פרטי הטיול

יפן - מסורת מול קדמה

יפן - מסורת מול קדמה

יפן

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • מקדשים בטוקיו
  • פארק אואנו ועיר האלקטרוניקה
  • מקדש טושוגו בניקו
  • מפלי קגון
  • הר פוג'י
  • שייט באגם אשי
  • פארק השלום בהירושימה
16
ימים
יום
1

ת"א – טוקיו

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון לטיסה דרך יעד בניים לטוקיו. הגעה לטוקיו, בירתה של יפן והעיר הגדולה ביותר.

יום
2

ת"א – טוקיו

זהו מקום מושבו של קיסר יפן. טוקיו היא עיר של ישן וחדש, קִדמה ומסורת עיר מסקרנת שבה גרים 12 מליון תושבים עיר טכנולוגית המשמרת את המסורת הייחודית של יפן המסורתית. לאחר הנחיתה העברה למלון ולאחר התארגנות, יציאה לסיור בהליכה להכרות עם העיר המדהימה והמיוחדת טוקיו . לינה בטוקיו

יום
3

טוקיו

יום שמוקדש לעיר הבירה של יפן טוקיו. . נתחיל בביקור בוקר מוקדם בשוק הדגים הידוע של טוקיו (מותנה באישור) נחזור חזרה למלוננו לארוחת בוקר שלאחריה נבקר במקדש מיג'י המוקדש לקיסר מייג'י. ניסע לרובע אסאקוסה בדרך נחלוף על פני מגדל טוקיו המפורסם. ברובע נבקר במקדש קאנון המוקדש לאלת הרחמים הבודהיסטית. המקדש ידוע בזכות רחוב הקניות המוביל אל שערי המקדש רחוב NAKAMISE. בו פזורים שלל דוכנים הבנויים בסגנון יפני מסורתי ומציעים מגוון רב של מוצרים מקומיים. נבקר בפארק UENO וברובע הידוע עם שוק הפשפשים . לאחר מכן ניסע לביקור ברובע גינזה שהוא ממרכזי הקניות הגדולים והעתיקים ביותר בטוקיו. נוכל לסייר בין חנויות אלקטרוניקה מודרניות וכן בגלריות קטנות המוכרות מוצרי אמונות מיוחדים. משם נמשיך לרובע אקייהברה "עיר האלקטרוניקה" ובו מגוון רב של חנויות אלקטרוניקה עם מיטב החידושים. לינה בטוקיו.

יום
4

טוקיו

יום שמוקדש לעיר הבירה של יפן טוקיו אותה נתור בתחבורה הציבורית של העיר. נבקר בשכונת HARAJUKU הידועה נטייל בשדרת " השאנ'ז אליזה " של טוקיו רחוב OMOTESANDO HILLS. נמשיך לרובע SHIBUYA נתרשם מן המבנים העומוסים מסכי ענק נסייר בין המתחמים השונים נותיר זמן לקניות בשווקים המרהיבים ולאחר מכן נחזור למלוננו.

יום
5

טוקיו – ניקו

יציאה מהמלון בשעות הבוקר לטיול לאזור שנחשב ליפה ביפן "ניקו". נבקר במקדש TOSHOGU, אשר נבנה לכבודו של השוגון אייאסו, מייסד שושלת טוקוגאווה. המקדש ידוע זכות תחריט של שלושת הקופים. זהו מקדש מפואר הבנוי בליבו של יער יפהפה והנוף הנשקף מהמקדש הוא מהיפים ביפן ולכן ישנה אימרה ביפן שאומרת "שלא ראית דבר יפה לפני שראית את ניקו". נמשיך את הטיול באיזור היפה נמשיך וניסע בדרך הזיג זאג המיוחדת ונצפה במפלי קגון מהגדולים שבמפלי יפן וגובהם 97 מטר בסיום הטיול נחזור בנסיעה לטוקיו. לינה בטוקיו.

יום
6

טוקיו – הר פוג'י - האקונה

את יום הטיול הזה נקדיש לסמל הגדול ביותר של יפן הר פוג'י. זהו ההר הגבוה והפופולרי ביותר ביפן (מומלץ להצטייד בביגוד חם בסתיו ובחורף) הוא ידוע בזכות צורתו החרוטית המכוסה במשך כל תקופות השנה בשלג. אנו נעפיל לתחנה ה-5 (במידה ומזג האוויר יאפשר זאת) מהתחנה נוכל לצפות בנוף המדהים הנשקף מגובה זה של האגמים והטבע הרב המקיפים את ההר מכל עבר. לאחר מכן נצא לשייט באגם אשי אגם אשר נוצר בלוע הר הגעש הכבוי האקונה במהלך השייט נוכל לצפות במראהו המרשים של הר פוג'י. לאחר השייט ניסע לביקור במוזיאון הפסלים הפתוח של האקונה שזהו גן רחב ממדים הפרוסים בו פסלים מודרניים רבים.. לינה בהאקונה.

יום
7

האקונה - טקאיימה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לטקאיימה. את הדרך נעשה בדרכים כפריות אשר יגלו לנו את היופי הנחבא של יפן. נגיע לטקאיימה עיירה עתיקה השוכנת בלב איזור הרי האלפים היפניים ומפורסמת בזכות פסטיבלי האביב והסתיו הנערכים בה מדי שנה. העיר משמרת אווירה יחודית של המסורת היפנית. נסייר בעיר בהליכה בין הרחובות הציוריים של העיר. נתרשם מן האדריכלות היפנית המסורתית. נבקר במוזיאון העגלות "יאטי" המשמשות לפסטיבלים ובמהלך השנה נשמרות במוזיאון. נבקר במקדש טאקיימה ונערוך תצפית על האזור . לינה בטקאיימה

יום
8

טקאיימה – שיראקאווה גו

סיור בוקר מוקדם לשוק הבוקר הייחודי של טקאיימה נראה את המקומיים אשר מוכרים את מרכולתם החקלאית וחפצי נוי שונים. נמשיך את הטיול בנסיעה לעיירה שיראקאווה גו .זוהי עיירה שהוכרה ע"י אונסקו כאתר מורשת שימור עולמי וזאת בזכות בתי העיירה ואדריכלותם המיוחדת אשר מקנה מראה מיוחד לעיירה. בתי האיכרים נבנו בצורה ייחודית המתאימה לאקלים במקום. סגנון ייחודי זה – "גאשו זוקורי" מאפיין את האזורים החשופים לכמויות שלגים משמעותיות בתקופת החורף ומגן על הבתים מפני קריסה. נמשיך את יומנו וניסע לביקור במפעל ההרכבה של טויוטה (מותנה באישור). נמשיך לביקור מיוחד באתר ההנצחה והזכרון לסוגיהרה דיפלומט יפני אשר היה בשליחות בליטא בזמן מלחמת העולם ה-2 והשתמש במעמדו כדי להציל יהודים רבים. אתר ההנצחה נמצא בעיר יאצו מרשים במיקומו ובעל תצפיות נוף מדהימות. הקומפלס כולל מצבת זיכרון וכן מבנה זיכון הנקרא "היכל האנושיות". בתום הביקור נמשיך למלוננו באזור נגויה.

יום
9

נגויה - קיוטו

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לקיוטו עם ההגעה לעיר נצא לסיור ראשון. נבקר במקדש הכסף ובגניו הידועים. נמשיך לביקור במקדש ניג'ו ובמקדש היאן . בערב נצא עם המדריך לסיור ערב בשווקיה של העיר וברובע השעשועים GION.

יום
10

קיוטו

את היום נקדיש לקיוטו עיר הבירה העתיקה של יפן במשך כ1000 שנה. בירת התרבות, האמנות והפילוסופיה של יפן. נבקר במקדש קינקאקוג'י (Kinkaku Ji) מצופה הזהב ובמקדש קיומיזו-דרה (Kiyomizu-Dera) הממקום על גבעה מעל העיר. נטייל בסמטאות הרובע העתיק של קיוטו על סמטאותיו הצרות, חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים. בערב נצא למפגש מיוחד עם קהילת בית שלום. לינה בקיוטו.

יום
11

קיוטו - הירושימה

לאחר ארוחת הבוקר איסוף מהמלון לתחנת הרכבת, ומשם נסיעה ברכבת מהירה להירושימה, עם ההגעה לעיר נצא לשייט לעבר האי מייאג'ימה שעליו בנוי מנזר ITSUKUSHIMA. מנזר זה נבנה בשנת 593, והוא ידוע בזכות שער ה"טורי" הצף שלו, אשר בנוי בתוך המים ומתנשא לגובה של 16 מטר מעל פני המים. לאחר מכן נחזור להירושימה ונבקר בפארק השלום אשר נבנה לזכרם של האזרחים שנפגעו מפצצת האטום ומבטא את כמיהתם לשלום עולמי. בפארק ממוקמים המוזיאון לשלום, מצבת זכרון, ומבנה שנשתמר במצבו לאחר ההפצצה, כסמל לטרגדיה במקום. לינה בהירושימה.

יום
12

הירושימה – הר קויה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בהר קויה שהוא אחד המקומות הקדושים ביותר ביפן. בהר זה נמצא מקדשם של כת "השינגון" אנו נחזה במנזר היחודי שלו המאופיין בקווי עיצוב מנימלסטיים, קווים נקיים אשר משתלבים עם נוף הטבע המקיף את האזור מכל עבר. לינה וארוחת ערב בהר קויה . * ארוחת ערב בסגנון יפני צמחוני ולינה בחדרים בסגנון יפני במנזר בהר קויה

יום
13

הר קויה - אוסקה

ארוחת הבוקר בסגנון יפני צמחוני בבית במנזר לאחריה ניסע לעיר נארה, נבקר במקדש TODAIJI שנבנה בשנת 752, ופסל הבודהה המוצב בו הוא מפסלי הברונזה הגדולים בעולם. לאחר מכן הליכה לפארק נארה המכונה "פארק הצבאים", וזאת בשל הצבאים הרבים בו. בהמשך, נבקר במקדש KASUGA אשר נבנה בשנת 710 וממוקם בתוך יער שליו ומוכר בזכות אלפי המנורות עשויות אבן וברונזה הנמצאות בחצרו. בתום הסיור נעלה על הרכבת המהירה אל עבר טוקיו. לאחר מכן העברה לבית הטוקיו

יום
14

טוקיו – ת"א

תם טיולנו המרתק ביפן- לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א .

יום
15

טוקיו – ת"א

תם טיולנו המרתק ביפן- לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א .

טוקיו – ת"א
יום
16

טוקיו – ת"א

הגעה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים