פרטי הטיול
בייג'ין האולימפית

בייג'ין האולימפית

סין

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • העיר האסורה

  • החומה הסינית

  • כיכר טיאננמן

  • ארמון הקיץ

  • סיור חוטונגים בריקשות

  • טיאנג'ין

10
ימים
יום
1

תל אביב, בייג'ין

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה לסין דרך יעד בניים לבירת המעצמה-בייג'ין. את הלילה נבלה בטיסה.

יום
2

בייג'ין

עם הנחיתה נערוך סיור פנורמי בעיר הבירה מרובת האתרים, בירתה הפוליטית, התרבותית והמנהלית של סין, העברה למלון.

יום
3

בייג'ין, כיכר טייאנמן, העיר האסורה

את היום נתחיל בביקור בכיכר טיאננמן המפורסמת (הכיכר הגדולה בעולם), שבמרכזה ההיכל הגדול בו מוצגת לראווה גופתו החנוטה של מאו טסה טונג. נמשיך לעיר האסורה- ארמונות והמרכז הפוליטי בימי הקיסרות, עדות מרשימה לארכיטקטורה הסינית העתיקה ,נקנח בביקור בפארק גבעת הפחם.

יום
4

בייג'ין, מקדש השמיים

נסייר בארמון הקיץ המפואר והאגם שלידו. נתהלך לאורך המסדרון הארוך ביותר בעולם ולא נפסח על "הספינה שמעולם לא שטה" של הקיסרית צישי. נחזור לבייג'ין לביקור במקדש השמיים שבו נערכו הטקסים החשובים בממלכה המקדש מהווה עד היום את אחד מסמליה החשובים של סין .לסיומו של יום נבקר בשוק הפנינים אחד משוקיה המפורסמים של העיר.

יום
5

בייג'ין, החומה הסינית

נתחיל היום את הביקור ב"דרך הרוחות" דרכה הובילו את קיסרי שושלת מינג למקום מנוחתם האחרון. נבקר באחת מאחוזות הקבר. נמשיך אל החומה הסינית הגדולה- מפלאי המזרח. נגיע לאתר הביקור ונטפס על אחד מקטעי החומה לתצפית מרהיבה על הפרוייקט המונומנטלי , בתום הביקור נחזור לבייג'ין.

יום
6

בייגי'ן, מקדש לאמה ,גן החיות

דובי הפנדה הם אחד מסמליה של סין אותם נראה בביקור בגן החיות של בייג'ין ,נמשיך אל מקדש הלאמה מקדש בודהיסטי של המאמינים הטיבטים ואחד המקדשים היפים ביותר בהמשך פנוי לשוק ידוע נוסף הוא שוק המשי.

יום
7

בייג'ין, טיאנג'ין

היום נצא ליום טיול לטיאנג'ין - המכונה "שנגחאי של הצפון" בגלל ההיסטוריה שלה כנמל שנחלק לאזורי זיכיון אירופיים, בגלל האדריכלות האירופית ובגלל התעשייה המפותחת שבה. נראה את "רחוב התרבות העתיקה" הוא ניסיון לשחזר רחוב סיני עתיק, כולל אדריכלות המבנים המסורתית והמוכרים, המציעים את מרכולתם. נתרשם מפארק נהר האי עמוס בדוכני צילומים, באנשים הבאים לדוג, בזמרי רחוב, השרים אופרה ובזקנים המוציאים לטיול את הציפורים שלהם, בתוך כלוביהן.

יום
8

בייג'ין

הבוקר נצא לבקר באזוריה העתיקים של העיר. נבקר ב"חוטונג" אופייני אשר יציג בפנינו את אופי החיים של התושבים לפני מאות בשנים ,נמשיך לביקור מרגש אל האצטדיון האולימפי המכונה "קן הציפור" מבנה ארכיטקטוני יוצא דופן.

יום
9

בייג'ין מיני גווילין

יום טבע ונוף לפנינו, ניסע לשמורת הטבע מיני גוולין נטייל ברחבי השמורה , נערוך שייט על האגם ונעלה ברכבל אל רכס ההר לתצפית מרהיבה. בתום הסיור נחזור לבייג'ין.

יום
10

בייג'ין, תל-אביב

הבוקר נבקר בשוק העתיקות של רחוב ליאוליצאנג , נסיים את ביקורינו במוזיאון בייג'ינג , אחר הצהרים העברה לשדה התעופה לקראת טיסתנו חזרה הביתה דרך יעד ביניים.את הלילה נבלה במטוס.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים