פרטי הטיול
איטליה והריביירות של אירופה

איטליה והריביירות של אירופה

ספרד, צרפת, איטליה, קרואטיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • פארק גואל

  • סגרגדה פמיליה

  • קאזה מילה וקאזה בטיו

  • 9 לילות קרוז לאלסקה באונייה Carnival Sunshine

  • גשר הריאלטו, ארמון הדודג'ים והגטו היהודי בונציה

  • המרפסת של יוליה

  • מגדל הפעמונים של ג`וטו

  • תצפית על המגדל הנטוי בפיזה

  • ביקור ברובע היהודי של רומא

16
ימים
יום
1

ברצלונה

ניפגש בשדה התעופה על שם דוד בן גוריון לטיסתנו לברצלונה, ספרד. לאחר סידורים פורמאליים נצא לסיור פנורמי להיכרות ראשונה עם בירתה של חבל קטלוניה ) ככל שהזמן יותיר (. נתחיל את סיורנו מכיכר קטלוניה, נראה את פלאזה אספניול, נצפה אל ארמון המלך, הר היהודים וזירת השוורים העתיקה. בתום הסיור העברה למלוננו.

יום
2

ברצלונה

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור בברצלונה , עירו של גאודי שה ותיר את חותמו המובהק על קו וי המתאר האדריכלים של העיר. נתחיל את סיורנו בעיר בביקור בפארק גואל - תוכנית גרנדיוזית של גאודי להקמת שכונת פאר לעשירי ברצלונה. הפרויקט השאפתני לא צלח אך נותר למזכרת פארק יפיפה בו נסייר. נעלה "למרפסת" של הפארק לתצפית מרהיבה על העיר. לאחר הסיור בפארק נמשיך את הסיור בעקבות גאודי ונראה את קאזה מילה וקאזה באטיו מהמבנים המפורסמים שתכנן. נעצור אל מול כנסיית "המשפחה הקדושה" שעבוד ות הבנייה עדיין נמשכים בה ונתרשם מעצמת המבנה. בהמשכו של היום נבקר ברובע הגותי של ברצלונה. נסייר לאורך הסמטאות הצרות, נראה את המבנים העתיקים, את חנויות הבוטיק הקטנות , נעצור מול בית העירייה ונראה את כנסיית סנטה אולליה. נבקר באז ור בו שכן הרובע היהודי של העיר ונסייר בשדרות הרמבלס הססגוניות, על שלל מופעי הרחוב המתקיימים בה.

יום
3

ברצלונה- תחילת שייט

לאחר ארוחת הבוקר נותיר זמן חופשי עד לתחילת ההפלגה.

יום
4

מרסיי )צרפת(

הגעה למרסי, בירת חבל הפרובאנס. מרסי היא עיר קוסמופוליטית בה ניתן לשוטט בין מבנים קלאסיים, כניסות ושלל נשים בצבעים ומלבושים. לאחר ארוחת הבוקר נוכל לצאת לסיורים עצמאיים בעיר או להצטרף )בתשלום( לסיורים המוצעים באוניה.

יום
5

ליבורנו )איטליה(

הגעה לליבורנו, עיר נמל תעשייתית בקצה של טוסקנה, עם אחד הנמלים החשובים בים התיכון. בליבורנו לא נוכל להתעלם מתעלות המים והחומות הגדולות, הסמטאות העקלקלות ואופי הבניה המעניין. לאחר ארוחת הבוקר נוכל לצאת לסיורים עצמאיים בעיר או להצטרף )בתשלום( לסיורים המוצעים באוניה.

יום
6

רומא )איטליה(

הגעה לבירת איטליה, רומא. אחת מיעדי התיירות הפופולריים בעולם בכלל ואיטליה בפרט. עיר עם יופי ייחודי, מלא בהיסטוריה מתקופות שונות, החל מהאימפריה הרומית ועד לתקופות רומנטיות ויפות כמו הרנסנס. לאחר ארוחת הבוקר נוכל לצאת לסיורים עצמאיים בעיר או להצטרף )בתשלום( לסיורים המוצעים באוניה.

יום
7

נאפולי )איטליה(

הגעה לנאפולי, בירת מחוז קאמפניה של איטליה. מדובר עיר עם אופי ייחודי, היא ססגונית, תוססת עם הרבה אקשן ובלגאן. לאחר ארוחת הבוקר נוכל לצאת לסיורים עצמאיים בעיר או להצטרף )בתשלום( לסיורים המוצעים באוניה.

יום
8

מסינה )איטליה/סיציליה(

הגעה למסינה, העיר השלישית בגודלה באזור האוטונומי של סיציליה. עיר מודרנית עם בניינים נמוכים וסמטאות רחבות על מנת לשמור על בטיחות התושבים מרעידות אדמה. לאחר ארוחת הבוקר נוכל לצאת לסיורים עצמאיים בעיר או להצטרף )בתשלום( לסיורים המוצעים באוניה.

יום
9

הפלגה בים

נהנה מההפלגה באוניית הפאר Carnival Sunshine על שלל הבילויים והפעילות.

יום
10

דוברובניק )קרואטיה(

הגעה לדוברובניק, אחת הערים היפות בקרואטיה. זו משלבת בין ארמונות, מצודות וגלריות שונות אל מול נופים עוצרי נשימה, אגמים ושמורות טבע. לאחר ארוחת הבוקר נוכל לצאת לסיורים עצמאיים בעיר או להצטרף )בתשלום( לסיורים המוצעים באוניה.

יום
11

ונציה- סיום השייט

לאחר הגעה לונציה ינתן זמן חופשי. לינה באוניה.

יום
12

ונציה

יום נפלא מחכה לנו ובו נבקר בעיר ששמה הולך לפניה כיפה והרומנטית שבערי העולם – ונציה. העיר הבנויה על תעלות מים המעניקים לה מראה מיוחד. נשוט בסירה פרטית אל תוך העיר ונתחיל את ביקורנו בכיכר סאן מרקו נתרשם מאומנות ואדריכלות הרנסנס וכמובן ממאות היונים שיקיפו אותנו. נמשיך את סיורנו בעיר ונראה את גשר הריאלטו המפורסם, את ארמון הדודג'ים ואת הכנסייה הביזאנטית. את הסיור בעיר נסיים בסיור רגלי בגטו היהודי, המעונינים יוכלו להצטרף לשייט גונדולות בתעלות העיר )בתוספת תשלום(. לינה באזור ורונה.

יום
13

ורונה- סרמיונה

לאחר ארוחת בוקר נתחיל את סיורנו באזור בעיר הקסומה סרמיונה. עיר ציורית הבנויה על לשון יבשה באגם גרדה. נסייר בסמטאות הצרות של העיר, נראה את המצודה והחומות העתיקות ולאחר מכן נמשיך לעיר וורונה. וורונה עירם של רומיאו ויוליה וסיפור אהבתם הבלתי נשכח ממחזהו של שקספיר הקנה לעיר את פירסומה הרב. נסייר בכיכר המרכזית ונראה את הארנה וכמובן שלא נוותר על ביקור בביתה של יוליה שם נראה את המרפסת המפורסמת. בסיום היום נחזור למלוננו.

יום
14

פירנצה – פיזה

הבוקר ניסע לבירת האומנות והרנסנס, פירנצה. נסייר בכיכר הדואמו בה הכנסייה השנייה בגודלה באיטליה. נראה את בית הטבילה ובו "דלתות גן העדן" ונתפעל ממגדל הפעמונים של ג`וטו. נטייל ברחובות העיר אל כיכר הסניורה- מוזיאון פתוח- של אמנים מפורסמים. נמשיך את יומנו עם ביקור לפיזה, לתצפית על המגדל הנטוי הידוע בעולם, המושך אליו מדי שנה אלפי תיירים. בתום היום הנפלא נחזור למלוננו.

יום
15

סן ג`ימיניאנו - סיינה

היום נבקר בעיירה סן ג`ימיניאנו, השוכנת על ראש הגבעה באזור קיאנטי, המפורסם בתוצרת היין והכרמים שלו. העיירה נראית מרחוק במגדליה הזקופים. נטייל בסמטאותיה ונצפה על הנוף המרהיב. נמשיך במסעינו לסיינה הבולטת למרחוק בגגותיה האדומים המעטרים שלוש גבעות עגלגלות. העיר משקיפה על שני עמקים פוריים, בהם שתולים גפנים, עצי זית כסופי עלים וגידולי שדה שונים. בין חומותיה מסתתרים אוצרות אמנות ותרבות מרובים. נראה את הדואומו המפורסם וכיכר דל קאמפו מהיפות באירופה ומפורסמת במרוץ הפאליו הנערך בה, פעמים בשנה. לינה באזור טוסקנה.

יום
16

רומא- ת"א

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור אותו נקדיש לסיורים בבירה הקסומה של איטליה. העיר ששימשה כבירתה של האימפריה הרומית בגדולתה, היא עדות חיה לפריחת האומנות ועוצמתה של האימפריה. גם כיום העיר מהווה מוקד משיכה למיליוני תיירים הגודשים את העיר ואתרי התיירות הרבים שבה. נבקר בקריית הוותיקן, המרכז הדתי החשוב ביותר של העולם הנוצרי ומקום מושבו של האפיפיור.נמשיך ונצפה אל הקולסיאום, האמפיתיאטרון המפורסם ביותר בעולם , נבקר ברובע היהודי ונלמד על קהילה מיוחדת זו. נבקר בפייאצה נבונה שם נחזה במזרקת ארבעת הנהרות של ברניני, מסמליה הידועים העיר. במידה והזמן יאפשר זאת נותיר זמן חופשי לקניות. סיום הסיור נצא לכיוון שדה התעופה לטיסתנו חזרה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים