פרטי הטיול

בודפשט-פראג-וינה

בודפשט-פראג-וינה

אוסטריה, צ'כיה, הונגריה, סלובקיה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • קתדרלת סנט סטפן בוינה
  • בית הכנסת הגדול בבודפשט
  • ברך הדנובה
  • הרובע היהודי בפראג וגשר קרל
  • צ'סקי קרומלוב
8
ימים
יום
1

ת"א-בודפשט

ניפגש בשדה התעופה לטיסה לבודפשט. לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים נצא לסיור בעיר היפה. את הסיור נתחיל ברחוב ואצ'י והשוק המקורה המפורסם ביותר באירופה. נמשיך לרובע היהודי ונצפה על בית הכנסת הגדול באירופה, את" הערבה הבוכייה", כיכר הגיבורים ואנדרטת המילניום. נעצור לצילום מול בניין הפרלמנט המפואר. נעבור מעל הדנובה לעבר גבעת המצודה שבבודה, שם נראה את כנסיית מטיאש ומצפה הדייגים. נערוך תצפית מרהיבה על העיר והגשרים למרגלות אנדרטת השחרור. בתום הסיור ניסע למלוננו בבודפשט.

יום
2

בודפשט ברך הדנובה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור לאורך נהר הדנובה, נבקר בכפרים הציוריים לאורך "ברך הדנובה".נבקר בעיירת האומנים הציורית "סנט אנדרה" הבנויה בסגנון הבארוק שבה חנויות ודוכני מזכרות, מפות רקומות, משחות קוסמטיות לפנים ולעיניים ועוד. נערוך תצפיות על נהר הדנובה הזורם באזורים אלו.. בתום הסיור נחזור למלוננו. לינה בבודפשט

יום
3

בודפשט-ברטיסלבה

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מבודפשט וניסע לברטיסלבה, שהיוותה מוקד יהודי חשוב באירופה לאורך השנים. עם הגיענו נצא לתצפית מרהיבה על העעיר ונהר הדנובה מגבעת המצודה. נבקר בעיר העתיקה. נעבור בשער מיכאל ונראה את הבית הצר ביותר בברטיסלבה. נגיע לכיכר העיר העתיקה שבה מוזיאון העיר הממוקם בבית העירייה העתיק. נבקר בקבר החת"ם סופר, ונסיים את סיורנו בתצפית על בית האופרה והבלט. לינה בברטיסלבה.

יום
4

ברטיסלבה-ברנו-פראג

לאחר ארוחת הבוקר נחצה את הגבול לצ'כיה אל עבר חבל מוראביה לביקור בעיר ברנו-ברית מוראביה והעיר השנייה בגודלה בצ'כיה. נתחיל את סיורנו בעיר מוקפת החומה בכיכר המרכזית של העיר. נראה את המבנים בעלי הארכיטקטורה המפוארת, נראה את בית ארבעת הענקים, בית הלורדים ואת בית העירייה הישן. נמשיך לשוק האיכרים שבמרכזו ניצבת מזרקת הרקולס המרשימה. נצפה אל קתדרלת פטר ופול בעלת שני הצריחים הצופה על העיר מגבעת פטרוב ונשמע את האגדה על פעמון הקתדרלה המצלצל בשעה 11:00 כל יום. בתום סיורנו נמשיך בנסיעה לעיר פראג בה נלון.

יום
5

פראג

את היום נקדיש לפראג - בירתה של צ'כיה, הבנויה על גדותיו של נהר הוולטאווה, היא אחת מהערים היפות באירופה. נתחיל את סיורנו ברובע היהודי של פראג שם נצפה על בית הכנסת וביתו של הגולם מפראג. לאחר מכן נמשיך בסיור ונלך לאורך גשר קארל המעוטר פסלים רבים. נעלה לתצפית מרהיבה על העיר. בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
6

פראג-צ'סקי קרומלוב - וינה

יום עמוס לפנינו. לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מפראג ונצא לסיור בעיר היפה ביותר בצ'כיה- צ'סקי קרומלוב. בעיר המוקפת כמעט כולה ע"י נהר הוולטאבה שורה אווירה ימי ביניימית מיוחדת. נעבור דרך כיכר סבורנוסטי ודרך רחובותיה הציוריים של העיר. נתרשם מהאדריכלות המרשימה של העיר והחזות העתיקה והאחידה שבזכותה העיר הוכרזה כאתר שימור עולמי ע" אונסק"ו. נמשיך את סיורנו דרך הסימטאות מרוצפות האבן של העיר. מרחוק נראה את טירת העיר השוכנת על צוק גבוה הצופה אל העיר. הטירה היא השנייה בגודלה בצ'כיה ופרוסה לאורך קילומטר ובעלת 40 מבנים מפוארים. בתום הסיור נחצה את הגבול לאוסטריה ונגיע למלוננו בוינה.

יום
7

וינה-בודפשט

את היום השביעי נקדיש לבירת אוסטריה-וינה. נבקר בעיר העתיקה שמהווה מוקד משיכה לתיירים רבים בזכות סימטאותיה הציוריות והארכיטקטורה הייחודית שלה. נצא לסיור מקיף בבירה היפה של אוסטריה ונראה את קתדרלת סן סטפן, נצפה על בניין העירייה ובניין הפרלמנט ולאחר מכן נמשיך לגן העיר, נצפה על ארמון הופבורג ונראה את כיכר האופרה. נבקר באנדרטה לזכר השואה ונשמע את סיפורה של יהדות אוסטריה הגדולה. בתום הסיור ניפרד מויה וניסע למלוננו בבודפשט.

יום
8

בודפשט-תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר במלון ניסע לשדה התעופה של בודפשט לטיסה חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים