פרטי הטיול
תאילנד

תאילנד

תאילנד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ארמון המלך והמקדשים

  • מפלי ארוואן

  • שמורת אמפאווה

  • קו צ'אנג ונונג נוצ'

13
ימים
יום
1

תל אביב – בנגקוק

נפגש בשדה התעופה ונמריא לבנגקוק, בירת תאילנד בטיסת אוזבקיסטאן איירוויס לטשקנט ומשם בטיסת המשך לבנגקוק

יום
2

בנגקוק

נחיתה בבנגקוק. עם ההגעה נצא לסיור מודרך בעיר. נצא לשייט על נהר ה"צ'אופרייה" ובתעלות בנגקוק. ומשם נמשיך לביקור "ואט-ארון" מקדש בודהיסטי שפרוש השם "מקדש השחר" נמצא על הגדה המערבית של נהר הצ'או פראיה בבנגקוק. בתום הסיור נגיע לבית המלון . לינה בבנגקוק. בערב ( בתשלום נוסף ) נוכל לצאת לסיור היכרות עם חיי הלילה התוססים של העיר, נבקר ברחוב קאוסן שם נפגוש בתרמילאים הישראלים הרבים ואף מהמאכלים שלנו. הסיור לא יסתיים לפני סיור בשוק הלילה סואן לום, שוק חדש בו מסעדות ודוכנים רבים ומגוונים.

יום
3

בנגקוק –ארמון המלך והמקדשים

סיור בוקר מודרך בעיר. נבקר במקדשי העיר – וואט-פו, מקדש בודהה הענק השוכב ומקדש ואט- טרימיט, ובו פסל בודהה עשוי מזהב במשקל 5 וחצי טון. נמשיך לביקור בארמון המלך, ארמונם של מלכי סיאם המשופע בעשרות מבנים מרשימים כמו בית הלוויות, בנייני קבלות פנים, ביתן ההכתרה ועוד.... נהנה מארוחת הצהריים על גדות הנהר. בערב ישנה אפשרות (בתשלום נוסף) להצגה "קליפסו –קברט" וסיור לילה בשוק הפרחים המפורסם . בתום הסיור חזרה למלון בבנגקוק ללינה .

יום
4

בנגקוק - קנצ'נבורי

שלוש שעות של נסיעה באוטובוס שלנו יביאונו אל אזור קנצ'אנאבורי והגשר על הנהר קוואי. נבקר בבית העלמין לחללי בנות הברית ממלחמת העולם ה 2- נמשיך לביקור במקדש "הנזירה הצפה" המרשים. נאכל ארוחת צהריים במסעדה מקומית ולאחר מכן נמשיך את סיורינו לביקור במוזיאון המלחמה המתעד את קורות ההיסטוריה המרתקת של האזור לינה בקנצ'אנאבורי .

יום
5

קנצ'נבורי – מפלי ארוואן

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור במפלי ארוואן - המכונים גם בשם שבעת המפלים. הביקור בכל שבעת המפלים הוא למעשה חלק ממסלול אשר אורכו כ- 3 ק"מ אשר במהלכו עוברים בין שבעה מפלים, אשר מקרוב ניתן לראות שנוצרו כתוצאה ממדרגות סלע. כל מפל יוצר מעין בריכה טבעית בקצהו, בריכות בעלות גוון תכלת - טורקיז עם מים קפואים. במהלך הסיור יינתן זמן חופשי לשחייה בברכות הטבעיות אשר נמצאות בשמורה . לקראת אחר הצהריים נתארגן וניסע חזרה לבנגקוק . לינה בבנגקוק .

יום
6

שמורת אמפאווה - השוק הצף – "דמנואן סדואק" –בנגקוק

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בשמורת אמפאווה . נגיע לעיירה קלונג קו ממנה נצא לשיט בין יערות המנגרובים. נשוט בין סירות הדייגים המקומיים. נאכל צהריים בלב הים ולאחר מכן נחזור בשיט בנהר .נעצור לביקור במקדש השוכן לאורך הנהר. נבקר במפעל להכנת כלי חרס וקרמיקה . נצא לשיט ליילי הנקרא "שיט הגחליליות"- נתרשם ממאות גחליליות אשר מאירות את החשיכה. מחזה מדהים לכשעצמו.

יום
7

שמורת אמפאווה - השוק הצף – "דמנואן סדואק" –בנגקוק

נצא לשוק הצף בכינויו - "דמנואן סדואק" אחד השווקים המפורסמים בעולם. בשנת 1866 ביקש המלך ראמה הרביעי לחפור תעלה באורך 32 ק"מ באזור על מנת לחבר את שני הנהרות שעוברים באזור. האדמה הפוריה מסביב לנהר משכה אליה תושבים וחקלאים המגדלים במקום פירות וירקות שונים שאותם מכרו בשוק המקומי. כיום מדובר בשוק ממוסד המתבצע על גבי סירות ורפסודות צפות שאליהם ניתן להגיע בשירות להשכרה. נשות המקום משיטות את סירות הקאנו העמוסות למרכז הנהר. שם ניתן לרכוש דגים, כובעים, פירות אקזוטיים, מאכלים מטוגנים, פרחים וירקות מקולפים ומוכנים לאכילה ועוד..... חוויה בלתי נשכחת ...! בדרכינו לשוק נבקר בחווה לעיבוד אגוזי קוקוס . במידה ויתאפשר הזמן נוכל לצפות במופע נחשים (בתשלום נוסף) . בסיום הסיור נחזור לבנגקוק ללינה .

יום
8

בנגקוק - יום חופשי

יום חופשי . יינתן זמן לקניות במרכזי הקניות הגדולים של בנגקוק.

יום
9

בנגקוק –קו צ'ננג

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנגקוק ניסע אל "טראט" ומשם נצא בהפלגה אל עבר באי קו צ'ננג. משמעות השם – אי הפיל . הוא האי השני בגודלו מבין איי תאילנד ונמצא בצד המזרחי קרוב לגבול עם קמבודיה . חופיים בתוליים ארוכים עם חול לבנבן ורך, מים זכים שקטים וצלולים ונוף בראשית מהמם של הרים ירוקים .יערות גשם ואיים קטנים מכל עבר . לינה בקו צ'ננג.

יום
10

קו צ'ננג

יומיים חופשיים באי קו צ'ננג. זמן חופשי לבלות באי .

יום
11

קו צ'ננג

תוכלו ליהנות מטיולי פילים בג'ונגל הטרופי בלב האי . טיולי הליכה וטרקים בלב האי או צלילה ושנירקול בים עם מדריך צלילה צמוד בעולם תת ימי מרהיב . שפע מסעדות טובות ,מסאזים ושופינג ..... לינה בקו צ'ננג.

יום
12

קו צ'ננג- נונג נוצ' –בנקוק

בבוקר ניפרד מהאי המקסים קו צ'ננג ונצא לכיוון בנגקוק. נעצור לביקור בגני - נונג נוצ' אחד מהמקומות היפים בתאילנד. NONG NOOCH עם מופעי תרבות תאילנדיים, יחד עם מה שנחשב לגן הבוטני הגדול והיפה ביותר בדרום מזרח אסיה . הגן מוקדש גם לחינוך, שימור ומחקר, כמו גם השימור של אוסף העולמים גדולי דקל, המגוון הגדול ביותר של סחלבים בתאילנד וצמחייה טרופית ובעלי חיים אחרים. ניתן למצוא מגוון רחב של גני השראה מכל רחבי העולם. כולל גנים מסורתיים אסיה טרופיים, גן הקקטוסים המדהימים לצרפתית וגנים רומים. הגנים כל זמן מעדכנים, עם רעיונות חדשים, צמחים חדשים. חוויה בלתי נשכחת .....!

יום
13

בנגקוק- תל אביב

בבוקר לאחר התארגנות קלה בהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה וטיסה דרך לטשקנט לתל אביב .

יום
14

תל אביב

נחיתה בתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים