פרטי הטיול
פיליפינים

פיליפינים

פיליפינים

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • טרסות האורז

  • שייט במפלי פגנסחאן

  • ביקור באגם טאל

  • ערבי פולקלור וריקודים מסורתיים

  • נופש באי מינודורו

12
ימים
יום
1

תל אביב – מנילה

ניפגש בנמל התעופה בן-גוריון לטיסת אל על להונג קונג ומשם נמשיך בטיסה ישירה לפיליפינים- ארכיפלג המורכב מ- 7,100 היוצרים שרשרת איים יפיפייה עם מגוון רב של אוצרות טבע.

יום
2

תל אביב – מנילה

לאחר הנחיתה במנילה בירת הפילפינים, וסידורים פורמליים בשדה התעופה, נמשיך לבית המלון במנילה.

יום
3

מנילה – בנאווי

השכמה מוקדמת שלאחריה נצא לשדה התעופה לטיסה לצפון האי לוזון (Luzon), האי הגדול והמרכזי בארכיפלג הפיליפיני. בצפון האי, חיים שבטים המנהלים אורח חיים מסורתי כבר אלפי שנים. לאחר הנחיתה, נצא בנסיעה לכיוון בנאווי (Banaue) ובדרכנו נעבור דרך שדות האורז, כפרים ציוריים, כאשר מעת לעת נוכל לפגוש בחלק מהכפריים המעבדים את אדמותיהם. נמשיך בדרכנו לכיוון בנאווי הידועה בזכות טרסות האורז שנבנו ע"י שבט האיפוגאו (Ifugao) ונחשבות "לפלא השמיני של העולם". בשעות הערב נצפה בערב פולקלור וריקודים מסורתיים של שבט האיפוגאו. לינה באזור בנאווי.

יום
4

בטאד

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בכפרי האזור רכובים על ג'יפ מקומי. נצא לסיור ברכב ובהליכה רגלית בין בתי כפרי האזור ונתרשם מאורח חייהם של שבט האיפוגאו שנשמר לאורך שנים כה רבות. נצפה על "האמפיתיאטרון" של טרסות האורז שנבנו לפני 2000 שנה ועדיין נמצאות בשימוש ע"י תושבי הכפר. זהו מחזה עוצר נשימה של מדרגות מדרגות בהן המקומיים מגדלים את האורז. המקומיים (ולא רק הם) טוענים שזהו הפלא השמיני של העולם. במהלך הסיור ניפגש עם בני שבט האיפוגאו אותם נזהה לפי לבושם הייחודי. נבקר בכפר השוכן למרגלות טרסות האורז נראה את בתי המקומיים, בית הספר שבו נתרשם מדרך החינוך המקומית. לאחר מכן נחזור למלוננו באזור בנאווי.

יום
5

עמק הפאו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לכפרי עמק הפאו (Hapao) רכובים על רכבי שטח. במהלך הנסיעה נתפתל בין ההרים הרמים ונשקיף על הנוף המשגע של טראסות האורז הנטועות על מדרונות ההרים. נצא במסלול הליכה רגלי קל בין טראסות האורז ונבקר בכפר מקומי, אשר משמש מעין מוזיאון פתוח. נסייר בסביבה הכפרית הרגועה ונראה את המפלים הנחמדים סביב הכפר. לאחר מכן נחזור ללינה באזור בנאווי.

יום
6

בנאווי מעבר דלתון - מנילה

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מבנאווי היפה ונעשה את דרכנו לכיוון דרום. דרך הנופים הקסומים של הפיליפינים נחצה את טרסות האורז, כפרים ציוריים, נעצור בדרך להתרשם מבעלי מלאכה אשר עוסקים בפיסול מעץ. נחצה את מעבר דלתון ונעצור בפסגה של רכס הרי הקורדילרה (Cordilera) לצפות בנוף סביבנו. נגיע לעיירה סן חוזה, נתרשם מהשוק המקומי (בהתאם לשעת ההגעה) ומשם נמשיך בנסיעה ולעת ערב נגיע למנילה.

יום
7

מנילה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר אותו נתחיל ברובע מקאטי (Makati) הרובע המודרני של המטרופולין העצום בעל גורדי השחקים המרשימים. באזור זה מרוכזים רוב מרכזי הקניות ואתרי הבילוי של העיר. נבקר בבית הקברות האמריקאי ונשמע על השלטון האמריקאי בפיליפינים, נמשיך לביקור ברובע קיאפו שם שוכנת הכנסייה בעלת אותו השם. נבקר בפארק ריזל, הגיבור הלאומי של הפיליפינים ומשם נמשיך לסיור פנורמי בו נראה את ארמון הקוקוס והיכל הספורט בו לחם מוחמד עלי. נלך על הטיילת היפה של העיר על שפת מפרץ. נסיים בביוקר מרתק במוזיאון הנעליים בו נזכה לראות את אוסף הנעליים המפורסם של הגברת הראשונה לשעבר של הפיליפינים – אימלדה מרקוס.

יום
8

מפלי פגסנחאן

יום מרתק לפנינו ועם בוקר נשים פעמינו לכיוון מפלי פגסנחאן (Pagsanjan) הידועים. בשמורה זאת צולם חלקו האחרון של הסרט "אפוקליפסה עכשיו". בשמורת פגסנחאן נוכל להתרשם מהטבע הפראי של הפיליפינים. נסייר בין הג'ונגלים העבותים ונמשיך בשייט בסירות קאנו לכיוון המפלים. נשוט דרך יער גשם עצום כשמראות הטבע יקיפו אותנו מכל עבר (יש להצטייד במעיל ניילון להגנה מהמים). בתום היום נשוב לבית המלון שבמנילה.

יום
9

מנילה – אגם טאל – פוארטו גלרה

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את טיולנו בעוד אחד מפלאי הטבע של הפיליפינים. נצא בנסיעה דרומה לכיוון אגם טאל. אגם ייחודי זה נמצא בתוך לועו של הר געש, שגם הוא מוקף באגם מרהיב. נגיע לגדת האגם ונשוט אל הר הגעש בדך נוכל להתרשם מהיופי הטבעי של האזור. לאחר השיט הקצר נגיע למרגלות ההר ומשם נטפס על גבי פרידות במעלה ההר לתצפית עוצרת נשימה על אגם טאל ועל האגם המקיף את הר הגעש. לאחר מכן נמשיך לעיר החוף פוארטו גלרה (Puerto Galera) בה נבלה את הלילות הקרובים.

יום
10

פוארטו גאלרה

עיר הנופש פוארטו גלרה שוכנת באי מינודורו (Minodoro) שמדרום לאי המרכזי לוזון. את היום נוכל להקדיש להירגעות ונופש על חוף האוקיינוס השקט. המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לשייט בספינה פרטית בין האיים והמפרצים בנוף הטרופי של האי מינודורו. נעגון בחוף האלמוגים ובהמשך נשוט לאורך המפרצונים לחוף "החולות הלבנים". לאחר בילוי מפנק ורחצה בחוף, נצא לביקור בכפר ילידים מקומי המתמחה בעבודות קליעה קש. לינה בפואטרו גלרה.

יום
11

פוארטו גלרה – מנילה ומופע פולקלור

ניפרד מהחופים הלבנים של מינדורו ופוארטו גלרה ונצא בשייט לאי לוזון. נמשיך למנילה, נערוך סיור באזור אינטרמורוס, הרובע העתיק של העיר, ונותיר זמן פנוי להסתובב במרכזי הקניות השוקקים של העיר הגדולה. בשעות הערב נצא לצפות במופע פולקלור פיליפיני בליווי ארוחת ערב. לינה במנילה.

יום
12

מנילה – הונג קונג – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לכיוון שדה התעופה לטיסה להונג קונג ומשם בטיסת אל על לתל אביב בה ננחת בשעות הלילה המאוחרות. לאחר ארוחת הבוקר, נצא לכיוון שדה התעופה לטיסה להונג קונג ומשם בטיסת אל על לתל אביב בה ננחת בשעות הלילה המאוחרות.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים