פרטי הטיול
ספרד מקיף

ספרד מקיף

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בקתדרלה בסרגוסה

  • שמורת אורדסה

  • מצודת סיטאדל

  • פוארטו דל סול

  • הרובע היהודי בטולדו

  • המוזיאון הימי

  • הר היהודים בברצלונה

7
ימים
יום
1

ת"א – ברצלונה – סרגוסה

ניפגש בשדה התעופה לטיסה לברצלונה בירת קטלוניה ובסיס היציאה שלנו לטיול בצפון ספרד. לאחר הנחיתה וסידורים בשדה התעופה נצא בנסיעה לסרגוסה – היושבת על צומת היסטורית בספרד של ממלכת אראגון העתיקה. עם ההגעה נתחיל את סיורנו בעיר המשלבת בתוכה סגנון אדריכאלי ייחודי המשלב אלמנטים מורים ואלמנטים נוצריים- "מודחר". נסייר ברחבי העיר נראה את נהר האברו החוצה את העיר ואת הגשר הרומי העתיק. נמשיך לקתראלה המרכזית על שמה של מריה דל פילאר, הבנויה בסגנון בארוקי מרשים. נראה את בית העירייה וגם פסלו של האמן הספרדי גויה, בן העיר. בתום הסיור ניסע למלוננו באזור.

יום
2

סרגוסה – רכסי הפירנאים -שמורת אורדסה

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום שכולו טבע. נצא בנסיעה מרהיבה ביופיה דרך תצורות הנוף המשתנות של רכסי ההרים. מנוף צחיח ומעוטר שלג, לעמקים ירוקים, נהרות ומפלים. נעצור בשמורת אורדסה מהיפות שבשמורות שפירנאים, נצא בהליכה לסיור מרתק בשמורה, נעבור דרך יערות עבותים, מפלים ופנינות טבע מרהיבות, נעצור לתצפיות על השמורה ובתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
3

סרגוסה – פמפולנה – סרגוסה

לאחר ארוחת הבוקר נצא צפונה לעיר פמפולנה בירת האוטונומיה של נבארה. עיר מימי הבניים הידועה בעיקר בזכות פסטיבל סן פרמיין המתקיים בה, במהלכו משחררים פרים בסימטאות העיר שם הם רודפים אחרי ההמון הנס מפניהם. נסייר בעיר בין רחובותיה ציורים, נבקר בכיכר "מלחמת השוורים" שבעברה הייתה זירה של מלחמת שוורים, נראה את הקתדראלה המרכזית, ואת מצודת סיטאדל המרשימה. בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
4

סרגוסה - מדריד – סיור כיכרות

לאחר ארוחת הבוקר ניסע למדריד היפה. עם ההגעה לעיר נצא לסיור מקיף בבירה הספרדית. נתחיל את סיורנו בפוארטו דל סול "שער השמש". והכיכר המרכזית של העיר. נראה את בית הדואר ואת מגדל השעון המפורסם של העיר. נמשיך לפלאסה מאיור. הכיכר התחומה ע"י מבנים בגובה 3 קומות הייתה שימשה בעברה כמקום המקום הוצאה להורג עבור האינקווזיציה. כיום בכיכר נמצא פיסלו של פליפה ה-3 הרכוב על סוס. נמשיך לכיכר סיבליס שם נראה את פסלה של אלת הפריון קיבלה הרוכבת על מרכבה הרתומה לאריה. בהמשך סיורנו בעיר נראה את ארמון המלך המפואר המשמש כיום לטקסים. ממשיכים לכיכר ספרד של נראה את האנדרטה לזכרו של מיגל דה סרוואננטס מחבר הספר דון קישוט. את המשך היום נקדיש לשדרות היפות של העיר. בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
5

טולדו

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום מרתק בבירתה הקודמת של ספרד, טולדו "שהחזיקה" בתואר כ- 500 שנה עד המאה ה-16. טולדו לאורך השנים היוותה מוקד יהודי חשוב ובעיר זו גרו ופעלו יהודים רבים כדוגמת הרב יוסף קארו ( מחבר שולחן ערוך) הרב אבולעפיה, הרב אבן עזרא שהיוו חלק מרכזי ב"תור הזהב" של יהודי ספרד. את הסיור בעיר נתחיל בביקור ב"חודריה" הרובע היהודי של העיר, נבקר בבית הכנסת שנותר על תילו. נמשיך את סיורנו בעיר היפה שנשתמרה בצוה מופלאה. נצפה אל נהר הטאחו העובר בסמוך לעיר. ונראה את ארמון העיר ה" אלקזר" שארבעת מגדליו נראים מחלקים רבים בעיר. נמשיך לתצפית על הכנסייה הגותית שנבנתה במאה ה-13 ונסיים את יומנו בכיכר זוקודובר שהיווה את המוקד עבור האינקווזיציה אשר הוקמה בטולדו ע"י המלכה איזבל. בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
6

מדריד - ולנסיה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לעיר היפה ולנסיה. עם ההגעה לעיר נצא לסיור בעיר המתחדשת, משדרת המוזיאונים בו נצפה בפלאי הארכיטקטורה הספרדית שקעה הגדולה במבנים, כולל מוזיאון הימי הבנוי כאוניה. נמשיך למרכז העיר העתיקה ונספר את סיפורה מדהים של העיר. נותיר זמן חופשי לגלריות ולחנויות הרבות ובתום הסיור ניסע למלוננו באזור.

יום
7

ולנסיה - ברצלונה – ת"א

יום אחרון לטיולנו. לאחר ארוחת הבוקר ניסע לברצלונה מהיפות בערי ספרד. עם ההגעה נערוך סיור פנורמי בעיר נתחיל את סיורנו מכיכר קאטלוניה, נראה את פלאזה אספניול, נצפה אל ארמון המלך, הר היהודים וזירת השוורים העתיקה. נותיר זמן חופשי בשדרות הרמבלס הססגוניות, על שלל מופעי הרחוב המתקיימים בה, והחנויות הרבות. בתום הסיור ניסע לשדה התעופה בברצלונה לטיסה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים