פרטי הטיול

טיול הקרנבלים המקיף באיטליה

טיול הקרנבלים המקיף באיטליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • ורונה – קרנבל הניוקי
  • ונציה – שייט בסירה פרטית
  • ונציה – קרנבל המסכות
  • ויארג'יו – קרנבל הבובות
  • ביקור במפעל יצור גבינת הפרמזן בפרמה
  • איבריאה – קרנבל התפוזים
  • צ'רטוזה די פביה – מנזר החסד של הנזירים
6
ימים
יום
1

מילנו, ורונה וקרנבל הניוקי

נמל התעופה ע"ש בן-גוריון נמריא בטיסת בוקר של אל על למילנו ועם הנחיתה ניסע מזרחה לורונה. נערוך סיור רגלי כולל "פיאצה ברה", בה נראה את הארנה- האמפיתיאטרון הרומי מהמפורסמים בעולם, חצר ביתה של יוליה והמרפסת המפורסמת בה המתינה לאהובה רומיאו וכיכר התבלינים. אחה"צ-נהנה מהקרנבל המיוחד של ורונה, המשמר מסורת עתיקה בת מאות שנים ומציין את סיומה של המגיפה שפקדה את העיר ב-1660. בתום המגיפה, החלו תושבי ורונה לציין אחת לשנה את סיומה של תקופת הרעב והסבל בחלוקת ניוקי לתושבי העיר. בין האירועים מתקיים מצעד מסיכות ססגוני בהשתתפות תזמורות, וחלוקת ניוקי(בתשלום) בכיכר סן זנו. נסיים את היום במלון באזור ונטו.

יום
2

ונציה-קרנבל המסכות, מוראנו

עם בוקר ניסע לקבוצת איי ונציה ונערוך סיור היכרות בעיר התעלות והגשרים. נתחיל בביקור בגטו היהודי העתיק ומשם נמשיך לביקור באי מוראנו, שם נתרשם מאומנות ניפוח הזכוכית הונציאנית. נמשיך בסיור בו נגיע לכיכר סאן מרקו היפהפייה, בה נראה את הבזיליקה ע"ש סאן מרקו ומגדל הפעמונים כמו גם נגיע לגשר ריאלטו המפורסם. בהמשך נהנה מהאווירה התוססת והצבעונית של אחד הפסטיבלים החשובים בעולם, באווירה של המוני אדם עטורי מסכות בכל סמטה וכיכר. מרבית האירועים מתרחשים בכיכר סאן מרקו, המהווה את הפלטפורמה לתהלוכות של המסכות היפות ביותר בתלבושות של המאה ה-18, כל זאת בליווי בידור רב. בערב – חזרה למלון.

יום
3

ויארג'יו - קרנבל הבובות

ניפרד ממחוז ונטו ונגיע לויארג'יו, השוכנת כ-30 ק"מ צפונית מפיזה. קרנבל הבובות בויארג'יו הינו אחד הקרנבלים הססגוניים באיטליה, בו מובילים אנשי העיר בובות נייר ענקיות. הבובות מייצגות דמויות ציבוריות ופוליטיות וניתן לזהות פוליטיקאים, שחקני ספורט וכוכבי בידור המוצגות בצבעוניות ובצורת קריקטורות. לאחר שנהנה מהקרנבל הססגוני המלווה במוסיקה, תזמורות ולהקות רקדנים נגיע למלון באזור.

יום
4

פרמה, ברגמו

פנינו מועדות לפרמה-עיר הולדתו של טוסקניני, מגדולי המנצחים במאה ה-20 ובה קבורים המלחין פגאניני וגדול מחברי האופרות, ג'וזפה ורדי. העיר ידועה גם בגבינת הפרמזן, הגבינה הקשה העוברת תהליך התיישנות וידועה בריחה ובטעמה החזקים. נבקר בקתדראלה העתיקה עם ציורי הקיר היפהפיים של קוראג'יו, מגדולי ציירי הרנסאנס. לאחר שנבקר גם במפעל ליצור גבינת הפרמזן, נמשיך לברגמו. נבקר בעיר העליונה כולל נסיעה ברכבל, שהינה העיר העתיקה ומוקפת חומות מהמאה ה-17 ומייצגת את ההיסטוריה רבת השנים של העיר. נמשיך לעיר התחתונה, שהינה חלקה החדש והמודרני של העיר ונסיים את היום במלון באזור מילנו.

יום
5

מילנו, איבריאה – קרנבל מלחמת התפוזים

לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור במילנו. נראה את הדואומו המרשים בסגנונו הגותי המיוחד, נבקר בגלריית ויטוריו עמנואל השני ונתרשם מבנין תיאטרון לה סקאלה. נמשיך לאיבריאה, בה נערך הקרנבל המפורסם שכולו "מלחמת תפוזים" מסורתית, המשמרת מסורת מאז המאה ה-19 ובמהלכה משליכים החוגגים תפוזים טריים מלאי מיץ. "מלחמת התפוזים" מתרחשת בכל העיר, ובכל כיכר ישנו מקום "נייטרלי" בו לא נזרקים תפוזים ומשם ניתן לצפות בבטחה בקרבות התפוזים. חזרה למלון.

יום
6

צ'רטוזה פביה, מילנו – תל אביב

ניסע לפביה, השוכנת בין נהר הפו לנהר הטיצ'ינו ועשירה בפעילות חקלאית הכוללת יין, אורז, דגנים ומוצרי חלב. נבקר בצ'רטוזה די פביה, פנינה ייחודית באזור ונבקר במנזר החסד של הנזירים, המהווה דוגמא לאומנות לומברדיה במאות 14 ו-15. אחה"צ – זמן פנוי לטייל במילנו, ליהנות מבתי הקפה והמסעדות המעולות ואולי גם קצת קניות בבירת האופנה העולמית. בערב - ניסע לנמל התעופה של מילנו, לטיסת הערב של אל על חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים