פרטי הטיול
אל ונציה בתקופת הקרנבל

אל ונציה בתקופת הקרנבל

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • קרנבל הניוקי בורונה

  • קרנבל המסיכות בונציה

  • הרי הדולומיטים

  • הקרנבל בספאדה

6
ימים
יום
1

תל אביב - ונציה– בסאנו דל גראפה - פאדובה

מנמל התעופה ע”ש בן גוריון נצא בטיסה לונציה לאחר הנחיתה יציאה לביקור בעיירות קטנות ומקסימות למרגלות הרי הדולומיטים. נבקר בבסאנו דל גראפה המפורסמת בייצור יין "הגראפה". נסייר בכיכרות המרכזיות של העיר ־ פיאצה ליברטה ופיאצה גאריבלדי . נצפה על נהר הברנטה ונחצה אותו על גבי ה"פונטה וקיו" גשר העץ המקורה והעתיק שבנה פאלאדיו. אחה"צ נבקר בפאדובה שהייתה עיר מדינה עצמאית במאה ה- 41 ,בשליטת משפחת קרארה ובה שכנה גם קהילה יהודית משגשגת. מרכזה ההיסטורי הוא מוקד עליה לרגל לחובבי אומנות: כיכר קאבור בה שוכן קפה פדרוקי המפורסם, כנסיית הנזירים המתבודדים ועוד. בסיום הביקור יציאה למלוננו ללינה.

יום
2

ונציה והקרנבל בונציה

היום נצא לביקור בונציה ,עיר הגשרים והתעלות ,אחת הערים היפות בעולם. נהלך בסמטאות הצרות ,נראה את הגטו היהודי העתיק מהמאה ה -16 ובכיכר סן מרקו - כיכר היונים .נראה את קתדראלת סן מרקו את מגדל הפעמונים – הקמפנילה, את ארמון הדוג’ים ואת גשר האנחות. וכמובן את ונציה המחופשת וערוכה לאירועי הקרנבל. בשעות אחר הצהרים, נשתתף באירועי הקרנבל. חזרה למלון ללינה.

יום
3

ויצ'נזה – סירמיונה

לאחר ארוחת הבוקר יציאה לויצ'נזה "עירו של אדם אחד” אדריכל הרנסנס אנדראה פאלאדיו שתכנן מבנים רבים בעיר. נסייר במדרחוב הראשי הנקרא כמובן על שמו ובכיכר המרכזית נפגוש את האדריכל עצמו )או לפחות את פסלו(. המשך לסירמיונה, עיר יפהפיה השוכנת אל על חוף אגם גארדה, העיירה היתה ידועה כבר מהמאה הראשונה לפני הספירה בתור אתר נופש החביב על משפחות עשירות מהאזור. חצי האי הציורי מושך אליו בעיקר בחודשי הקיץ אלפי מבקרים, המטיילים בין הרחובות גדושי החנויות, המסעדות והגלידריות המשובחות. בתום הביקור חזרה למלוננו.

יום
4

הרי הדולומיטים והקרנבל בספאדה

יום מהנה שיביאנו אל מרומי הרי הדולומיטים השוכנים על גבול אוסטריה .ניסע בדרכים עקלקלות למול נופים מרהיבים .נחצה את מעבר ההרים ונגלוש לעמק. נמשיך בנסיעה בין יערות מוריקים ,עמקים פורחים ונחלים זורמים .במסגרת הטיול נבקר בעיירה סאפאדה )SAPPADA )בה נערך קרנבל טיפוסי, מסורתי ולא ממוסחר בו יוצאים תושבי העיירה לבושים בתחפושות המעלות את הווי האיכרים. )בהתאם למזג האוויר(.

יום
5

ורונה

לאחר ארוחת הבוקר יציאה לביקור בורונה עירם של רומיאו ויוליה ,זוג האוהבים הרומנטי- טראגי .נראה את הארנה בה נערכים בקיץ מופעי אופרה תחת כיפת השמיים, את כיכר השוק הרומי ,את קברי משפחת האצולה סקליג’רי ונצפה אל המרפסת המפורסמת בחצר ביתה של יוליה. חזרה למלון

יום
6

ונציה – תל אביב

בשעות הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה, יציאה לשדה התעופה לטיסה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים