פרטי הטיול
סין - כוכב בייג'ין

סין - כוכב בייג'ין

סין

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ככר טיאן-אן-מן

  • מקדש השמיים

  • שוק המשי - בית חרושת לייצור משי

  • החומה הסינית

  • דרך הרוחות

  • העיר האסורה

  • בית תה סיני ומפעל לעיבוד פנינים

  • קליניקה לרפואה סינית עתיקה

  • ארמון הקיץ

  • שוק "חוחאי"הפנינים

10
ימים
יום
1

נתב"ג – בייג'ין

נפגש בשדה התעופה ונטוס בטיסת לילה לבייג'ין – בירת סין.

יום
2

בייג'ין – מתחם אולימפי

לאחר הנחיתה וההתארגנות, נצא לסיור פנורמי במתחם האולימפי שבו נערכה אוליפיאדת 2008, נראה את "קן הציפור" – האיצטדיון האולימפי ואת "קוביית המים" – בריכת השחייה. בתום הסיור העברה למלון.

יום
3

מקדש השמים – בית חרושת לפנינים – שוק האוכל ומדרחוב וואנפוג'ינג

הבוקר נבקר במקדש השמים – אחד מסמלי העיר, אתר מורשת אונס"קו ומקום הפולחן הקיסרי החשוב ביותר. נהנה מהפעילות בפארק הצמוד בו נוהגים תושבי העיר לערוך פעילות בוקר כמו התעמלות, טאי צ'י, ריקוד ועוד. לאחר הביקור נבקר בשוק הפנינים המפורסם ובבית חרושת לעיבוד פנינים שם נלמד על דרך ייצור הפנינים והשימושים של הסינים במוצר זה. בערב נטייל במדרחוב וואנפוג'ינג המואר ובשוק האוכל הלילי ובו דוכני המזון המציעים את כל סוגי המזון האפשריים.

יום
4

החומה הסינית – דרך הרוחות

היום נצא לביקור באחד מפלאי עולם של כל הזמנים – החומה הסינית הגדולה שחצצה בין סין למונגוליה. נראה את קיר האבן העתיק, מעשה ידי אדם שאורכו כ-6,700 ק"מ. נעלה על אחד מקטעי החומה היפים ונערוך סיור במקום. נמשיך לביקור ב"דרך הרוחות" – הדרך המרשימה שמובילה לקברי קיסרי שושלת מינג, שנבנתה ע"י הקיסר יונגלה והוכרזה כאתר מורשת אונס"קו. בערב ניתן לצאת (בתשלום) למופע קונג-פו ייחודי ומדהים, עשיר בפעלולים. קונג פו אינו רק תורת לחימה אלא פילוסופיית חיים. מרהיב ומיוחד !!!

יום
5

כיכר טינאנמן – העיר האסורה – קליניקה לרפואה סינית

היום מצפה לנו ביקור בעקבות ההסטוריה המיוחדת של העיר, נתחיל בכיכר טינאנמן – שער השלום הנצחי. אחת הכיכרות המפורסמות בעולם בה ניצב המוזולאום ובו גופתו החנוטה של מאו. ממנה נמשיך ל"עיר האסורה", מקום משכנם של הקיסרים משושלות מינג וצ'ינג, שהיתה אסורה לכניסת העם. נלמד את ספור השושלות ששלטו בסין עד לנפילתו של הקיסר האחרון. לאחר מכן נבקר בקליניקה לרפואה סינית מסורתית, שם נתוודע בעזרת מומחי המקום אל חלק משיטות הריפוי. בערב, ניתן לצאת (בתשלום), למופע אקרובטיקה מרהיב ומיוחד. מומלץ !!!

יום
6

(יום חופשי) "שמורת לונג צ'ינג"

המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לשמורת הטבע המדהימה – "לונג צ'ינג" המכונה "ג'ווילין הקטנה", הביקור כולל עליה בדרגנוע מפותל וארוך בצורת דרקון המכונה "מעלית דרקון", ממנו נגיע לנהר בו נשוט בתוך נוף מרהיב של הרים, סלעים ותצורות טבע משונות. הזדמנות ליהנות מהטבע הקסום של סין. (בחורף, ביקור בטינאנג'ין). בערב, נצא לאזור הבילויים של בייג'ינג סביב אגם חוחאי ונספוג את אווירית המקום.

יום
7

ארמון הקיץ – בית חרושת למשי – בית תה

הבוקר נבקר בארמון הקיץ של קיסרי סין, נצעד לאורך המסדרון הארוך (728 מ' אורכו), נטייל על גדת האגם ונצפה בספינת השיש המיוחדת והמרהיבה. נמשיך לביקור בבית חרושת למשי – אחד מענפי המסחר הגדולים של סין. נלמד על תהליכי הייצור, סוגי המשי ועוד. משם נבקר בבית תה סיני טיפוסי, נלמד על חשיבות התה בתרבות הסינית, נכיר את סוגיו כולל טעימות. נקנח בקניות בשוק המשי המפורסם והמחודש. בערב, ניתן לצאת (בתשלום) למופע "מסכת הזהב" – מופע סיני מרהיב ומושקע המשלב תלבושות ופעלולי במה מיוחדים, חוויה מיוחדת במינה – אסור להחמיץ !!!

יום
8

(יום חופשי) – גן חיות – סיור ריקשות בחוטונג – מקדש הלאמה

המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לביקור ב-3 אתרים בעיר. נתחיל את היום בביקור בגן החיות הלאומי של העיר לראות את דובי הפנדה – החיה הלאומית המוגנת. נמשיך בסיור על גבי ריקשות בחוטונגים - הרובע העתיק של העיר. במהלך הסיור נבקר בבית סיני מיוחד ונכיר את אווירת בייג'ין בעבר. בהמשך, נבקר במקדש הלאמה – מקדש טיבטי מיסטי מיוחד אליו מגיעים מאמינים להתפלל, להדליק נרות ולהביע משאלות, בו נמצא פסל עץ של בודהה הגבוה ביותר בעולם ומופיע בספר השיאים של גינס.

שוק הפרחים – ביי – האי פארק
יום
9

שוק הפרחים – ביי – האי פארק

הבוקר נבקר בשוק הפרחים והצמחייה הססגוני. נמשיך לפארק "ביי-האיי" ששימש מגרש משחקים לקיסר, נראה בו את קיר הדרקון המיוחד ועוד. נקנח באחד השווקים לסיום חגיגת הקניות. בערב מלאי חוויות ורשמים ניסע לשדה התעופה ונטוס חזרה לארץ. טיסה לתל אביב.

בייג'ינג-תל אביב
יום
10

בייג'ינג-תל אביב

נחיתה בתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים