פרטי הטיול
בעקבות הפלא הקוריאני

בעקבות הפלא הקוריאני

דרום קוריאה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • השטח המפורז

  • הר סורק

  • ביקור בבית הספר הקונפיציאני באנדונג

  • מערות סאוקורם

  • מגדל בוסאן

  • מקדש האינסה

12
ימים
יום
1

ת"א – סיאול

ניפגש בשדה התעופה על שם דוד בן גוריון לטיסת לילה לסיאול בירת דרום קוריאה. סיאול המטרופולין העצום המשלב בין הקדמה הטכנולוגית של קוריאה והמסורת העתיקה.

יום
2

סיאול

לאחר סידורים פורמאליים בשדה התעופה נצא בנסיעה לכיוון העיר נעלה להר נאמסאן לתצפית עוצרת נשימה על העיר ממגדל נאמסאן. נמשיך למלוננו שבסיאול ללינה וארוחת ערב.

יום
3

סיאול – השטח המפורז ( DMZ )

לאחר ארוחת הבוקר ניסע צפונה לכיוון הגבול עם צפון קוריאה לביקור בשטח המפורז שבין שתי המדינות. בתום המלחמה בין הצפון לדרום חתמו המדינות על הסכם שהשאיר שטח מפורז בין המדינות אליו לא נכנסים רוחב השטח הוא 4 ק"מ ובתוך שטח זה החלה להתפתח חיי טבע נדירים ומיוחדים נצפה על הציפורים הנדירות ושאר חיות הבר החיות באזור זה. נראה את המנהרות שנותרו מן המלחמה נבקר באחד הכפרים שבאזור ונסיים בתצפית על גשר השלום. נמשיך בנסיעתנו לכיוון סוקצ'ו השוכנת למרגלות הר סורק את הלילה נבלה באזור.

יום
4

הר סורק

את היום נקדיש לשמורת הטבע היפה בדרום קוריאה הר סורק. עבור הקוראנים ההר נחשב למקום קדוש ומלבד לטבע היפה בנויים בו כמה מקדשים קדושים. את סיורנו בשמורה נתחיל בביקור במקדש בו נראה את פסל הברונזה הגדול של בודהה . נמשיך ונעלה לתצפית מרהיבה על האזור מהמצודה ( עלייה ברכבל). את הסיור בשמורה נסיים בביקור במפלי ביריונג. לינה וארוחת ערב במלון.

יום
5

הר סורק – אנאדונג

היום ניפרד מהר סורק וניסע דרומה לעיר אנאדונג, עיר ססגונית המשמרת את אחד המוטיבים המיוחדים של קוריאה מסכות העץ. את הסיור נתחיל בביקור בכפר אווהו שם מייצרים את המסכות באופן המסורתי העתיק, נשמע הסברים על משמעות המסכות ושימושן בתרבות הקוראנית. נמשיך את נסיעתנו לעיר אנאדונג לביקור בבית הספר הקונפיציאני הממוקם בעיר ומשמר את התורות והמסורות בנות מאות שנים. לינה וארוחת ערב באזור.

יום
6

אנאדונג – קיונגג'ו

נמשיך בנסיעתנו דרומה לביקור מיוחד בעיר קיונגג'ו ששימשה כבירתה של שושלת סילה למעלה מאלף שנה. העיר אשר השתמרה בצורה כמעט מלאה הוכרזה ע"י אונסק"ו כאתר לשימור עולמי. נתחיל את ביקורנו במקדש בולגוסקה שנבנה לראשונה במאה השישית ושוחזר כמה וכמה פעמים מאז. המקדש נמצא כ-16 קילומטר מהעיר והוא מהווה שריד לארכיטקטורה הקוריאנית המסורתית. נבקר במערות סאוקורם שהם כמו מקדש בולגוסקה הוכרזו כאתר מורשת לשימור עולמי. המערות השוכנות בגובה של 750 מטר מעל פני האדמה מעוטרים בדמויות חצובות של בודהה בקירותיה במרכז המקדש שוכן פסלו של בודהה. את יום הסיור נסיים בסיור בעיר העתיקה של קיונגג'ו נטייל בין הסמטאות והמבנים המסורתיים.

יום
7

קיונגג'ו – בוסאן

לאחר ארוחת הבוקר במלון ניסע לעיר בוסאן "סן פרנסיסקו" של דרום קוריאה. העיר המסמלת יוצר מכל את ההתפתחות הכלכלית העצומה שחווה כעת קוריאה. בסואן שוכנת על מפרץ מרהיב ומוקפת הרים, את העיר חוצים שני נהרות, הנקדונג וסוינג ובמרכזה ניצב הנמל הגדול בקוריאה. עם הגעתנו לעיר נתחיל את סיורנו בביקור באחד ממפעלי הרכב שבעיר נתרשם מפס הייצור ונלמד על תעשיית הרכב המשגשגת של דרום קוריאה. נמשיך את יומנו ונבקר בשוק הדגים הגדול, מהשווקים הגדולים בעולם. בחלקו השני של היום נבקר בבית הקברות של האומות המאוחדות שם נשמע על מלחמת קוריאה. נמשיך את יומנו ונבקר בחוף גואנגלי המרכזי של העיר, נראה את מגדל בוסאן והכיכר המרשימה בו הוא שוכן. בתום הסיור העברה למלוננו.

יום
8

בוסאן - מקדש האינסה – ג'ונג'ו

לאחר ארוחת נעזוב את בוסאן ונצא בנסיעה לשמורת הרי קאיה שבליבם שוכן מקדש האינסה. המקדש נבנה במאה ה-15 וזכה להכרה עולמית כאתר למורשת שימור עולמי בשל מתחם הג'אננגגיאונפאננג'ון בו נשמרים הטריפיטאקה קוריאנה- אוסף לוחות עץ עליהם גולף בסינית משנתו של בודהה. האוסף מהמאה ה-13 נחשב לעתיק בעולם ובעל מספר הפרטים הרב ביותר – 81,340 לוחות עץ. נמשך את סיורנו במתחם המקדש שהוא מהמקדשים הבודדים בקוריאה של הושמד או נשרף במהלך השנים. בחלקו השני של היום נבקר בעיר ג'ונג'ו נסייר ברובע העתיק של העיר שחלקו שוחזר לאחר המלחמה, נראה בתים בסגנון קוריאני מסורתי. בתום הסיור ניסע למלוננו לארוחת ערב.

יום
9

ג'ונג'ו – מצודת הווסאנג - סיאול

לארח ארוחת בהוקר נצא בנסיעה צפונה אל העיר סיאול. בדרכנו נעצור לביקור בעיר סו – וון שם נראה את מבצר הווסאנג. המבצר שהוכרז כאתר לשימור עולמי ע"י אונסק"ו נבנתה במאה ה- 18 ע"י המלך ג'אונגג'ו לזכר אביו שנרצח כחלק מהמאבקים של שלטון המלוכה בקוריאה וכדי לשמור על קברו שנמצא בעיר. המצודה המרשימה תוכננה ע"י דאסאן (ג'אונג יאק-יונג) והתרשימים הרבים שהשאיר הן שעזרו בשחזור חלק מהמצודה לאחר מלחמת קוריאה. לאחר הסיור נמשיך בנסיעתנו לסיאול בירתה של דרום קוריאה. במידה והזמן יאפשר זאת נבקר באד משווקי העיר ולאר מכן העברה לבית המלון.

יום
10

סיאול

את הימים הבאים נקדיש לבירת קוריאה סיאול. העיר המחולקת ע"י נהר האן לצפון ודרום היא שילוב של מסורת עתיקה ושל מודרניות וטכנולוגיה מתקדמת. את סיורנו בעיר נתחיל בתצפית על הבית הכחול – בית הנשיא של קוריאה הדרומית. נמשיך לביקור לביקור בארמון דיאוקסוגונג הנמצא בליבה הסואן של סיאול ובמהלך הסיור בארמון יציצו לנו גורדי השחקים הרבים של העיר אל תוך תמונת הנוף של הארמון. נבקר בכפר קוריאני משוחזר שאליו הובאו בתים מאזורים שונים של המדינה כאשר של מבנה משמר סגנון בניה של אזור בקוריאה ושל המעמדות השונים במדינה. את היום נסיים בקניות באזור יאטאון. אזור ססגוני עם מגוון רב של חנויות עם שלל מוצרים במחירים מפתיעים. לינה וארוחת ערב בסיאול.

יום
11

סיאול

היום נמשיך את העמקתנו עם בירתה המופלאה של קוריאה הדרומית. לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בארמון גיונגבוקונג שם נראה את השומרים הלבושים במדים קוריאנים מסורתיים. נצפה בטקס חילופי המשמרות אל מול הארמון ונסייר במתחם . נבקר במוזיאון הפולקלור הלאומי ונמשיך לביקור בארמון צ'נגדקגונג המיוחד נסייר בין מבניו הרבים של הארמון ונגיע אל "הגן הסודי" של הארמון עם מגוון רב של פגודות ובריכות ומגוון רב של עצים שונים.נמשיך לביקור בשער דונגדמון שהיה שער העיר בעת העתיקה את היום נסיים בשוק קוראני ססגוני ומיוחד שוק נמדמון נחשב לשוק הגדול בקוריאה נותיר זמן חופשי לקניות בשוק שלאחריהם נחזור למלוננו לארוחת ערב ולינה.

יום
12

סיאול – ת"א

יום אחרון בקוריאה וזמן להיפרד מהעיר סיאול. נבקר ברחוב אינסה דונג רחוב של אומני עץ קוריאנים שהפך במרוצת השנים לאזור יוקרתי של אומנים של מגוון יצירות עץ מעבודות עץ ייחודיות ולפריטי אופנה וכדומה. נסייר ברחוב היפה ובין הסמטאות הצרות בעלי הנופך המיוחד . בשעות הצהריים העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א. נחיתה בשעות הלילה בת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים