פרטי הטיול
מסע לטבע הפראי

מסע לטבע הפראי

דרום אפריקה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הר השולחן

  • נתיב היין

  • כף התקווה הטובה

  • ביקור בחוות יענים

  • מערת הנטיפים קנגו

  • ספארי בקרוגר פארק

10
ימים
יום
1

ת"א – יוהנסבורג - קייפטאון

ניפגש בשדה התעופה על שם דוד בן גוריון לטיסת אל על ישירה ליוהנסבורג העיר הגדולה בדרום אפריקה. לאחר הנחיתה ביוהנסבורג וסידורים פורמליים נמשיך בטיסה לקייפטאון . לאחר הנחיתה העברה לבית המלון בקייפטאון. לינה בקייפטאון.

יום
2

קייפטאון – נתיב היין

את היום נקדיש לקייפטאון עיר שנחשבת בעיני רבים ליפה בעולם. הר השולחן הניצב מעל העיר וצופה על המפרץ היפיפה של העיר. המרינה של העיר בעלת החנויות הרבות ומקומות הבילוי הופכת את העיר למקומות האהובים על תיירים רבים מכל העולם. נתחיל את טיולנו בביקור בהר השולחן. נעלה עם רכבל לתצפית מרהיבה על קייפטאון והאזור )מותנה במזג האויר(. נמשיך לביקור במוזיאון דרום אפריקה ובמוזיאון היהודי. נמשיך אל גני הפרלמנט ואל הרובע המלאי - רובע ייחודי עם מראה צבעוני ומלא חיים. נמשיך לביקור בגנים הבוטניים של קייפטאון. נמשיך את יומנו וניסע לביקור בעיר סטלנבוש שהיא הבירה של חבל היין ומהערים הראשונות אשר נבנו בדרום אפריקה. נסייר בין רחובותיה של העיר שמבנים רבים בה הוכרזו כאתרים לאומיים לשימור. נמשיך לביקור מקסים ביקב פרטי אשר באחת מהאחוזות הפרטיות שבאזור שם אף נטעם מן היין המיוצר באזור. בתום היום נחזור למלוננו בקייפטאון.

יום
3

קייפטאון – כף התקווה הטובה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בכף התקווה הטובה. נגיע עד נקודת "הקייפ פויינט" בה נפגשים 2 זרמי האוקיינוס, האוקיינוס ההודי והאוקיינוס האטלנטי. נשוט לאי כלבי הים )מותנה במזג האויר(. ניסע ב"מייל הזהב" בו נשקף נופו של האוקיינוס אל מולו של הר השולחן המרשים עד לפסגת צ'פמן. דרך זו ברובה נחצבה בהר והנופים הנגלים בנסיעה זאת היא מהמרשימים בדרום אפריקה. נמשיך בדרכנו בדרך נראה עיירות ציוריות אשר שוכנות במפרצים לאורך הדרך.עד להגעתנו לשמורת הקייפ. נבקר בשמורה ונעלה בפוניקולר למגדלור הידוע לתצפית מדהימה על האזור. נסייר בשמורה המאכלסת זנים רבים של חיות וצמחים. בתום הסיור נחזור בנסיעה לקייפטאון בדרך נעצור לביקור במושבת הפינגווינים השוכנת בחוף בולדרס.

יום
4

קייפטאון – אודסהורן

היום ניסע מזרחה לנתיב הגנים המפורסם GARDENROUTE . נגיע לאודסהורן הידועה בשם ירושלים הקטנה. נבקר בחוות יענים שגידולם היווה את אחד ממקורות הפרנסה של היהודים בסוף המאה ה 11- ארוחת צהרים בחוות היענים הזדמנות נהדרת לטעום בשר יעניםלאחר מכן נבקר במערת הנטיפים הידועה קנגו אחד מפלאי הטבע היפים בעולם. לינה באודסהורן.

יום
5

אודסהורן - נייזנה

היום נמשיך הסיורים באזור אודסהורן. נבקר בחוות קנגו. חווה של חיות טרף נדירות כגון 2 אריה לבן, טיגריס, 'יגואר, נמרים ועוד... נמשיך בנסיעה אל ליבו של נתיב הגנים והאזור הנחשב ליפה ביותר בנתיב אזור "נייזנה" .) (Knysna .בדרכנו לעיירה נייזנה ניסע דרך הרי האוטניקואה, ולאורך חופי האוקינוס ההודי. נצא בשייט לביקור בשמורת " Featherbed ” )מיטת הנוצות( שמורת טבע יפייפיה הצופה על המפרץ הקסום של נייזנה המוקפת בצמחייה ירוקה )כולל ארוחת צהרים(.לינה בנייזנה.

יום
6

נייזנה – פורט אליזבת - יוהנסבורג

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך מזרחה לעיירת נופש השוכנת במפרץ PLETTENBERG . נמשיך לביקור בשמורת הטבע של יער הציציקאמה, השוכנת לחופי האוקיאנוס ההודי, על שפך נהר הסערות. יער עתיק זה הוא ביתם של עצים רבים המוגנים על ידי המדינה. נטייל בשמורה המרהיבה דרך היער הקסום ולאורך הנופים של הנהר היפה. נמשיך בנסיעתנו ובשעות אחרי הצהריים נגיע לפורט אליזבט, משם נטוס ליוהנסבורג. עם הנחיתה ביוהנסבורג העברה לבית מלון סמוך לשדה התעופה.

יום
7

יוהנסבורג – "חלון האלוהים"

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל קניון נהר " River Blade " שהוא הקניון השלישי בגודלו בעולם. לקראת הצהריים נגיע למצפור הידוע בשם "חלון האלוהים". זוהי נקודת תצפית בגובה של כ 1000- מטר שמראה לנו נופים עוצרי נשימה של נופים ירוקים. בהמשך, נבקר בבורות המזל של בורקה אשר נוצרו מחילחול המים לסלעים ויצרו בורות גיליים עם עומק של עד 6 מטרים. נמשיך את סיורנו בקניון ונראה גם את שלושת הראנדולים סלעים אשר צורתם מזכירה בקתות עץ. בשעות הערב נגיע למלוננו. ארוחת ערב במלון לינה באזור.

יום
8

ספארי בשמורת קרוגר

יום אותו נקדיש לסיור ברכבים פתוחים בשמורת קרוגר אשר גודלה כגודל מדינת ישראל. שמורת קרוגר היא משמורות הטבע הידועות בעולם. בשמורה נתור אחר חיות בר במרחב המחיה הטבעי שלהם., נקווה לראות אריות, פילים, באפלו, קרנפים ועוד מהמגוון הרב של חיות הבר היחודיות לאזור. הסיור בשמורה יערך ברכבי שטח פתוחים לתצפית טובה יותר על חיות הפרא ארוחת ערב במלון ולינה באזור

יום
9

שמורת קרוגר

לאחר ארוחת הבוקר ניסע מערבה לכיוון יוהנסבורג. ניסע דרך מעבר ההרים לונג תום ונבקר בעיירה סאבי שם נצפה על מפל לון קריק מהמפלים היפים והמפורסמים בדרום אפריקה. המפל מתנא לגובה של כ 00- מטר והוא הוכרז כאתר לאומי. נמשיך בנסיעתנו דרך דרכים פנורמיות עם נופים ירוקים יערות ונהרות.

יום
10

יוהנסבורג – ת"א

לאחר ההגעה ליוהנסבורג )במידה והזמן יאפשר( נצא לסיור הכרות עם העיר הגדולה ובתום הסיור העברה לשדה התעופה לטיסת לילה לת"א בה ננחת למחרת.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים