פרטי הטיול
טיול שלושת הפסטיבלים

טיול שלושת הפסטיבלים

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ורונה – קרנבל הניוקי

  • ונציה – שייט בסירה פרטית

  • ונציה – קרנבל המסכות

  • ויארג'יו – קרנבל הבובות

  • ביקור במפעל יצור גבינת הפרמזן בפרמה

  • איבריאה – קרנבל התפוזים

  • צ'רטוזה די פביה – מנזר החסד של הנזירים

6
ימים
יום
1

תל אביב – פדובה - בסאנו דל גרפה - ויצ'נזה

ביום הראשון ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס בטיסת בוקר של אל על לונציה. היום נתרשם מאחת הערים האוניברסיטאות העתיקות באיטליה, פדובה. העיר שוכנת על גדות נהר בקליון עוד מתקופת אימפריה הרומית. עד היום היא משמשת כמרכז דתי, מסחרי, תרבותי ואומנותי חשוב. כאן פעל גלילאו גלילי ואף המציא את הטלסקופ בעת לימודיו באוניברסיטת פדובה. נכנס לקתדראלה ולאוניברסיטה, נסתובב בפיאצה קאבור ובמדרחוב שבמרכז העיר. נמשיך אל העיירה באסנו דל גראפה שנודעת בהכנת המשקה המפורסם – "הגראפה". נבקר בעיר העתיקה ונחצה רגלית את גשר העץ ההיסטורי תוך כדי תצפית על נהר הברנטה. בהמשך היום נגיע לויצ'נזה עירו של הארכיטקט המפורסם פאלאדיו, שבה מרבית היצירות הארכיטקטוניות שתוכננו על ידו. בערב נחזור למלון.

יום
2

קרנבל ורונה – איל בורגטו

היום נצא לקרנבל "הניוקי" בורונה. נתחיל את סיור העיר העתיקה ב" ארנה -" האמפיתאטרון שנבנה לפני כמעט אלפיים שנה ובה מתקיימים עד היום מופעי אופרה בקיץ. בשעות הצהרים נשתתף במרכז העיר בתהלוכה הססגונית שבה מוכרז "מלך הטמבלים", דמות קומית שמייצגת את סיבת הצחוקים של הקרנבל. באם הזמן יאפשר, נערוך ביקור באיל בורגטו, "עיר האגדות" ונשתתף גם כאן באווירת החגיגות שמציפות את האזור. בסיום הביקור באיל בורגטו, נחזור למלון, למנוחה ולינה.

יום
3

קרנבל פררה - מודנה

לאחר ארוחת הבוקר נסע דרומה, ונתחיל את היום בסיור של מודנה, עיר של היסטוריה, ארכיטקטורה, מסורת קולינרית, העיר שבה נולדו במאה שעברה מכוניות המרוץ "פררי" "ומסרטי". בהגיענו למודנה, נתחיל בביקור במרכז העיר העתיקה, נטייל אגד תיור ונופש מגשימים לכם חלומות .. ............................... להזמנות 9203920-03 לעורכה של פיאצה גרנדה, כאן נצפה בקתדרלה ונשמע על ההיסטוריה של המגדל הצמוד – הגירלנדינה. נמשיך לפלצו דוקאלה ולבית העיריה. יינתן מעת זמן חופשי למי שרוצה לקנות את החומץ "בלסמיקו" שמיוצר בעיר יותר מאלף שנה. ממודנה נמשיך לבולוניה, עיר ששוכנת על יסודות מלפני 3000 נתחיל את היום בהשתתפות בקרנבל נוסף, קרנבל פררה. כמו בונציה ובורונה, קרנבל זה מתאפיין בהרבה מצב רוח, צחוקים, מסכות, תלבושות והרבה מיצגים תיאטרליים על מתקנים נעים. הקרנבל בפררה הוא פחות מוכר מבין הפסטיבלים באיטליה, ויחד עם זאת, נחשב לפחות מסחרי ויותר עממי מהפסטיבלים המתחרים. העברה למלון .

יום
4

קרנבל ונציה

היום נבקר באחת הערים המפורסמות והרומנטיות באירופה - ונציה. נתחיל את ביקורינו בעיר הגונדולות והתעלות בשייט על גבי סירה עד קירבת הגטו היהודי, מכאן נמשיך לסייר בסמטאותיה המיוחדות של העיר. נעבור מעל גשר ריאלטו עם שלל החנויות והסוחרים הססגוניים; נסייר בפיאצה סאן מרקו והסביבה: גשר ה"אנחות", כנסיית סן מרקו - פטרונו של העיר, ופאלצו דוקאלה. כאן, בפיאצה סן מרקו ובסמטאות הצמודות נמצא לב ליבו של קרנבל המסכות של ונציה. תחפושות, מסכות ותלבושות שמיצגות את העבר המפואר של העיר. בשעות הערב נעלה שוב על סיפונה של הסירה וניפרד מהעיר לאור החגיגות. בסיום היום נשוב למלון למנוחה ולינה.

יום
5

אגם גארדה – סירמיונה – מלצ'סינה – ריבה דל גרדה

אגם גארדה, הגדול באגמי איטליה ממתין לנו היום עם נופיו המרהיבים. עיירות ציוריות ופינות קסומות לצד הרי הדולומיטים שנישאים למרומי השמיים. נבקר בעיירה סירמיונה השוכנת על חצי אי בתוך אגם גארדה, נעבור דרך שערי המצודה אל סמטאות העיירה ונהנה מהחנויות, בתי הקפה והגלידות האיטלקיות המיוחדות. המעוניינים יוכלו לשוט בסירת מרוץ באגם. לאחר מכן נסייר וניסע מסביב לאגם, בין כרמים, מטעי לימון ועצי זית, ונבקר בשלל עיירות ציוריות כמו מלצ'סינה וריבה דל גרדה. חזרה למלון בסוף היום

יום
6

בולוניה – מודנה – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נסע דרומה, ונתחיל את היום בסיור של מודנה, עיר של היסטוריה, ארכיטקטורה, מסורת קולינרית, העיר שבה נולדו במאה שעברה מכוניות המרוץ "פררי" "ומסרטי". בהגיענו למודנה, נתחיל בביקור במרכז העיר העתיקה, נטייל לעורכה של פיאצה גרנדה, כאן נצפה בקתדרלה ונשמע על ההיסטוריה של המגדל הצמוד – הגירלנדינה. נמשיך לפלצו דוקאלה ולבית העיריה. יינתן מעת זמן חופשי למי שרוצה לקנות את החומץ "בלסמיקו" שמיוצר בעיר יותר מאלף שנה. ממודנה נמשיך לבולוניה, עיר ששוכנת על יסודות מלפני 3000 שנה, עוד הרבה לפני תקומת האימפריה הרומית. נסייר באתריה המרכזיים של העיר, כולל פיאצה מאג'ורה ופיאצה נטונו שבה נמצאת המזרקה של נפטון, אל הים. על המזרקה שוכן פסל ענק של נפטון שאותו בנה הפסל ג'יאמבולוניה. נתרשם מפלאצו קומונאלה ופלאצו דל פודסטה, ונשמע על התפתחות העיר בתקופות השונות. לאחר מעת זמן חופשי, נפגש לסיור פרידה מהעיר על יד המגדלים הנטויים הם סמלי העיר. הגבוה משני המגדלים הנטויים מגיע לגובה של – 92 מטר. המגדלים שימשו כהשראה לארכיטקט שתכנן את מגדלי התאומים בניו יורק! בסיום הביקור בבולוניה ניסע לנמל התעופה של וונציה לטיסה חזרה ארצה, מלאים בחוויות מהנופים המרהיבים, מטעמים מהוללים ומהאומנות והתרבות שספגנו.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים