פרטי הטיול
בנתיבי הפארקים למשפחות

בנתיבי הפארקים למשפחות

בלגיה, הולנד, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בית אנה פרנק

  • חיטהורן-שייט בתעלות

  • בילוי בפארק אפטלינג

  • בילוי בהולנד המיניאטורית מדורודם

  • שער הניצחון, כיכר הקונקורד ושייט על נהר הסיין

8
ימים
יום
1

תל-אביב, אמסטרדם

ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן-גוריון. לאחר הנחיתה והתארגנות נצא לאמסטרדם ונספוג את האוירה ההולנדית האופיינית : תעלות , בתים צרים וגשרונים רבים. נצפה בארמון המלכה , כיכר הדאם ונראה את המדרחוב המרשים על חנויותיו הרבות. נבקר בבית אנה פרנק ובמוזיאון הקרוי על שמה. בתום היום נגיע למלוננו.

יום
2

מדורודם, פארק אפטלינג-אגדה של מקום

יום שכולו כייף ממתין לנו! עם בוקר ניסע למדורודם, הולנד המיניאטורית. נטייל בין הדגמים המוקטנים של תחנות הרוח, תחנת הרכבת, נמל תעופה, כפרים ועיירות .עמוסי אדרנלין נמשיך לפארק "אפטלינג" המכונה "יער הקסמים". נדהר ברכבות הרים. נשוט באבובים, נהנה מעולמות קסומים, מסיפורי אגדות, ענקים וגמדים, נאזין לעוגב המונע בכוח המים, נטייל בין מגדלים ובקתות, בקיצור עולם אגדות אמיתי. בתום הבילוי נשוב למלוננו.

יום
3

כפרי הדייגים וולנדם ו"זאנסה סחאנס", חיטהורן

הבוקר ניסע לכפר הדייגים וולנדם הציורי, נלמד על מאבקו המתמשך של העם ההולנדי בכמויות המים הגדולות הבאות מהים. נתרשם מתהליך ייצור הגבינות ההולנדיות הידועות ומהמפעל לייצור קבקבי העץ המסורתיים. נמשיך לביקור במרכז טחנות הרוח האופייניות להולנד. "זאנסה סחאנס" שם נלמד כיצד פועלות תחנות הרוח כפי שהיו לפני 300 שנה ולא נוותר על צילומים מכל זווית אפשרית. בתום הסיור ניסע לחיטהורן , עיירת תעלות מים מקסימה , נשוט בסירה בתעלות המהוות את רחובות העיירה. נשוב לאמסטרדם.

יום
4

פארק ווליבי .אקווהאליבי , בריסל

ניפרד מאמסטרדם ונצא לפארק האטרקציות המשגע ווליבי, נשתעשע בשייט אבובים ,נעלה על מתקן העטלף,נצנח מגובה 50 מטרים ונשוט בספינת הפירטים ועוד הרפתקות של כיף.בפארק המים אקווהוילבי מגלשות, בריכות מקורות, ברכות גלים ועוד (לא לשכוח בגד - ים) , בתום הביקור נמשיך למרכז בריסל ונגיע לכיכר "גראנד פלאס" המרשימה באורותיה הצבעוניים וכן נצפה בפסל המיניקן פיס (הילד המשתין) שהפך לסימלה של העיר. בתום הסיור נגיע למלוננו.

יום
5

ברוז', בריסל

בבוקר נצא לברוז' שבבלגיה. העיר החצויה בתעלות אשר כתרי יופי יפים הונחו על ראשה. נסייר במרכז העיר המיוחדת. בתום הסיור נמשיך לפריז לעיר אשר יש לה כל כך הרבה מה להציע לנו. לאחר סיור פנורמי בעיר העברה למלון.

יום
6

פריס

היום נערוך סיור מודרך בעיר. נראה את שער הניצחון, שדרות שאנז אליזה, כיכר הקונקורד, כיכר האופרה, נצפה על אוניברסיטת סורבון ,גני לוקסמבורג, הרובע הלטיני ועוד. נעפיל על מגדל אייפל (הקומה ה-2) שממנו תצפית מהממת על העיר והסביבה. נשוט על נהר הסיין ממנו נצפה על כנסיית נוטרדאם מזווית קצת אחרת. בתום הסיורים העברה למלון באיזור דיסנילנד.

יום
7

דיסנילנד פריס-חוויה שחבל על הזמן

יום שכולו כיף ארוך ומתמשך. נבקר בעולם האגדות והשעשועים של וולט דיסני, דיסנילנד פריס. נחצה את הגבול לעולם האגדות והדמיון ובו חמישה "נושאים עיקריים": ארץ הפנטזיות, מיין סטריט, ארץ התגליות, ארץ ההרפתקאות וארץ הגבולות, שיעבירו אותנו כבמטה קסמים לזמנים ולמקומות אחרים. נחצה את גשר טירת היפהפייה הנרדמת ונשוט לתוך ג'ונגל סבוך. נראה את התהלוכה המרהיבה של דמויות מסרטיו של וולט דיסני. לאחר שנהנה מכל החוויות ואטרקציות, נשוב למלון

יום
8

פריס , תל אביב

נוסיף ונבקר בגבעת האומנים - המונמרטר. נטייל ברובע היהודי ונראה את מרכז פומפידו. בתום טיולינו החוויתי במערב אירופה נעשה דרכנו חזרה לשדה התעופה ממנו נמריא מזרחה עמוסי זכרונות ורשמים נחיתה בשעות הבוקר של היום התשיעי.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים