פרטי הטיול
לונדון עם הארי פוטר וחברים

לונדון עם הארי פוטר וחברים

בריטניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מוזיאון השעווה "מאדאם טוסו"

  • "LONDON EYE" הגלגל הענק

  • "TOWER OF LONDON" מצודת לונדון

  • שיט לגריניץ' וביקור בקו האורך אפס

  • אולפני הסרטים של האחים וורנר – העולם הקסום של הארי פוטר!

  • מוזיאון המדע/הטבע

  • THORP פארק השעשועים

  • אולפני הסרטים של האחים וורנר – העולם הקסום של הארי פוטר

8
ימים
יום
1

תל אביב, לונדון – הנה מתחילים!

נפגש בנמל התעופה בן- גוריון ונמריא ללונדון, בירת בריטניה. לאחר הנחיתה ניסע אל מלוננו.

יום
2

מוזיאון השעווה "מאדאם טוסו" ,קובנט גרדן

היום נהנה מסיור מודרך באתריה המפורסמים של העיר. נראה את כנסיית סנט פול, ווסטמינסטר - כנסיית ההכתרה, בתי הפרלמנט וה"סיטי" - המרכז הפיננסי. נסייר ברחוב "דאונינג", מקום משכנו של ראש ממשלת בריטניה וארמון המשמר. במידה ויתאפשר, נראה את טקס חילופי המשמרות המסורתי בארמון בקינגהם. נמשיך לביקור במוזיאון השעווה המפורסם מאדאם טוסו. נתרשם מדמויות השעווה של היפים והמפורסמים מעולם הספורט, הבידור והקולנוע. בזמן שיוותר לנו נטייל בקובנט גארדן, שם נצפה במופעי רחוב ונהנה מבתי הקפה ומהאזור. נשוב למלון בתחבורה ציבורית. בערב יוכלו המעוניינים לחזות במחזמר במרכז התיאטראות והבילויים (בתשלום).

יום
3

המוזיאון הבריטי, מוזיאון המדע/הטבע, שכונת "נוטינג היל"

היום נעמיק את סיורנו בעיר (בתחבורה ציבורית). נתחיל בביקור מרתק במוזיאון הבריטי בו אוצרות תרבות ואוספים של כ 2 - מיליון פריטים. נוכל לראות את אבן הרוזטה, שבעזרתה פוענח המסתורין של כתב החרטומים המצרי, פסלי הפרתנון הענקיים, שפיארו במקורם את האקרופוליס של אתונה ועוד. נראה את ה"הייד פארק", הפארק המפורסם ביותר בלונדון - סמל לחופש הדיבור, נבקר במוזיאון המדע (או במוזיאון הטבע), נצפה באוספים מעניינים ונלמד על המצאות ופטנטים מיוחדים. לסיום נבקר בשכונת "נוטינג היל" היוקרתית והאופנתית, בה נמצא השוק המפורסם "פורטובלו".

יום
4

יום של כיף בפארק השעשועים THORPE

היום נצא ליום של חוויות והרפתקאות בפארק השעשועים THORPE .נהנה מכל המתקנים והאטרקציות, רכבות ההרים, מגלשות מים, ספינת פיראטים, גלגלי ענק ועוד, בקיצור – הנאה לגדולים ולקטנים!

יום
5

(סטרטפורד, אוקספורד)

יום חופשי לפנינו לביקורים עצמאיים או קניות. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) ליום טיול לסטרטפורד און אבון, עירו של וויליאם שייקספיר. נסייר בעיר, נבקר בבית הולדתו של גדול המחזאים ובמרכז המבקרים. נראה את נהר האייבון, את התיאטרון השקספירי המלכותי, נטייל בסמטאות העיר ונבלה במדרחוב התוסס והציורי. משם נמשיך לאוקספורד, העיר עם הצריחים וביתה של האוניברסיטה העתיקה ביותר בעולם של דוברי האנגלית. נראה את המבנים האלגנטיים, בעלי האופי העתיק של אוקספורד, את הספרייה הבודליאנית ואת מכללת קרייס צ'ירץ', בה בו צולמו סצנות מסרטיו של הארי פוטר ובו למד אלברט איינשטיין. לקראת ערב נשוב למלון בלונדון.

יום
6

אולפני הסרטים של הארי פוטר

היום נבקר באולפני הסרטים של האחים וורנר ונכנס לעולמו הקסום של הארי פוטר! נראה את הסודות מאחורי הקלעים של סדרת סרטי הארי פוטר, את התלבושות המיוחדות, התפאורה המדהימה, האביזרים והאפקטים המיוחדים וכמובן - הטכנולוגיה הייחודית בה נעזרו בהפקת הסרטים. בערב, יוכלו המעוניינים לצאת (בתשלום) לארוחת ערב מלכותית בסגנון נשף ימי הביניים מלווה בנגנים, רקדנים, בולעי להבות ועוד, כיאה לאורחי חצר המלוכה!

יום
7

(טירת וינדזור)

יום חופשי לפנינו לביקורים עצמאיים או קניות. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לסיור לוינדזור, שם שוכנת הטירה המפורסמת המשמשת כמקום מגוריה הרשמי של מלכת בריטניה. נתרשם מסגנון החיים האופייני לעיירות האנגליות ונבקר בטירה אשר נבנתה במקור עבור ויליאם הכובש המהווה היום הטירה העתיקה ביותר בעולם שעדיין בשימוש!

יום
8

שיט לגריניץ', ת"א

בוקר חופשי. בצהריים נצא לשיט על נהר התמזה עד לגריניץ', שהוכרזה ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. נערוך סיור מרתק במקום, נראה את הנקודה בה נקבע קו האורך אפס, את הנמל ואת בית המלכה מהמאה ה . 17- לקראת ערב נסע לשדה התעופה ממנו נמריא חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים