פרטי הטיול
טנזניה מקיף

טנזניה מקיף

טנזניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ספארי בפארק הלאומי ארושה

  • השבר הסורי אפריקאי

  • אגם מניירה

  • המישורים האינסופיים של שמורת הסרנגטי

  • פארק מכתש הנגורו נגורו

  • מנייטה מסאית

  • ערב ארושה מסורתי

9
ימים
יום
1

תל אביב - ארושה

טיסת בוקר מוקדמת דרך אדיס אבבה לקלימנג'רו. הגעה, התארגנות ויציאה לפארק הלאומי של ארושה לספארי, שם ממתינים לנו במלוא הדרם פלגי מים ומפלים, הר הגעש הכבוי, מרו, הנישא לגובה של 4566 מ', מכתש נגורדוטו שבתחתיו ביצה. יום מלא בנופי הטבע מרהיבים וחיות הבר בשטחי פרא יפהפיים.

יום
2

שמורת טרנגירה

נסיעה לפארק הלאומי טרנגירה בה ניתן למצוא סוואנות רחבות ידיים מנוקדות במאות עצי באובב ענקיים בני מאות שנים. לאחר ארוחת הצהריים נסייר בספארי הנרחב, נתוודע לעדרי ענק של פילים, יונקים לרוב וכ – 600 מינים של עופות וביניהם דורסים וציפורי מים. נהנה ממימי נהר הטרנגירה החוצים את השמורה כולה, לכל אורך 2600 הקמ"ר ומהווים מקור המים הזמין היחידי באזור.

יום
3

השבר הסורי אפריקאי – אגם מניירה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע ללב ליבו של השבר הסורי אפריקאי ונטייל באגם מניירה, אגם מלוח הנמצא בחלקו הדרומי של השבר. נצפה בקינון העופות, נתצפת על הקופים המקפצים, על ההיפופוטמים הרובצים סמוך לשפת האגם, על האריות שנחים על עצי השיטה, על זני החיות שכבר מזמן נכחדו באזורנו ונתרשם מהנוף הפראי הייחודי.

יום
4

שמורת הסרנגטי

לפנינו יום נפלא אותו נפתח בסיור ברמות הנגורו נגורו, בה ההיסטוריה הגעשית ניכרת בכל תווי בקרקע. משם נמשיך לשמורת הסרנגטי – ספארי החיות המגוון והגדול ביותר בעולם בו המרחבים של מישורי סוואנה הם אינסופיים והעושר של בע"ח ניכר לעין בצורה משמעותית: 30 מינים של אוכלי עשב (פרסתנים, מכפילי פרסה) שבראשם מיליון גנו, חצי מיליון צבאי תומפסון ורבע מיליון זברות. נוסיף לרשימה באפלו, צבאי – טופי, ג'ירפות והרשימה עוד ארוכה.

יום
5

שמורת הסרנגטי

מקום מכובד בשרשרת המזון הסרנגטי תופסים הטורפים. המגוון יפה ומכובד: אריות, צ'יטות, נמרים, צבועים, נשרים, פילים וקרנפים. גם לחובבי הצפרות מובטח גן עדן שלם של 500 סוגי ציפורים החיות שם. ובל נשכח את נהרות המים הזורמים שם. אכן, יום נפלא אותו נסיים בלינה בשמורה עצמה.

יום
6

מכתש הנגורו נגורו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע דרך הסוואנות הרחבות לעבר עמק אולדובאי, שם התגלו שרידי אדם קדמון שחי על שפת אגם ביצות לפני כמיליון וחצי שנה בדרכנו לאחד מפלאי הטבע המפורסמים בעולם – מכתש הנגורו נגורו המהווה אף, את אחד משיאי הטיול.

יום
7

מכתש הנגורו נגורו

המכתש הגעשי עם הלוע הענק מכיל בתוכו כ – 25000 בע"ח (לא כולל עופות) ואת בני שבט מסאי הרועים את בקרם במכתש עצמו ובסמוך אליו הם אף בנו את המניאטות שלהם. במהלך היום נתוודע לאורחות החיים המרתקים שלהם, נרד ברכבים למעמקי המכבש ונהנה מחווייה יוצאת דופן.

יום
8

רמות הנגורו נגורו – השוק בארושה

היום נשלים את סיורנו ברמות הנגורו נגורו וניסע לארושה לביקור בשוק המקומי. זה הזמן לקנות מזכרות ומתנות לאלו שלא זכו להנות בטיול הנפלא שלנו.

יום
9

ארושה – אדיס אבבה ת"א

לקראת ערב ניסע לנמל התעופה בארושה ומשם נחזור דרך אדיס אבבה לארץ. נחיתה בת"א בשעות הבוקר המוקדמות של היום התשיעי.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים