פרטי הטיול

לונדון עם הארי פוטר וחברים

לונדון עם הארי פוטר וחברים

בריטניה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • מוזיאון השעווה "מאדאם טוסו"
  • "LONDON EYE" הגלגל הענק
  • "TOWER OF LONDON" מצודת לונדון
  • שיט לגריניץ' וביקור בקו האורך אפס
  • אולפני הסרטים של האחים וורנר – העולם הקסום של הארי פוטר!
  • מוזיאון המדע/הטבע
  • THORP פארק השעשועים
  • אולפני הסרטים של האחים וורנר – העולם הקסום של הארי פוטר
7
ימים
יום
1

לונדון כן מחכה לנו

לונדון כן מחכה לנו. נטוס ללונדון. לאחר הנחיתה, נערוך סיור הכרות בעיר ונסע למלון.

יום
2

מוזיאון השעווה "מאדאם טוסו"

היום נצא לסיור מודרך בעיר. האוצרות של לונדון ימלאו את היום. כנסיית סנט פול, ווסטמינסטר- כנסיית ההכתרה, בתי הפרלמנט וה"סיטי"- המרכז הפיננסי הם הפתיחה. נסייר ברחוב "דאונינג", מקום משכנו של ראש ממשלת בריטניה וארמון המשמר. במידה ויתאפשר, נראה את טקס חילופי המשמרות המסורתי בארמון בקינגהם. נמשיך לביקור במוזיאון דמויות השעווה המפורסם מאדאם טוסו. נצטלם עם הסלבריטיס הכי יפים ומפורסמים בספורט, בבידור ובקולנוע. אחר כך נטייל בקובנט גארדן, נראה מופעי רחוב ונהנה מבתי הקפה. נשוב למלון בתחבורה ציבורית. בערב אפשר לצאת למחזמר-בתשלום.

יום
3

שיט לגריניץ'

הבוקר נערוך שיט על נהר התמזה עד לגריניץ', שהוכרזה ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. נערוך סיור מרתק במקום, נראה את הנקודה בה נקבע קו האורך אפס, את הנמל ואת בית המלכה מהמאה ה- 17. נשוב למרכז העיר בתחבורה ציבורית ונסייר ברחוב אוקספורד ורחוב ריג'נט ההומים, שם יוכלו המעוניינים לערוך את קניות בחנויות הכלבו הגדולות.

יום
4

הביטלס והמומיות

ניסע (בתחבורה ציבורית) ונתחיל בביקור מרתק במוזיאון הבריטי בו אוצרות תרבות מהגדולים והחשובים בעולם. נטייל ב"הייד פארק", הפארק המפורסם ביותר בלונדון - סמל לחופש הדיבור, נבקר במוזיאון המדע (או במוזיאון הטבע), נצפה באוספים מעניינים ונלמד על המצאות ופטנטים מיוחדים. נחצה את מעבר החצייה המפורסם בעולם ה- Abbey Road St. , בו צולמה עטיפת האלבום של ה"ביטלס" ונבקר בשכונת "נוטינג היל" היוקרתית והאופנתית, בה נמצא השוק המפורסם "פורטובלו". בהמשך יוכלו המעוניינים והאמיצים לבקר (בתשלום) ב"צינוק של לונדון" המאפשר הצצה להיסטוריה של לונדון ושל העולם בכלל באמצעות שחקנים מחופשים, אטרקציות ומתקנים מסמרי שיער.

יום
5

THORPE יום של כיף בפארק השעשועים

יום של חוויות והרפתקאות בפארק השעשועים THORPE. מתקנים ואטרקציות, רכבות הרים, מגלשות מים, ספינת פיראטים, גלגלי ענק ועוד. הנאה אנגלית ענקית לגדולים ולקטנים.

יום
6

הארי פוטר מניף את השרביט

באולפני הסרטים של האחים וורנר אפשר להיכנס לעולמו המופלא של הארי פוטר הקוסם הצעיר הכי מפורסם בעולם! נראה את הסודות מאחורי הקלעים של סדרת סרטי הארי פוטר, את התלבושות המיוחדות, התפאורה המדהימה, האביזרים והאפקטים המיוחדים וכמובן - הטכנולוגיה הייחודית בה נעזרו בהפקת הסרטים. בערב, יוכלו המעוניינים לצאת (בתשלום) לארוחת ערב מלכותית בסגנון נשף ימי הביניים מלווה בנגנים, רקדנים, בולעי להבות ועוד, כיאה לאורחי חצר המלוכה!

יום
7

מתנות לכולם!

ככל שיותיר לנו הזמן נשלים סיורים וקניות אחרונות בעיר. נפרד מלונדון, נארוז את המתנות ונטוס הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים