פרטי הטיול
בייג'ין הקיסרית

בייג'ין הקיסרית

סין

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • העיר האסורה

  • החומה הסינית

  • מיני גווילין

  • פארק השעשועים HAPPY VALLEY

  • האיצטדיון האולימפי

10
ימים
יום
1

תל אביב, בייג'ין

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה דרך יעד בניים לבירת המעצמה הסינית-בייג'ין. את הלילה נבלה בטיסה.

יום
2

בייג'ין

עם הנחיתה נערוך סיור פנורמי בעיר הבירה מרובת האתרים, בירתה הפוליטית, התרבותית והמנהלית של סין, העברה למלון.

יום
3

בייג'ין ,כיכר כיכר טיאנאנמן,העיר האסורה

את היום נתחיל בביקור בכיכר טיאנאנמן המפורסמת (הכיכר הגדולה בעולם), שבמרכזה ההיכל הגדול בו מוצגת לראווה גופתו החנוטה של מאו טסה טונג. נמשיך לעיר האסורה- ארמונות והמרכז הפוליטי בימי הקיסרות, עדות מרשימה לארכיטקטורה הסינית העתיקה ,נקנח בביקור בפארק גבעת הפחם. בערב מופע אקרובטיקה סיני.

יום
4

בייג'ין פארק השעשועים HAPPY VALLEY

יום שכולו כיף ארוך ומתמשך. נבקר בפארק HAPPY VALLY פארק השעשועים המרכזי והגדול ביותר בביג'ין. הפארק הבנוי במתכונת של נושאים ,בניהם ארץ המאיה האבודה, שאנגרילה, ממלכות עתיקות ועוד, וכל אחד מהם יביאנו לעולם הדמיון וסיפורי הרפתקאות. בפארק נראה מופעי אש ומים ,נעלה על מתקנים כמו רכבות הרים ,רכבת מכרות ומתקני ענק חדישים. לאחר שנהנה מכל החוויות והאטרקציות, נשוב למלון.

יום
5

בייג'ין, ארמון הקיץ, מקדש השמיים

נסייר בארמון הקיץ המפואר והאגם שלידו. נתהלך לאורך המסדרון הארוך ביותר בעולם ולא נפסח על "הספינה שמעולם לא שטה" של הקיסרית צישי. נחזור לבייג'ין לביקור במקדש השמיים שבו נערכו הטקסים החשובים בממלכה המקדש מהווה עד היום את אחד מסמליה הלאומיים של סין .לסיומו של יום נבקר בשוק הפנינים והצעצועים אחד משוקיה המפורסמים של העיר.

יום
6

בייג'ין, החומה הסינית, מיני גווילין

בנסיעה אל החומה הסינית הגדולה - מפלאי המזרח. נגיע לאתר הביקור ונטפס על אחד מקטעי החומה לתצפית מרהיבה על הפרוייקט המונומנטלי,נמשיך לשמורת הטבע מיני גווילין נערוך שייט על האגם ונעלה ברכבל אל רכס ההר. לעת ערב נחזור לבייג'ין.

יום
7

בייגי'ן, מקדש לאמה ,גן החיות

דובי הפנדה הם אחד מסמליה של סין אותם נראה בביקור בגן החיות של בייג'ין ,נמשיך אל מקדש הלאמה מקדש בודהיסטי של המאמינים הטיבטים ואחד המקדשים היפים ביותר בהמשך פנוי לשוק ידוע נוסף הוא שוק המשי, בערב מופע קונג פו מרתק.

יום
8

בייג'ין,המרכז האולימפי

נמשיך לביקור מרגש אל האצטדיון האולימפי המכונה "קן הציפור" מבנה ארכיטקטוני יוצא דופן.נמשיך ונבקר בקוביית המים הבריכה האולימפית בעלת המבנה היחודי, המופעלת כבריכה לקהל הרחב הכוללת מתקני מים.(לא לשכוח בגדי ים )

יום
9

בייג'ין, חוטונגים

הבוקר נצא לבקר באיזוריה העתיקים של העיר. נבקר ב"חוטונג" אופייני אשר יציג בפנינו אופי החיים של התושבים לפני מאות בשנים נמשיך ונטייל ברובע חוחאי נשוט על האגם ונהנה מהשלווה. נסיים את ביקורינו במוזיאון בייג'ינג.

יום
10

בייג'ין ,פארק ביאי , תל- אביב

הבוקר נבקר בפארק ביאי פארק יפהפה בליבה של בייג'ין . נמשיך אל איזור 798 מרכז האומנות והגלריות החדיש, אחר הצהריים העברה לשדה התעופה לקראת טיסתנו (דרך יעד בניים) חזרה הביתה.את הלילה נבלה במטוס.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים