פרטי הטיול
שמחה משפחתית באירופה

שמחה משפחתית באירופה

הולנד, צרפת, בלגיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כפר הדייגים וולנדם

  • מדורודם – הפארק המיניאטורי

  • אפטלינג – יער הקסמים

  • האן סור לס – מערות הנטיפים

  • "דיסנילנד" – עולם החלומות

  • שיט על נהר הסיין

  • AQUALIBI פארק המים + WALIBI פאר

8
ימים
יום
1

יוצאים לדרך!

נטוס לבריסל וממנה ניסע להולנד ונבקר בכפר הדייגים וולנדם. נראה איך מכינים גבינות הולנדיות ואיך מייצרים קבקבי עץ מסורתיים. משם ניסע לכפר טחנות הרוח הייחודי "זאנסה סחאנס", כדי להכיר את הסמל ההולנדי המפורסם מכולם. לינה באזור אמסטרדם.

יום
2

אמסטרדם קטנה גדולה

אמסטרדם היא אחת הערים הכי נעימות באירופה. יש בה אווירה מיוחדת והמון תעלות, בתים צרים וגשרונים. הסיור שלנו יוביל גם לארמון המלכה ולכיכר דאם. נבקר בבית אנה פרנק, בו הסתתרה עם משפחתה וכתבה את יומנה המפורסם ונשוטט במדרחוב התוסס. בפארק המיניאטורי מדורודם נראה את הולנד הקטנה, עם טחנות רוח, שדה תעופה ועוד. נוכל אפילו להשתתף בהפעלתם. לינה באזור אמסטרדם.

יום
3

פארק אפטלינג - אגדה של מקום!

פארק אפטלינג המכונה גם "יער הקסמים" הוא אחד מפארקי השעשועים הכי כיפיים באירופה. נדהר ברכבות הרים, נשוט באבובים, נהנה מעולמות קסומים. בקיצור – החיים הם אגדה.

יום
4

מערות הנטיפים, פריס

בתחילת היום - ביקור מרתק, חלקו ברכבת עתיקה, במערות הנטיפים האן-סור-לס שבחבל הארדנים בבלגיה. אחר כך נמשיך בנסיעה לפריס. בערב אפשר לצאת לסיור בעיר האורות, כולל שיט על נהר הסיין )בתשלום(. לינה בפריס.

יום
5

פריס – עיר האורות

רבים אומרים שפריס היא העיר היפה בעולם. הסיור המקיף בעיר יוביל אותנו לשער הניצחון, לשדרות שאנז אליזה, לכיכר הקונקורד, כיכר האופרה, אוניברסיטת סורבון וגני לוקסמבורג, הרובע הלטיני, פירמידת הזכוכית של מוזיאון הלובר, גני הטיולרי, ככר ונדום, ככר הבסטיליה ותצפית על העיר ממגדל המונפרנס. בהמשך יוכלו המעוניינים )בתשלום( לבקר במוזיאון הלובר, לנסוע לביקור בארמונות מלכי צרפת בוורסאי או בפונטנבלו מחוץ לפריס. בערב אפשר לצאת לבילוי פריסאי במופע קברט במועדון הלילה המפורסם "Paradis Latin" )בתשלום(.

יום
6

דיסנילנד ארץ הפלאות!

יום כיף והרפתקאות בעולם האגדות והשעשועים של דיסנילנד פריס. ניכנס יד ביד לעולם האגדות והדמיון, נבקר ב"ארץ הפנטזיות", "ארץ התגליות" ו"ארץ ההרפתקאות". נחצה את גשר טירת היפהפייה הנרדמת, נטוס במכוניות מתנגשות וברכבות הרים, נפגוש דמויות מוכרות ואהובות כמו מיקי מאוס, פינוקיו ופיטר פן, וכמובן לא נחמיץ את התהלוכה המרהיבה שיצאה מסרטי וולט דיסני.

יום
7

ברוז', בריסל

ניפרד מפריס וניסע לברוז'- עיר קסומה ורומנטית, שנבנתה על גדת תעלות. נטייל בסמטאות, נציץ לחנויות ונטעם מן השוקולד הבלגי המפורסם. נמשיך בדרכנו לבריסל , נבקר ב"גראנד פלאס" – הכיכר הכי יפה באירופה ונאמר שלום להמניקן פיס )פסל הילד המשתין( שנהפך לסמלה של העיר. לינה בבריסל.

יום
8

מים, שמיים והביתה

נסיים את הטיול ביום שכולו חוויות והנאה לילדים ולמבוגרים! נבלה בפארק ווליבי ובמתקניו המדהימים, רכבות הרים מסעירות ושעשועים שונים. נבלה גם בפארק המים אקווליבי, עם מתקני המים הנהדרים שלו )כדאי להביא בגדי ים, על הבנים להצטייד בבגד ים בדוגמת תחתון, לא מכנסונים(. משם ניסע לשדה התעופה ונשוב ארצה. נחיתה אחר חצות.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים