פרטי הטיול
ברצלונה על קצה המזלג

ברצלונה על קצה המזלג

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • אמפוריה ברווה

  • קאזה מילה וקאזה באטיו

  • מוזיאון דאלי בחירונה

  • מנזר מונסרט

5
ימים
יום
1

ת"א – ברצלונה

ניפגש בשדה התעופה לטיסה לברצלונה, בירתה של חבל קטלוניה. נצא לסיור פנוראמי להכרות ראשונה עם העיר (ככל שהזמן יותיר). נתחיל את סיורנו מכיכר קטלוניה- המרכז השוקק של העיר, נראה את פלאזה אספניול, נצפה בארמון המלך, הר היהודים וזירת השוורים העתיקה. בתום הסיור העברה למלוננו.

יום
2

ברצלונה של גאודי

נצא לסיור עומק בברצלונה, עירו של גאודי שהותיר את חותמו המובהק על קווי המתאר האדריכלים של העיר. נראה את קאזה מילה וקאזה באטיו מהמבנים המפורסמים שתיכנן. נעצור אל מול כנסיית "סגרדה פמיליה" שעבודות הבנייה עדיין נמשכים בה ונתרשם מעוצמת המבנה. נבקר ברובע הגותי של ברצלונה, נסייר לאורך הסמטאות הצרות, נראה את המבנים העתיקים, את חנויות הבוטיק הקטנות, נעצור מול בית העירייה ונראה את כנסיית סנטה אולליה. נבקר באזור בו שכן הרובע היהודי של העיר ונסייר בשדרות הרמבלס הססגוניות.

יום
3

חירונה – פיגראס ומוזיאון דאלי

צא ליום סיור בחירונה, עירו של הרמב"ן ומרכז יהודי חשוב לאורך ההיסטוריה. נתחיל את סיורנו ברובע העתיק של העיר: נצפה מהגשר אל הבתים הצבעוניים, נסייר בין הסמטאות הקטנות ונעצור לביקור ברובע היהודי. נבקר בשרידי בית הכנסת היהודי שכיום משמשים כמוזיאון המספר את סיפורה של הקהילה היהודית. לאחר מכן ניסע לפיגארס, שם ממוקם המוזיאון המרתק המוקדש ליצירותיו של סלבדור דאלי. נערוך סיור מודרך בחדרים החשובים ביותר במוזיאון, אשר תוכנן על ידי דאלי עצמו, כך שלא יראה כמבנה רגיל, אלא כאובייקט סוריאלסטי ענקי. בתום היום הקסום, נשוב למלוננו.

יום
4

קוסטה בראווה עיירות ומפרצים

יום סיור במפרצים הקסומים והעיירות הציוריות של חוף קוסטה בראווה. נתחיל את יומנו בביקור בעיירה בלאנס, שבראשיתה הייתה עיירת דייגים שהפכה למוקד תיירותי שמושך אליו אלפי מבקרים בכל שנה. משם נמשיך אל טוסה דל מר היפהפייה, נראה את מצודת העיר ונסייר ברחובותיה הססגוניים. נותיר זמן חופשי לסיור בעיירה המקסימה, ולקראת סוף היום נחזור למלוננו. בערב המעוניינים יוכלו להצטרף (בתוספת תשלום) לסיור לילה בברצלונה. ניסע לעיר הגדולה ונהנה יחד ממראה אתריה המפורסמים כשהם מוארים, נצפה במופע המזרקות המפורסם כשהמים נעים לקצב המוסיקה ומוארים באורות צבעוניים, את הערב נסיים באזור הבילויים התוסס של ברצלונה עם המרינה, בתי הקפה, המסעדות, הדיסקוטקים, המועדונים והקזינו.

יום
5

מונסרט - ברצלונה – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לרכס הרי המונסרט. רכס הררי שיש הטוענים שהיה מקור ההשראה ליצירותיו של גאודי. נצא בנסיעה לכיוון רכס ההרים, כבר מרחוק נבחין בשרשרת הצוקים אשר זכו לשם "הר שיני המסור". נראה את מנזר המונסרט אשר מהווה לאורך השנים מוקד עלייה לרגל עבור אלפי מאמינים נוצריים. נעצור לתצפית מרהיבה על האזור ונכנס לביקור בקתדרלה של המנזר, שם נראה את פסל המדונה השחורה. בתום הסיור ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים