פרטי הטיול
ברזיל ארגנטינה כולל מצעד המנצחות

ברזיל ארגנטינה כולל מצעד המנצחות

ארגנטינה, ברזיל

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הר הקורקובדו

  • הר הסוכר

  • מפלי האיגוואסו

  • ביקור בחוות גאוצ'וס

  • שייט חוויתי על גבי נהר לאפלטה כולל ארוחת צהרים (ללא שתייה)

  • מופע טנגו

13
ימים
יום
1

תל אביב – אירופה – ריו דה ז'נרו

נפגש בשדה התעופה בן גוריון ונמריא בטיסה דרך יעד ביניים (אירופה) לאחר הנחיתה ויציאה מהשדה נתחיל את סיורנו בעיר התוססת.

יום
2

תל אביב – אירופה – ריו דה ז'נרו

נערוך סיור פנורמי ראשוני להכרה והתרשמות מהעיר המפורסמת נעשה דרכנו להר הסוכר הר אשר עשוי מכמה וכמה גבעות של גרניט מקוורץ אשר עלו מהמים ויצרו את האתר המרהיב הזה. מקורו של השם נתבע מהמאה ה-16 ע"י הפורטוגלים בתקופת השיא של קני הסוכר בברזיל. נעשה את דרכינו לעבר הפסגה באמצעות הרכבל בהגיענו לראש ההר ישתקף לנו הנוף היפיפה של האזור והעיר המדהימה ריו לאחר מכן הגעה למלון ללינה וקבלת חדרים. לאחר מנוחה קלה נצא לארוחת ערב במסעדה. לינה בריו.

יום
3

ריו זה ז'נרו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לראות את ריו – נראה את נתחיל באזור העתיק של העיר נעבור דרך שדרות ריו ברנקו החוצות את מרכזה של העיר ומשם נגיע לאזור הסומבררו – זהו האזור שבו נערך מצעד המנצחות בתקופת הקרנבל. נמשיך ונראה (מבחוץ) את אצטדיון המרקנה המפורסם אשר אירח את משחקי המונדיאל בברזיל בשנת 2014 והאולימפיאדה שתהיה בשנת 2016, זהו האצטדיון הגדול ביותר בעולם ומסוגל לאכלס בתוכו כ-200000 אוהדים. נמשיך משם לסיור בגנים הבוטניים המרהיבים ונטייל בהם. לאחר מכן ייתנן זמן חופשי. נחזור למלון למנוחה ובערב ארוחת ערב במסעדה. לינה בריו.

יום
4

פטרופוליס

היום יוקדש כולו לטיול בעיר פטרופוליס – זוהי עיר קיסרית השוכנת בהרים מעל ריו – נערוך סיור במקום ונלמד על ההיסטוריה של המקום במהלך הסיור נבקר המוזיאון הקיסרי שבמקום בו קבורים בני המשפחה הקיסרית האחרונה של ברזיל, במהלך הסיור ונראה את ארמון זכוכית הקריסטל אשר נבנה ע"י הצרפתים ב-1879. יינתן זמן חופשי להתרשמות עצמאית מהמקום. ולאחר מכן חזרה לריו. לינה בריו. ארוחת צהרים תינתן במהלך היום.

יום
5

ריו – יער הגשם טיג'וקה – הר קורקובדו- טיול ג'יפים ומצעד המנצחות

היום זהו יום מיוחד במינו שיתחיל בניסעה על גבי ג'יפים תחילה נסע לאזור ה"פבלות" (שכונות העוני של ריו) נערוך סיור במקום ונתרשם מהחיים במקום נמשיך משם לעבר יער טיג'וקה – זהו יער גשם באזור ריו שם ניתקל במגוון הרחב והעצום של הצומח והחי אשר ייחודים למקום זה. לאחר מכן נמשיך לכיוון הר "קורקובדו" זהו הר הנמצא בגובה של כ-710 מטר ומפורסם בעיקר בגלל פסלו העצום של ישו הגואל הנמצא בראשו וצופה על כל העיר. נגיע לתצפית מראש ההר ושם יתגלה בפנינו נוף עוצר נשימה, יש האומרים שאם אתה נמצא בריו ולא רואה אותה מלמעלה כאילו לא היית בריו. נמשיך לסיור בחופים המפורסמים של ריו דה ז'נרו . לאחר מכן נחזור למלון למנוחה קלה ובערב נצא לארוחת ערב שלאחריה נצא לצפות באחת האטרקציות המפורסמות בעולם "מצעד המנצחות " של הקרנבל בברזיל לאחר מכן חזרה בשעות הלילה המאוחרות למלון לינה בריו.

יום
6

ריו - איגוואסו (הצד הברזילאי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה לטיסה לאיגוואסו לאחר הנחיתה נצא לסיור במפלים המפורסמים מפלי האיגוואסו הינם המפלים הגדולים ביותר בעולם ויחידים שנפרשים על שתי מדינות בנוסף הוכרזו המפלים כאתר מורשת עולמית ואחד משבעת פלאי עולם. נתחיל בצד הברזילאי של המפלים לפנינו יתגלה נוף מדהים עם עוצמת מים מרשימה במיוחד כ-2700 מטר. נסייר באזור של הצמחייה ובעלי החיים השוכנים באזור. כל זה לאורכם של גשרים יפים שבסופו של דבר נגיע למגדל תצפית שם נתצפת על כל האזור הקסום הזה. נוכל לראות את סכר איטאייפו אשר נחשב למבנה הנדסי הגדול באזור דרום אמריקה. נמשיך לפארק הציפורים היפה השוכן באזור שם נתרשם ממגוון עצום של מיני ציפורים שונים. לינה באזור האיגוואסו.

יום
7

בואנוס איירס – איגוואסו (הצד הארגנטינאי

לאחר ארוחת הבוקר נעבור לצד המרשים יותר של המפלים הנמצאים בצד הארגנטינאי נטייל בין המפלים השונים ונתרשם מיופיו של המקום המיוחד. המשלך הסיור נצא לשייט חוויתי ועוצמתי במפלים המרהיבים. לאחר שנסיים להיות באתר הקסום נחזור למלונינו. בערב תהיה ארוחת ערב במסעדה שכוללת מופע. לינה באיגוואסו

יום
8

איגוואסו- בואנוס איירס

הבוקר נצא לשדה התעופה לטיסה לבירת ארגנטינה בואנוס איירס פירוש השם בספרדית "אוויר טוב" ההשערה אומרת שהשם הזה הגיע כנראה בזה שהרוחות סייעו בניווט האוניות להגיע אל העיר. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר המרהיבה הידועה בשדרותיה הרחבות ומבניה הקולוניאליים בסגנונות איטלקיים, ספרדים וצרפתים. נעבור בשדרות ה-9 ביולי, מהרחבות בעולם ונראה את האובליסק המפורסם, אחד מסמלי העיר. נמשיך דרך תיאטרון קולון מ-1908, אחד מבתי האופרה הגדולים והיפים בעולם. נגיע לשדרות מאי, שם נתעכב בקפה "טורטוני", מוסד ותיק מ-1858 בו צמח מוסד הטנגו. הלאה לפלאסה דה מאיו - הכיכר שהתפרסמה בהפגנות האימהות של הנעדרים בימי שלטון הגנרלים. נצפה על הקאסה רוסדה (הבית הוורוד) - משכן נשיאי ארגנטינה וביתה של אוויטה פרון ולא נחמיץ את מדרחוב פלורידה שוקק החיים. העברה למלון ללינה וארוחת ערב.

יום
9

בואנוס איירס

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את סיורנו בבואנוס איירס, נבקר בשכונת סן-טלמו, נראה את אזור בית הכנסת היהודי, שגרירות ישראל וכיכר שגרירות ישראל. נמשיך ונראה את גני פלרמו ואת קתדרלת סאן מרטין משם לשכונות הנמל המרכזיות פורטו מדירו ולשכונת לה בוקה הצבעונית, בה רוקדים טנגו ברחובות עם בתי קפה ייחודיים ובובות ענק הצופות על העוברים והשבים מהמרפסות. נצעד במדרחוב פלורידה עם החנויות הרבות, נבקר באנדרטה לזכר מלחמת פוקלנד ובאתר השגרירות הישראלית הישנה. ארוחת צהרים במהלך הסיור

יום
10

בואנוס איירס- פייסטה עם גאוצ'וס

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון אסטנסיה סנטה סוזנה שם נתכבד באמפנדס ויין מקומי במהלך הביקור נבקר גם במוזאון המקומי. לאחר מכן נמשיך לאטרקציית היום שכוללת מופעי רכיבה ססגוניים ו ארוחת צהרים בסגנון ברביקיו המשלבת מופע מקומי לקראת אחה"צ חזרה לבואנוס איירס. העברה למלון.

יום
11

בואנוס איירס – טיגרה

כולל שייט לאחר ארוחת הבוקר ניסע לאזור ריו דה לה פלטה הנמצא צפונית לעיר, נעבור דרך שכונת סאן איסדרו – אחד מהאזורים העשרים ביותר בעיר נראה את הארכיטקטורה הקולינרית שבמקום. נמשיך צפונה לעבר העיר טיגרה – זהו אזור אקולוגי יוצא דופן בעל יופי מרהיב שם נוכל לראות את הדלתה של נהר פארנה – נסייר ונבקר בתוך האיים על גבי סירות . בשובנו חזרה לבואנוס איירס נעצור דרך שוק הפירות המקומי שם יינתן זמן חופשי. העברה למלון למנוחה. לינה בבואנוס איירס. בערב נצא לארוחת ערב כולל מופע טנגו

יום
12

בואנוס איירס - אירופה – תל אביב

.לאחר ארוחת הבוקר בהתאם לשעת הטיסה נעשה דרכנו לשדה התעופה חזרה ארצה

יום
13

נחיתה בתל אביב

נחיתה בישראל.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים