פרטי הטיול
בקצב הפלמנקו הטיול הארוך

בקצב הפלמנקו הטיול הארוך

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כנסיית "המשפחה הקדושה

  • שער הניצחון בברצלונה

  • טוסה דה מאר ,"גן העדן הכחול"

9
ימים
יום
1

תל אביב – ברצלונה

המראה מנתב"ג וטיסה לברצלונה, השוקקת והתוססת בערי הים התיכון. עם הנחיתה היכרות עם מדריך הקבוצה והעברה לבית המלון.

יום
2

ברצלונה

יום סיור מרתק בין האתרים החשובים של ברצלונה. נצפה אל מבני האדריכלות המיצגים את פרי יצירותיו של האמן הקטלאני אנטוניו גאודי: נראה את ה "הסגרדה פמיליה"- כנסיית "המשפחה הקדושה", "קאזה מילה", "קאזה בטיו", נבקר ברובע הגותי העתיק, בשכונה היהודית ובפלסה חיימה שם נראה את בית העירייה ואת ארמון המלכים לשעבר וכיום מושב השלטון הקטלוני. בתום הסיור זמן חופשי לארוחת צהריים וחזרה למלון.

יום
3

כשאמנות מטורפת ושלווה נפגשים: סלבדור דאלי עם ונציה הספרדית (יום בחירה)

המעונינים יוכלו לצאת (בתשלום) לעיירה פיגארס, עיר הולדתו של האומן הסוריאליסטי, סלבדור דאלי. נבקר במוזיאון המוקדש לעבודותיו המיוחדות של האמן ונתרשם מהקוטביות ופיצול האישיות שניכרים כל כך בעבודותיו. בתום הביקור ניסע להירגע באמפוריה ברווה, "וונציה של הספרדים". על פני 35 ק"מ של תעלות מלאכותיות גרים עשירי אירופה בווילות יוקרתיות. נשוט בין התעלות ונתרשם מהחיים הטובים. בערב – אפשרות לצאת (בתשלום) למופע פלמנקו.

יום
4

ברצלונה

היום נצא לסיור נוסף בעיר הבירה של חבל קטלוניה, ברצלונה. נראה את שער הניצחון המיוחד שנבנה לרגל התערוכה העולמית הראשונה שהתקיימה בעיר, נמשיך לפארק הסיאוטדלה המרהיב ביופיו. נמשיך לארמון המוסיקה שבנוי בצורה ייחודית מבחוץ (המעוניינים יוכלו להיכנס בזמן החופשי). נראה את בית החולים סאנט פאו. לאחר הסיור יינתן זמן חופשי להשלמת סיורים וקניות.

יום
5

תרבות, מים והרבה יין: אגם בניולס, בסאלו, חירונה ויקב (יום בחירה)

המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום גדוש ומרתק באזור קוסטה ברווה. נצא לכיוון אגם בניולס הגדול ביותר בקטלוניה ויושב על שפת אגם בדומה לכנרת. משם נמשיך לעיירה ימי ביניימית יפהיפייה בסאלו, בה התקיימה קהילה יהודית גדולה וחשובה. העיירה השתמרה בצורה אותנטית ויפהפיה מהתקופות הקדומות. נחצה את הגשר העתיק שנשתמר מהתקופה הרומית, הגשר שהיווה את הכניסה היחידה לעיירה ונסתובב בסמטאות המיוחדות של המקום. לאחר מכן נמשיך ל"עיר הגאונים" חירונה, העיר בה שגשגה קהילה יהודית מן החשובות בספרד של תקופת ימי הביניים והשאירה את חותמה עד היום. נשמע את סיפורו של הרמב"ן שפיתח את תורת הקבלה. נהלך בסמטאות הצרות של העיר העתיקה, ברובע היהודי וברמבלאס.. נקנח בביקור ביקב בו נוכל לטעום סוגים שונים של יינות מקומיים,גבינות ונקניקים היישר מהמטבח הספרדי.

יום
6

קוסטה ברווה- הנופים הקסומים: רופית וטוסה דה מאר

היום נצא לעבר רופית, עיירת ימי ביניים מיוחדת במינה הבנויה על פני תהום מרשים ביופיו. נבקר בסמטאות העיר ונחצה את הנחל על גבי גשר תלוי ומיוחד. משם נמשיך לעבר טוסה דה מאר ,"גן העדן הכחול". נעלה אל המצודה הרומית ונצפה אל הצוקים עוצרי הנשימה המקיפים את העיירה.

יום
7

מונסראט – ברצלונה- פארק גואל (יום בחירה)

היום נבקר במנזר מונסראט, השוכן בלב תופעת טבע ייחודית של צוקי ענק משוננים ורבי עוצמה. נבקר במנזר ונראה את "המדונה שחורה" הפטרונית של חבל קטלוניה. בתום הסיור נשוב לברצלונה ונבקר בפארק גואל ויינתן זמן חופשי להשלמת ביקורים.

יום
8

יום חופשי

יום חופשי להשלמת ביקורים או קניות.

יום
9

ברצלונה – תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים