פרטי הטיול
צפון ויאטנם

צפון ויאטנם

קמבודיה, וייטנאם

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מקדש הספרות

  • מוזיאון הו צ'י מין

  • מופע תאטרון בובות על המים

  • שייט בהא לונג ביי

  • נסיעת לילה ברכבת לסאפה

  • מוזיאון לתרבות הצ 'מפה

  • שייט לאורך נהר הבשמים

9
ימים
יום
1

ת"א - מוסקבה - הנוי

ניפגש בשדה התעופה על שם דוד בן גוריון לטיסה למוסקבה לאחר הנחיתה בעיר מוסקבה נצא לסיור באתריה המרכזיים של העיר, ( במידה והזמן יאפשר זאת).

יום
2

הנוי

בשעות אחר הצהרים נמשיך בטיסת המשך להנוי את הלילה נבלה במטוס. עם ההגעה לשדה התעופה בהנוי סידורים פורמאליים בשדה התעופה וקבלת הויזה נצא בנסיעה לכיוון העיר האנוי בה נערוך סיור ראשון להתרשמות מהעיר היפה- בתום הסיור העברה לבית המלון ללינה וארוחת ערב.

יום
3

שייט במפרץ הא לונג ביי- הנוי

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל עבר מפרץ הא לונג ביי. עם ההגעה למפרץ נצא לשייט חלומי ובלתי נשכח במימי המפרץ הקסומים עם 3000 האיים הייחודיים בצורתם. ארוחת צהרים מעודנת של פירות ים תוגש על סיפון האונייה, תוך כדי מפגש קסום עם אחד אתרי הטבע המדהימים של וויאטנם. שייט בין באיים קטנים,מערות שנוצרו ע"י הרוח והגלים.המפרץ נמצא ברשימת נכסי המורשת של אונסק"ו ונחשב לאחד מפלאי הטבע של וויטנאם. בתוםהשייט העברה לבית המלון באזור.

יום
4

הא לונג ביי -הנוי- סיור ריקשות- מקדש הספרות

לאחר ארוחת הבוקר נחזור בנסיעה להנוי. עם ההגעה לעיר נצא לסיור בין אתריה הידועים. נתחיל בביקור במקדש הספרות, המוגדר כאונברסיטה הראשונה של ויטנאם, נחשף לפילוסופיה הקונפוציאנית. נצפה בכיכר בו נמצא המוזליאום לזכרו של הוצ'מין – מיסדה של ויטנאם הקומוניסטית, נבקר במוזיאון על הוצ'מין, נבקר בפגודת הקורה האחת, נבקר במוזיאון האישה המציג את כל אזוריה השונים והמגווונים של ויטנאם. נבקר ברובע העתיק של העיר,רכובים על ריקשות לאורך הרחובות העתיקים,דרך המבנים בעלי הארכיטקטורה הצרפתית,מהתקופה הקולוניליסטת בויטנאם. נטייל לאורך אגם קים, נטייל בשווקי העיר הססגונים על שלל הצבעים,הנוף האנושי, והריחות.

יום
5

הנוי – שייט בנין בין - הנוי

לאחר ארוחת הבוקר ,נסע דרך המרחב הכפרי – שדות האורז, ודרך הכפרים הציוריים והמרתקים של וייטנאם, נחשף לאורך החיים המסורתי המתקיים לארוך אלפי שנים. נעצור לשייט במרחב של בכפרי בין הבתים הכפריים נמשיך את השייט דרך תופעות קרסטיות מדהימות ונמשיך בשייט אל תוך נקרות מרהיבות נתרשם מיופיין של המערות בתום הסיור נחזור למלוננו בהנוי.

יום
6

הנוי – סאפא

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה אל צפון וייטנאם, אזור כפרי בו חיים שבטי המעוטים. ניסע דרך המרחבים הכפריים, ניפרד מהנוף האורבני שיתחלף אט אט לאורך הנסיעה בנופיה הכפריים של וייטנאם. נחלוף דרך שדות אורז אותם מעבדים עם שוורים, נראה כפרים קטנים לאורך הדרך, עד אשר נגיע לאזור סאפא ההררית. עם ההגעה לספא נצא לביקור בשוק המקומי, נראה את הרוכלים המציעים מגוון רב של עבודות יד ססגוניים. נמשיך ונסייר באזור ונבקר בחלק מהכפרים שם נחשף למיעוטים השונים ואורחות חייהם. בתום הסיור העברה למלוננו. לינה בסאפא.

יום
7

סאפא - שוק באק הא - שבטי הצפון

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לתור את הצפון הקסום של וייטנאם. עם בוקר נצא לביקור בכפר באק הא - הידוע בזכות שוק סוף השבוע הנערך בו. שוק מתקיים פעם בשבוע ואליו נאספים תושבי האזור ובני המיעוטים לבושים בבגדיהם המסורתיים לסחור במגוון סחורות, בדים, חיות, עבודות יד ועוד. נסייר במתחם השוק נתרשם מהשבטים השונים אותם נבדיל על פי סגנון לבושם הייחודי לכל שבט. בחלקו השני של היום נצא לביקור בכפרי הצפון. נבקר בלאו קאי וטא ואן.נסייר ברגל בין הכפרים ושדות האורז ונראה כיצד חיים תושביהם בני ה-"מונג" השחורים וה-"זאו" , נראה את צורת החיים המסורתית של אנשיו, גידולי האורז, גשרי העץ וכמובן נתפעל מהטבע המרהיב המקיף אותנו.

יום
8

סאפא - שבטי הצפון - הנוי - מופע בובות על המים

לאחר ארוחת הבוקר נשלים את סיורנו בכפרי הצפון ושבטי המיעוטים. נבקר בכפר באן פו, שם נתארח בבית מקומי, נתנסה בטעימת יין מצירס שהכפר ידוע בו ( במידת האפשר). בתום הסיור ניפרד מהנוף הטבעי והאנשוי של צפון וייטנאם ונחזור בנסיעה להאנוי . עם ההגעה לעיר העברה למלוננו. בערב נצא לבילוי ערב, ונצפה במופע תאטרון בובות על המים – אומנות ויטנאמית מהמאה ה 11.

יום
9

הנוי - ת"א

תם טיולנו הקסום בוייטנאם, מלאי חוויות ניפרד מהמדינה הקסומה ונצא בנסיעה לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א דרך מוסקבה..

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים