פרטי הטיול
ברצלונה-קוסטה ברווה -חירונה

ברצלונה-קוסטה ברווה -חירונה

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • סיור בברצלונה

  • מוזיאון דאלי בחירונה

  • מנזר מונסראט

4
ימים
יום
1

תל אביב – ברצלונה

בשעות הבוקר נטוס לברצלונה. עם ההגעה נפגוש את נציג החברה ונמשיך למלון שלנו בברצלונה.

יום
2

ברצלונה

לאחר ארוחת בוקר נפגוש את המדריך שלנו ונצא בסיור מודרך לברצלונה ונכיר את אתריה המרכזיים. נראה את כנסיית "סגרדה פמיליה" - המשפחה הקדושה, אשר בנייתה החלה בשנת 1880 והופסקה בשל מותו הפתאומי של גאודי ב- 1200 בתאונה. נבקר ברובע הגותי עמוס הסמטאות, המבנים הגותיים והקתדרלה המדהימה. נסיים בשדרת הראמבלס – הרחוב המפורסם והמתוייר ביותר בברצלונה לאורכו דוכנים, חנויות, מופעי רחוב, בתי קפה ומסעדות לרוב. נחזור למלון.

יום
3

חירונה - פיגראס – מוזיאון דאלי

הבוקר נצא לטיול בחירונה עיר אלף הכיבושים ועיר הולדתו של הרמב"ן, למסע במנהרת הזמן, להתחקות אחר עקבותיה של הקהילה היהודית, אשר חיה ופעלה במשך //0 שנים והייתה הלב הפועם של העם היהודי בגולה. נתחיל את סיורנו בעיר העתיקה ברחוב פורסה , נתרשם ונתרגש מהממצאים והיופי של המקום. נמשיך לעיר פיגראס, עיר הולדתו של סלוואדור דאלי - האמן הסוריאליסטי המפורסם אשר נולד בעיר. נבקר במוזיאון דאלי השוכן במבנה מעניין. המבנה משנת /188 עלה באש בעת מלחמת האזרחים, ושופץ לאחריה על מנת להכשירו כמוזיאון. במקום אוסף נרחב של יצירות העוקב אחר הקריירה האמנותית של "מלך הסוריאליזם" על פני תקופותיה השונות. חזרה למלון.

יום
4

מונטסרט

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במונטסרט, מנזר ענק המתנשא מעל צוקים תלולים. זהו המרכז הדתי והתרבותי החשוב ביותר בקטלוניה ואחד המנזרים הבנדיקטיים החשובים בעולם. במקום נמצא פסל המדונה השחורה, פטרוניתה של קטלוניה. בטיול נעבור בפנדס, אחד האזורים המפורסמים ביותר ליצירת המשקה המזוהה עם חבל קטלוניה, הקווה.

יום
5

ברצלונה – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נוכל ליהנות מזמן חופשי בברצלונה עד ההעברה לשדה"ת ולטיסתנו חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים