פרטי הטיול
פורטוגל

פורטוגל

פורטוגל

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ליסבון

  • קשקאיש

  • אסטוריל

  • קאבו דה רוקה

  • סינטרה

  • אובידוש

8
ימים
יום
1

ארמונות ואגדות סביב ליסבון

נטוס מנתב"ג לליסבון ונקדיש את היום לביקור בעיירות הציוריות המקיפות אותה. קשקייש ואשטוריל מציעות נופים מדהימים של צוקים מעל האוקיינוס האטלנטי וטעימה קטנה מהחיים הטובים של פורטוגל. קאבו דה רוקה, הנקודה המערבית ביותר באירופה, א לה חד הנופים היפים והדרמטיים ביבשת . סינטרה, עיירת נופש הררית, עירם של רוזנים ומלכים, נבקר בארמון הלאומי ונסייר בסמטאות עמוסות המזכרות. לינה בליסבון.

יום
2

ליסבון

ביקור מקיף בליסבון מבהיר היטב את עוצמתה וחשיבותה בעבר ואת יופיה בהווה. בכנסיית ז'רונימוס, במגדל בלם ולמרגלות האנדרטה למגלי העולם הגדולים שהפליגו מחופי פורטוגל לפני השנ 500 . נבקר באזור פארק התגליות (האקספו) וממנו נעפיל למרומי גבעת אלפמה לתצפית על העיר, הרובע העתיק ובאזור הג'ודריה - רובע היהודים. לינה בליסבון.

יום
3

צפונה לאורך החוף, אובידוש, נזרה, אלקובסה, בטליה, טומר, קוימברה

אובידוש היא עיירה קסומה המשמרת היטב את יופייה מימי הביניים. ממנה מובילה הדרך לנזרה, כפר דייגים לחופו של אחד המפרצים היפים בפורטוגל ולאלקובסה, בה ניצב מנזר מרשים. בבטליה נבקר בכנסיית "מריה של הניצחון" המרשימה, אחת מיצירות הפאר של האמנות הגותית הפורטוגזית. לא רחוק משם, טב ומר, הידועה בזכות המ בצר הטמפלרי , נבקר בבית הכנסת העתיק מימי הבינים, הנושא את שמו של אברהם זכות . לינה בקוימברה.

יום
4

כוכבים ואנוסים, קוימברה, בלמונטה, טרנקוזו

קוימברה, על גדת נהר מונדגו, היא אחת הערים היפות והעתיקות בפורטוגל. פועלת בה האוניברסיטה העתיקה במדינה ובה ספרייה עשירה ומגוונת. כאשר יוצאים ממנה אל הסמטאות הצרות של קוימברה, נדמה שימי הביניים שבו במלוא הדרם. מכאן נצא אל רכס הכוכב - דרך הרים יפה ומפותלת שמובילה אל בלמונטה. בעיירה הקטנה חיים צאצאי האנוסים של פורטוגל, ששבו ליהדותם. במידה ויתאפשר נבקר בבית הכנסת המקומי. נמשיך לטרנקוזו – כפר שמשמר את אווירת ימי הביניים. לינה באזור טרנקוזו.

יום
5

מעמק הדואורו לפורטו

בטראנקוזו נערוך היכרות עם ההיסטוריה המרתקת של יהודי פורטוגל. מכאן נמשיך אחר הצהריים לעמק נהר הדוא רוו אל הכרמים והגפנים המעידים על מוצאו של היין, בזכותו קנה האזור כולו מוניטין עולמי. פורטו, העיר השנייה בגודלה בפורטוגל, נחשבת ליפה ביותר במדינה כולה ו שוכנת על שתי גדות הנהר המחוברים ע"י ששה גשרים . על הגדה פרושים בתי קפה וברים – בהם מציעים יין פורט אדום, שרק למענו כדאי היה להגיע עד כאן.

יום
6

לחיי העיר היפה, פורטו

פורטו היפהפייה מזמינה אותנו לבקר באוצרותיה: הקתדראלה, שוק בוליאו, המדרחוב סנטה קתרינה, רובע ריביירה ופארק הקריסטל. נראה גם את ארמון הבורסה , בניין העירייה, היכל המוזיקה ולכל אלה נוסיף גם את תחנת הרכבת הייחודית "סאו בנטו", גשר "דום לואיש", מגדל קלירגוש. אחר כך, עם כוס פורט ביד בליווי מופע מוזיקת פאדו שנכנסת הישר אל הלב , נבקר בסיבה הטובה ביותר להגיע לפורטו – יקבי היין המפורסמים. נמשיך לשיט על נהר הדואורו, נחלוף תחת הגשרים הנהדרים ונהנה מיופייה של העיר. בערב יוכלו המעוניינים לצאת לסיור לילי בפורטו המוארת (בתשלום).

יום
7

אווירו, יער בוסאקו, לוסו, פטימה, ליסבון

ניסע לעיירת התעלות אווירו של חוף האוקיינוס האטלנטי, המכונה "ונציה של פורטוגל". ממנה נמשיך ליער בוסאקו הקסום, שמורת טבע באווירה מסתורית, בין עצי ענק לסבך ירוק. בוסאקו הוא מוותיקי יערות אירופה ומאחרוני יערות פורטוגל. מכאן קצרה הדרך לעיירת המרפא לוסו ול"מי העדן" של פורטוגל. התחנה הבאה היא פטימה, אתר עלייה לרגל מהקדושים ביותר לנצרות, שעוצמת האמונה בו מעוררת התרגשות אנושית עצומה. נסיעה לליסבון. בערב, יוכלו המעוניינים לצאת לסיור לילי בליסבון (בתשלום). לינה בליסבון

יום
8

ליסבון - תל אביב

טיסה מליסבון הביתה.

בחר את תאריכי הטיול
תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר לאדם בחדר זוגי
סטטוס הטיול
הערה
23.04.2018
30.04.2018
$1401
יציאה מובטחת
30.04.2018
07.05.2018
$1499
יציאה מובטחת
07.05.2018
14.05.2018
$1499
יציאה מובטחת
14.05.2018
21.05.2018
$1499
יציאה מובטחת
21.05.2018
28.05.2018
$1548
יציאה מובטחת
28.05.2018
04.06.2018
$1499
יציאה מובטחת
בחר את הרכב החדר
סוג חדר
בחר מס' חדרים
סה"כ
חדר ליחיד
$0
$0
חדר לשניים
$0
$0
חדר לשניים + ילד
$0
$0
חדר לשניים + 2 ילדים
$0
$0
חדר לשניים + 3 ילדים
$0
$0
חדר לשלושה
$0
$0
חדר לארבעה
$0
$0