פרטי הטיול
טיול גאוגרפי שמורה פרטית בקרוגר פארק, מפלי ויקטוריה ושמורת צובה

טיול גאוגרפי שמורה פרטית בקרוגר פארק, מפלי ויקטוריה ושמורת צובה

דרום אפריקה, זימבאבואה, סוואזילנד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מפלי ויקטוריה

  • הר השולחן בקייפטאון

  • חוות גידול תנינים וצ'יטות

  • סיור ספארי בקרוגר פארק ברכבי ספארי מיוחדים פתוחים

  • פארק הקופים

  • שמורת צ'ובה

  • סואטו

14
ימים
יום
1

תל אביב – אדיס אבבה- קייפטאון

נצא מנתב"ג בטיסה לקייפטאון דרך אדיס אבבה. בהגעה סיור פנורמי והעברה למלון בקייפטאון לארוחת ערב ולינה.

יום
2

קייפטאון - כיף התקוה הטובה

יום טיולים מלא לחצי האי הסיור יכלול שייט קצר לאי כלבי הים ב-הוט ביי (מותנה במזג האויר).כמו כן לא נוותר על ביקור מיוחד במושבת הפינגווינים הנודעת בסימונסטאון . כמובן נבקר בשמורת הטבע של כיף התקווה הטובה, זה המקום לצפות בנקודת הקייפ ובכיף התקווה הטובה וכן במפגש של הזרם האטלנטי הקר עם הזרם ההודי החם. זהו למעשה יום בו נעלה על דרכים ציוריות מרשימות המשקיפות על נופים עוצרי נשימה. ארוחת ערב ולינה בקייפטאון.

יום
3

ייפטאון-הר השולחן ונתיב היין

הבוקר נערוך סיור בקייפטאון במהלכו נעפיל ונבקר בהר השולחן הנודע. בין היתר נעבור בגני חברת הודו המזרחית, בנייני הפרלמנט ובמצודת התקווה הטובה, המבנה העתיק ביותר בדרום אפריקה. נערוך ביקור ברובעים המלאים ונמשיך לארץ היין ונערוך ביקור בסטלנבוש המרכז של גידול ותעשיית היין העשירה של דרום אפריקה הממוקמת בליבו של נתיב היין. לא נוותר על טעימות יין באחד מהיקבים. בתום יום סיורים זה נשוב לקייפטאון לארוחת ערב ולינה.

יום
4

קייפטאון- הרמונס - מוזיאון דיאז - שייט בלגונה בנייזנה

היום נצא מקייפטאון להרמונס ודרך מעבר ומפרץ סוולנדאם לכיוון מוסל ביי , שם נבקר במוזיאון הימי הקרוי על שמו של ברתלומאו דיאז ונתרשם בין היתר מדגם סירת הקרבל הפורטוגלית אשר שימשה את דיאז במסעות הגילויים שלו במאה ה-15. עם ההגעה נערוך שייט שקיעה בלגונה של נייזנה. ארוחת ערב ולינה בנייזנה.

יום
5

נייזנה - שמורת צ'יצ'יקמה – חוות הפילים

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בשמורת ציציקמה הגובלת בחופי האוקיינוס ההודי. נצא למסלול הליכה מחופי הים הפראיים של השמורה דרך חורש טבעי ועד לגשר תלוי מעל לנהר אחר הצהרים נבקר בשמורת טבע פרטית בה מגדלים פילים אפריקאיים. נחווה מקרוב מגע עם היונקים הגדולים הללו והליכה לצדם של חיות מופלאות אלה. נאכל את ארוחת הערב בחוות הפילים. בתום הביקור חזרה ללינה בנייזנה

יום
6

נייזנה - אודסהורן - מערות הנטיפים של קנגו - חוות גידול תנינים וצ'יטות – חוות לגידול יענים – ג'ורג'

נצא לאחר ארוחת מנייזנה לאזור החצי מדברי –"קארו הקטן" ולעיירה אודסהורן הנודעת בתעשיית נוצות היענים. נערוך ביקור במערות הנטיפים של קנגו שהתגלו בשנת 1970. נתרשם המזקיפים והנטיפים המרשימים והמיוחדים , נבקר בחוות החיות המקומית לגידול תנינים וצ'יטות, נבקר בחוות יענים ונבקר. בתום הביקור חזרה ללינה וארוחת ערב בגורג'.

יום
7

ג'ורג' - טיסה ליוהנסבורג – סווטו כולל ביקור בביתו של נלסון מנדלה

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה של עיירה ג'ורג', ממנה נטוס ליוהנסבורג, נחשבת לאחת משלוש בירותיה של דרום אפריקה. בשנת 1886 נמצאו ליד העיר מכרות זהב, אשר הפכו עיירה שוממת לעיר המודרנית והפורחת של ימינו. סיור בעיר ונערוך ביקור מיוחד בעיירה השחורה סואטו ונלמד על המציאות האתנית המיוחדת של דרום אפריקה כולל ביקור בביתו של נלסון מנדלה. בתום הסיור חזרה ללינה וארוחת ערב ביוהנסבורג.

יום
8

יוהנסבורג- אומפומלנגה – דרך פנורמית - קניון בלייד - קרוגר פארק

נצא לכיוון צפון מזרח אל חבל אומפומלנגה. נעבור דרך ליידנבורג ומעבר לונג טום העטור ביערות אורן ואקליפטוס. נמשיך בנסיעתנו ונטייל ב"דרך פנורמית" אחת מדרכי הנוף היפות ביותר בדרום אפריקה. נראה את אחד הקניונים היפים בעולם, קניון הבלייד עם נקודות תצפית מהממות, אתרים יוצאי דופן, "חורי המזל של בורק", ונצפה על הנוף היפה מ"חלון האלוהים" (במידה ומזג האויר יאפשר). לינה וארוחת ערב באיזור קרוגר פארק.

יום
9

ספארי בשמורה קרוגר פארק

השכם בבוקר נצא לספארי בשמורת קרוגר. בכניסה לפארק נעלה על ג'יפים פתוחים לצפות בחיות הבר. נצפה במינים שונים של אנטילופות כמו אימפלות, פילים, היפופוטמים, זברות וג׳ירפות. לצד אוכלי העשב ישנם טורפים כמו אריות, צבועים, כלבי בר אפריקאים, נמרים ותנים. בשמורה גם שלל בעלי כנף כמו נשרים, עיטים, עופות מים ועוד. (לתשומת לב: הימצאות בעלי החיים השונים במקום ואפשרות הצפייה בהם תלויה במזג האוויר, תנאי השטח ורצונם הטוב של בעלי החיים). לינה וארוחת ערב בשמורה באיזור קרוגר פארק.

יום
10

ספארי שמורת קרוגר – מפלי ליסבון - מפלי מק מק - יוהנסבורג:

בשעות הבוקר המוקדמות נצא לספארי בוקר בשמורה נחזור ללודג' לארוחת הבוקר ובהמשך נצא בנסיעה לכוון יוהנסבורג. נבקר במפלי ליסבון ומפלי מק מק. ארוחת ערב ולינה ביוהנסבורג.

יום
11

יוהנסבורג – מפלי ויקטוריה (זימבבואה

טיסת בוקר מוקדמת מיוהנסבורג למפלי ויקטוריה אחד משבעת פלאי עולם ומחזות הטבע המרהיבים ביותר. המפלים, שהוכרזו כאתר מורשת עולמית עוד ב-1889, והעיירה בעלת אותו השם, מהווים חלק מפארק לאומי גדול. אחה"צ נערוך שייט על נהר הזמבזי עד זמן השקיעה. לינה וארוחת ערב באיזור המפלים.

יום
12

מפלי ויקטוריה – שמורת צ'ובה

היום נערוך ספארי מרתק ברחבי שמורת צ'ובה שבבוצוואנה, המשתרעת על פני 11,000 קמ"ר. זוהי שמורה מגוונת ביותר: יש בה נופי סוואנה, יער, ביצות, וחופי נהר ונופים יובשניים תת מדבריים. בשטח העצום הזה מצויים שפע של בעלי חיים. אחת התופעות המרשימות בשמורה זו היא בורות המים. אל בור המים של סבוטי למשל מתנקזים פילים, ג`ירפות ואימפלות בשעות היום, ובלילה מצויים כאן גם אריות, נמרים, צבועים מנומרים ותנים. בנהר צ`ובה מצויים מאות היפופוטמים הרובצים על גדותיו ו"משתזפים" בחום. ביניהם מסתובבים עופות מים רבים כגון אנפות, מגלנים, כפנים וברווזים. עדרי פילים יורדים לרחוץ במים ולשתות מהם, ואנטילופות שונות רועות בעשב שלחוף הנהר. לינה וארוחת ערב באיזור המפלים.

יום
13

מפלי ויקטוריה – אדיס אבבה – תל אביב

היום נצא מוקדם בבוקר לביקור במפלים. נצפה במפלי ויקטוריה – שם המזכיר אגדות וזיכרונות ילדות ששימשו רקע למאות ספרים וסרטים על מקום קסום זה. אנשי המקום קראו למפלים המשתרעים לרוחב של 1.6 ק"מ – מוסי-אואה-טוניה-"העשן הרועם", המים הנופלים מגבהים שונים המגיעים עד 108 מ', יוצרים ענן נתזים הנראה כעשן ומסתיר לעיתים את המפלים. צעידה בשבילי יער גשם, הצומח תחת קשת נתז המפלים, אל נקודות התצפית הרבות – כל אחת טובה יותר מקודמתה-תספק לנו הזדמנויות נפלאות לצילום תמונות מרהיבות. בהמשך העברה לשדה התעופה המקומי לקראת טיסתנו חזרה ארצה.

יום
14

תל אביב

הגעה לארץ בשעות הבוקר המוקדמות בתום סיור מקיף בדרום אפריקה, סוואזילנד ומפלי ויקטוריה בזימבבואה

בחר את תאריכי הטיול
תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר לאדם בחדר זוגי
סטטוס הטיול
הערה
17.05.2018
30.05.2018
$3899
בהרשמה
21.06.2018
04.07.2018
$3899
בהרשמה
20.09.2018
03.10.2018
$4099
בהרשמה
04.10.2018
17.10.2018
$4099
בהרשמה
29.10.2018
11.11.2018
$4699
בהרשמה
06.12.2018
19.12.2018
$4699
בהרשמה
בחר את הרכב החדר
סוג חדר
בחר מס' חדרים
סה"כ
חדר ליחיד
$0
$0
חדר לשניים
$0
$0
חדר לשניים + ילד
$0
$0
חדר לשניים + 2 ילדים
$0
$0
חדר לשניים + 3 ילדים
$0
$0
חדר לשלושה
$0
$0
חדר לארבעה
$0
$0