש בחומרי הגלם הכי טריים , החל מהמתאבנים הקלסיים וניוקי לא .tonnarelli צנוניות מעולות lasaghe עשוי עם תפוחי אדמה, בניגוד לאלה רומים שהוכנו מסולת), ל ) ciociara alla נוכל לפספס מנות עיקריות כגון מעיים, שעועית עם קליפת חזיר, צלעות טלה. הקינוחים הם תוצרת בית כמו טירמיסו, פנקוטה וקרם קרמל. לאחר התרעננות, סיור מזרקות - לילה קסום ברומא וטעימה ראשונה של פיצה רומאית בעלת המכונה בעולם – כמיכאלאנג'לו של הפיצה האיטלקית!

יום
4

רומא-תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר, נגיע לשדה התעופה ארוזי חוויות לטיסתנו ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים