פרטי הטיול
צרפת למשפחות כולל פוטורוסקופ, פארק אסטריקס ויורודיסני

צרפת למשפחות כולל פוטורוסקופ, פארק אסטריקס ויורודיסני

צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • גני לוקסמבורג

  • פארק אסטריקס

  • מגדל איפל

  • גני ורסאי

  • פוטורסקופ

  • שייט על נהר הסיין

  • יורודיסני

7
ימים
יום
1

תל אביב – פריז - פוטורוסקופ

ניפגש בשדה התעופה וטסים לפריז בירת צרפת. לאחר הנחיתה נערוך סיור פנורמי קצר בעיר ונשים פעמינו דרומה לכיוון פוטורוסקופ. נסע דרך העיירות הקטנות שבדרך ונעצור לסיור בעיירה אמבואז השוכנת על גדות נהר הלואר. העיר התפרסמה בזכות בית האחוזה CLOS LUCE אותו עיצב האומן ליאונרדו דה וינצ'י בהזמנתו של מלך צרפת פרנסואה הראשון. נראה את מבנה האחוזה, נראה את טירת אמבואז ואת מבני העץ שבסביבה. הגעה והעברה למלוננו שבאיזור פוטורוסקופ.

יום
2

פארק השעשועים העתידני פוטורוסקופ

יום מעניין לפנינו, ביקור בפוטורוסקופ - פארק שעשועים עתידני ומיוחד. בפארק תצוגה של אפקטים תלת מימדיים עם הפעלת כל החושים. הפארק עושה שימוש בטכנולוגיות קולנועיות מתקדמות, מסכי ענק ופירוטכניקה. ברחבי הפארק שלל אטרקציות, משחקי וידאו, אולמות קולנוע, מסכי ענק, סימולטורים שונים, מופעים וכן חנויות ומסעדות, שטחים ירוקים ואגמים מלאכותיים.

יום
3

פריז – סיור בעיר

לאחר ארוחת הבוקר בנסיעה דרומה נגיע לפריז - אחת מבירות האופנה המרכזיות בעולם שנחשבת למרכז תרבותי ואומנותי. במהלך הסיור נראה את כיכר האופרה, כיכר הקונקורד, אוניברסיטת סורבון, גני לוקסמבורג, הרובע הלטיני, שדרות שאנז-אליזה, שער הניצחון המפורסם וכמובן נעלה למגדל מונפארנס המזדקף מעל העיר. לאחר מכן נשוט על נהר הסיין ונצפה על כנסיית נוטרדאם המרשימה ביופייה וגודלה. בתום הסיור מהנה זה נשוב למלוננו.

יום
4

פארק השעשועים והרכבות אסטריקס

יום של כייף לפנינו. לאחר ארוחת הבוקר נסע לביקור בפארק השעשועים והרכבות אסטריקס. פארק אסטריקס בפריז הוא פארק שעשועים המבוסס על דמותו של אסטריקס, מנהיגם של הגאלים (התושבים העתיקים של פריז) אשר לחם ברומאים שניסו לכבוש את צרפת. גיבור קומיקס ידוע בצרפת. ניסע ברכבות הרים מדהימות, נרכב על גבי אבובים במגלשות המים ונבקר ביער הקסמים ועוד.. בתום הביקור נשוב למלוננו .

יום
5

פריז – גני ורסאי המרהיבים

יום של טבע מסוגנן לפנינו. בנסיעה דרומית-מערבית נגיע לביקור במתחם ורסאי. נראה את הארמון המדהים, שהיה משכנם של מלכי צרפת במאות ה-17 וה-18. נסייר בגנים המדהימים שחלקם מעוצבים בצורה צרפתית מוקפדת, וחלקם יותר טבעיים, והשילוב של כולם יחד פשוט צבעוני ומרהיב. במרכז הגנים ישנו אגם עם ברבורים. אווירה פסטורלית ורומנטית. בתום הסיור נחזור לפריז ויינתן זמן חופשי בעיר עד להעברה למלוננו.

יום
6

פארק החלומות יורודיסני

יום של כייף והרפתקאות לפנינו. נסע לביקור בפארק החלומות המפורסם בעולם- יורודיסני. נפגש עם דמויות ילדות אהובות: מיקי מאוס, שלגיה ושבעת הגמדים, סינדרלה, גופי ועוד דמויות דיסני מפורסמות ונצטלם עם כולן. נשיר את השיר "עולם קטן" כאשר נשוט בסירות קטנות במנהרה קסומה בה הדמיון והמציאות הופכים לישות אחת. שלל דמויות צבעוניות,אורות וצלילים קסומים החל ממלכת הפיראטים ועד נסיעה מסעירה ברכבת ההרים בממלכת המערב הפרוע. לא משנה לאן תפנו ביורודיסני תיהנו מחוויה בלתי נשכחת לכם ולילדכם כאחד.

יום
7

פריז בדגש אומנות- תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור ברובע האומנים -אזור המונמארטר, נתרשם מיצירות האומנים, מהמבנים והאוירה המיוחדת, נראה את כנסיית סאקרה קר וכיכר טרטר, נמשיך לאזור המארה ונראה את כנסיית סן פול הבנויה בסגנון הבארוק. יינתן זמן חופשי להסתובב בסמטאות ולהתרשמות מהאווירה - חוויה. תם ונשלם טיולינו. זמן חופשי במרכז העיר עד להעברה לשדה התעופה לטיסת חזרה ארצה.

יום
8

פריס – תל אביב

תם ונשלם טיולינו. זמן חופשי במרכז העיר עד להעברה לשדה התעופה לטיסת חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים