פרטי הטיול
אמריקה לקטנים ולגדולים

אמריקה לקטנים ולגדולים

ארצות הברית, קנדה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בניין גורד השחקים אמפייר סטייט

  • מוזיאון החלל בוושינגטון

  • דיסניוורלד – עולם החלומות, אפקוט – עולם המחר, אי ההרפתקאות ועולם הקסמים של הארי פוטר

  • מופע כולל ארוחת ערב

  • לאס וגאס – עיר ללא הפסקה, סכר הובר

13
ימים
יום
1

תל אביב, טורונטו, מפלי הניאגרה

נטוס לטורונטו, קנדה. לאחר הנחיתה נסייר בעיר, נראה את בניין העירייה דמוי הפטרייה, את בית הפרלמנט האלגנטי ונצפה אל מגדל C.N - אחד מסמלי העיר. נמשיך למפלי הניאגרה – אחד האתרים היפים והמרשימים באמריקה, על גבול קנדה-ארה"ב.

יום
2

מפלי הניאגרה

נבקר במפלים האדירים. נצפה במפל הפרסה ונהנה משיט מרגש שמוביל אותנו קרוב לאשד המים (למעט בטיול פסח). נבקר בשעון הפרחים המפורסם וניסע לעיירה הציורית NIAGARA ON THE LAKE בערב נצא ברגל עם מלווה הקבוצה לראות את המפלים המוארים ולהתרשם מעוצמת הטבע.

יום
3

אורלנדו

נטוס לאורלנדו שבפלורידה, המכונה "גן השעשועים של ארה"ב. לאחר הנחיתה ניסע למלון.

יום
4

עם מיקי באורלנדו, דיסניוורלד

בילוי בעולם האגדות של דיסניוורלד. ארץ הפנטזיות, מיין סטריט, ארץ המחר וארץ ההרפתקאות מעבירים אותנו במטה קסמים לעולמות אחרים. נחצה את הגשר בטירת היפהפייה הנרדמת, נשוט עם שודדי הים ונחצה את ארץ הדובים. נהנה מהמורשת המוסיקאלית של אמריקה ונצפה בתהלוכה המרהיבה של מיקי, דונלד פלוטו והחברים מסרטי וולט דיסני.

יום
5

העתיד באפקוט

היום נבקר במרכז "אפקוט"- עולם המחר. זהו שילוב פארק שעשועים עם פארק לימודי: ספינות "חלל" אל מרכז כדור הארץ, "קסמי" מחשבים, העולם הדמיוני של קודאק, מסע למצולות באוקיינוס "הימים החמים" ועוד. אחר הצהריים נבקר בביתני מדינות מרחבי העולם. בערב נצפה במופע מרהיב של זיקוקים, מזרקות ומוזיקה המתקיים על האגם הגדול.

יום
6

אי ההרפתקאות, עולם הקסמים של הארי פוטר

יום כיף באי ההרפתקאות. שפע של אגדות ילדים וסרטים מצוירים, רכבות הרים, מופעים ופעילויות. בפארק שישה איים המוקדשים לגיבורי העל, לגונות מים, פארק היורה, היבשת האבודה, מנחת הסוס ועולם הקסמים של הארי פוטר. נבלה בלב סצנות מספרי הארי פוטר, בטירת הוגוורטס. ברכבות הרים המדמות דרקונים, ניקח חלק במסע ההיפוגרף ונבלה בחנותו של אוליבנדר.

יום
7

וושינגטון

ניסע לנמל התעופה של אורלנדו ונטוס לוושינגטון, בירת ארה"ב. הסעה למלון.

יום
8

וושינגטון

וושינגטון נטייל בעיר, בה משולבים בניינים מפוארים לצד אתרי זיכרון רבים. נבקר באנדרטאות לזכר הנשיאים לינקולן ורוזוולט וכן באנדרטאות למלחמת העולם השנייה, מלחמת קוריאה ווייטנאם. נראה את ה"מחט" – אתר הזיכרון לנשיא וושינגטון. נצפה אל גבעת הקפיטול, משכן הקונגרס על שני בתיו (הסנאט ובית הנבחרים) ואל הבית הלבן. נבקר במוזיאון החלל והתעופה, המציג מטוסים וחלליות מכל הזמנים. בערב אפשר לצאת לסיור לילה (בתשלום).

יום
9

פילדלפיה, ניו יורק

פילדלפיה היא ערש החירות האמריקאית. נראה את "אולם העצמאות", בו נכתבה חוקת ארה"ב ואת האנדרטה לזכרו של יוני נתניהו. לאחר הביקור נמשיך לניו יורק – ה"תפוח הגדול". בערב נצא לסיור רגלי עם מלווה הקבוצה.

יום
10

ניו יורק

נצא לסיור במנהטן: לינקולן סנטר, סנטרל פארק, השדרה החמישית, רוקפלר סנטר, טיימס סקוור. נמשיך לעיר התחתית, ובדרך נראה את בנין האו"ם, גריניץ' וילג', הרובע הסיני. נגיע לגראונד זירו, ונתרשם מאתר מגדלי התאומים ומהאנדרטה שהוקמה לזכר חללי 11 בספטמבר. נעלה לתצפית ממרומי גורד השחקים אמפייר סטייט. נשוט במפרץ ניו יורק לסטטן איילנד, ונתרשם מפסל החרות, סימלה של העיר. בתום הסיור נחזור למלון בתחבורה ציבורית. בערב אפשר לצאת לסיור לילה בניו יורק המוארת (בתשלום)

יום
11

חופשי בניו יורק

יום חופשי בעיר הגדולה לשופינג נפלא שיש רק בניו יורק, או לביקור במוזיאונים, בשדרות, בסנטרל פארק וברחבי העיר.

יום
12

ניו יורק, תל אביב

טיולנו מגיע לסיומו. ניסע לנמל התעופה ונמריא בחזרה הביתה.

יום
13

ניו יורק, תל אביב

נחיתה בתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים