פרטי הטיול
טיול לצפון איטליה

טיול לצפון איטליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הארנה בורונה

  • המרפסת של יוליה

  • עיירת השחמט מרוסטיקה

  • מגדל הפעמונים של ג'וטו בונציה

  • גשר הריאלטו

  • הרי הדולומיטים

  • בית האופרה לה סקאלה במילאנו

7
ימים
יום
1

ת"א – מילאנו – פדובה – וורונה

פגישה בנמל התעופה בן גוריון, ויציאה בטיסת למילאנו. נשים פעמנו צפונה לכיוון העיר האוניברסיטאית החשובה מכולם פדובה. שם נבקר בכיכר המרכזית המרשימה "פראטו ד'לה ואלה" וכמובן בכנייסת סנט אנטוניו המיוחדת. נמשיך לכיוון וורונה, בירת האהבים של שייקספיר. נצפה בארנה הרומית המפורסמת של וורונה המארחת קונצרטים ואופרה מכל רחבי העולם. נשוטט בסמטאות העיר הציורית בדרכנו לביתה של יוליה, שם נוכל לראות את המרפסת המפורסמת ואת פולחן הגראפיטי ופתקי האוהבים המקומי. נמשיך דרך ויצ'נסה (במידה ויהיה זמן) למלוננו באזור.

יום
2

אזור אגם גארדה – סרמיונה כולל סירות מירוץ באגם

בשעות הבוקר נמשיך לאזור אגם גארדה. נתחיל בביקור בסרמיונה, עיירה ציורית היושבת בקצה לשון היבשה, נשוטט בסמטאותיה ונטעם את הגלידה המפורסמת של המקום ונשוט בסירות מירוץ באגם. נמשיך דרך PUNTA DI SAN VIGILIO עד מאלציסינה שם נעלה ברכבל לתצפית על האגם. בסיום היום נחזור למלוננו.

יום
3

הדולומיטים

הבוקר נצפין אל הרי הדולומיטים, תחנתנו הראשונה תהיה אגם מיזורינה המיוחד והציורי. נטייל סביבו ברגל ונהנה מהנופים המדהימים. נמשיך בדרכנו ונחלוף על פני בירת הדולומיטים המפורסמת "קורטינה דה אמפצו", שם נבלה את היום ובסיומו נגיע חזרה למלוננו.

יום
4

ונציה

היום מוקדש לעיר התעלות ונציה, נתחיל בסיור הכרות רגלי בגטו הישן והחדש, נלמד את סודו של גשר ריאלטו ונקנח בכיכר היונים המפורסמים הלא היא פיאצה סאן מרקו, נלמד על שלל הארמונות המקיפים אותה, ונצפה בגשר האנחות הידוע לשמצה. אחר הצהרים נצא לשייט אל אי הזכוכית מוראנו ואי התחרה בוראנו. לעת ערב נחזור למלוננו.

יום
5

מפלי ורונה שייט באגם

נצא ליום נפלא למפלי ורונה תופעת טבע מרשימה בתוך מעבה ההר, נבקר בריבה דל גרדה השוכנת בקצה הצפוני של האגם כולל שייט, נטייל באיזור האגם ובסמטאות הצרות ונחזור למלון .

יום
6

אגם מג'ורה – מילאנו כולל ארמון הבורמאים וגניו הבוטניים המופלאים

הבוקר נצא לכיוון אגם מג'ורה המדהים ביופיו. נסייר לאורך הטיילת של העיירה היפה "סטרזה" ונשוט לאי היפה "איזולה בלה" לביקור בלתי נשכח בארמון הבורמאים וגניו הבוטניים המופלאים. לאחר השייט נמשיך אל מילאנו – בירתה הכלכלית של איטליה. בהגעה נצפה בדואמו המקומי – פאר הגוטיקה האיטלקית. נתרשם מבניין התיאטרון "לה סקאלה". הלינה במילאנו או באזור.

יום
7

מרוסטיקה – באסנו דל גראפה – מנטובה – מילאנו – ת"א

נצא לסיור באזור של באסנו דל גראפה הנמצאת ליד מונטה גראפה, לא רחוב מוינצ'נסה. נבקר בגשר הפלדיום ונשמע על האספרגוס הלבן המפורסם. נטייל בעיר ונבקר באחד היקבים על מנת לשמוע על אופן הכנתו של משקה הגראפה. נסיים את סיורנו במנטובה עם סיור בעיר ההיסטורית ומשם נמשיך לשדה התעופה במילאנו וטיסה חזרה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים