פרטי הטיול
שלכת פריזאית

שלכת פריזאית

צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • שד' השאנז אליזה

  • כיכר הבסטיליה

  • ביתו של ויקטור הוגו

  • מרכז פומפידו

5
ימים
יום
1

תל אביב – פריז

רבות נכתב על פריז... ועוד, "פריז היא כמו אשה", אשה צעירה עם מחרוזת של חכמה על פניה היפות, ואיפור בורגני הרומז לך בשובבות לבוא.... וכשאתה מגיע, השדרות רחבות הידיים, סמטאות האבן, הנהר וגשריו, מגדל אייפל והכיכרות המהודרות עוטפות ומחבקות אותך. קסמה הארכיטקטוני ואווירתה המיוחדת כמו שובות אותך וקורצות לך להישאר"... המראה לשדה התעופה בפריז, עם הנחיתה נערוך סיור פנורמי להכרות ראשונה עם העיר והעברה לבית המלון.

יום
2

פריז

היום נערוך סיור, במהלכו נראה את שער הניצחון, כיכר אטואל, כיכר הקונקורד, שד' השאנז אליזה, נצפה אל מגדל אייפל, נחלוף על פני גשרי העיר, נצפה אל קתדרלת נוטרדאם הנודעת מסיפורו של ויקטור הוגו, ונאפשר מעט זמן ל"שוטטות" עצמאית או עם מלווה הקבוצה ברחובותיה של העיר. אפשרות לצאת (בתשלום) לשייט על הסיין, הזדמנות מצויינת לראות את פריז מזוית קצת שונה.

יום
3

עמק הלואר (יום בחירה)

מרחק נסיעה קצר מפריז נמצא אחד האזורים היפים של המדינה והמכונה "הגן של צרפת". עמק הלואר הוא אזור משובץ לתפארת בטירות האצולה של צרפת מימי הביניים. יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לסיור קסום שכולו נוף, כרמים, טירות וסיפורים על מלכים ונסיכות. ביקור באחת הטירות להתרשמות.

יום
4

פריז

סיור בחלק היהודי של העיר - אזור ה"מארה" המשנה את פניו והופך להיות ה"וויליג'" של פריז. במהלך הסיור נטייל בכיכר הבסטיליה והאזור המתחדש, כיכר ווז' המעוצבת, נראה את ביתו של ויקטור הוגו, הככרות ובתי האצילים. נסיים את הסיור באזור של מרכז פומפידו ופורום להאל. בערב המעוניינים יוכלו לצאת בתשלום לרובע האומנים במונמרטר (בתחבורה ציבורית ותשלום עצמאי)

יום
5

פריז – תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה לתל אביב

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים