פרטי הטיול
מיני מאורגן רומניה

מיני מאורגן רומניה

רומניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
5
ימים
יום
1

תל אביב - בוקרשט - ברשוב - פויאנה ברשוב

נמריא מנמל התעופה ע“ש בן גוריון לבוקרשט, בירת רומניה .נתחיל את היום בסיור בבראשוב, נתרשם מהעיר העתיקה, נצפה על הכנסייה השחורה, הקרויה כך עקב השריפה הגדולה בבראשוב לפני מאות שנים אשר הותירה את הכנסייה שחורה ונבקר בבית הכנסת המרשים שנוסד ב- 1901 ושופץ לפני מספר שנים. נמשיך לבקר בגן פרס נובל, היכן שנמצא דיוקנו של יצחק רבין, חתן הפרס. בתום הסיור זמן לטייל רגלית בכיכר המרכזית ובמדרחוב. אחה“צ, ניסע לביקור בעיירת הנופש וסקי החורף מהמפורסמות באירופה, פויאנה בראשוב. נמשיך למלוננו בהרי הקרפטים לארוחת ערב ולינה.

יום
2

טירת בראן - דמבוביצ‘וארה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטירת בראן, מקום בו ההיסטוריה והמסתורין חוברים זה לזו ונותנים חיים לאגדתו של דרקולה. הטירה הלבנה שמשקיפה על נופי העיר, נראית למרחק, על שלל מגדליה העגולים והמחודדים, כמצודה הבנויה על צוק בצומת דרכים המחברת את ולאכיה לטרנסילבניה. בתום הביקור נמשיך למעבר ההרים דמבוביצ‘וארה ונערוך הליכה רגלית קצרה לאורכו של נחל הדמבוביצ'וארה. בתום הביקור יוכלו המעוניינים (בתשלום) לבקר ולהתארח בכפר מואצ'ו, כולל סיור בעגלות כפריות וארוחת צהריים באחד מבתי הכפריים במקום. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
3

סיניה-ארמון פלש

עם בוקר ניסע לביקור בארמון פלש - אחד היפים באירופה, שנבנה בסוף המאה ה 19-בתקופת המלך קרול הראשון ותוכנן ע“י ארכיטקט האוסטרי, ליימן אשר שימש כארכיטקט הראשי של חצר המלוכה הרומני. המעוניינים יוכלו להעפיל (בתשלום נוסף) על הרכבל לנקודה קוטה 1400 ולתצפית מרהיבה על כל עמק פראחובה. בתום הביקור, נעשה דרכנו לבוקרשט. לינה בבוקרשט.

יום
4

מכרות המלח בסלאניק-פראחובה

יום חופשי לאחר ארוחת הבוקר, יוכלו המעוניינים לצאת (בתשלום נוסף) לעבר העיירה סלאניק אשר נמצאת במחוז פראחובה ולביקור במכרות המלח הייחודיים של רומניה־סלאניק פראחובה, הנחשבים למכרות המלח הגדולים באירופה. נסייר בעומק המכרות, נלמד על הפעילות באזור כולל תיירות המרפא אשר התפתחה במקום. בתום הביקור, נשוב למלוננו. המעוניינים, יוכלו לצאת (בתשלום) בליווית המדריך לארוחת ערב ומופע פולקלור באחת המסעדות המוכרות והידועות של בוקרשט.

יום
5

בוקרשט - תל אביב

נחתום את טיולינו בסיור בעיר שנחשבת כ"פריז הקטנה של המזרח" - בוקרשט. נראה את פארק הראסטראו, כיכר המהפכה, התיאטרון הלאומי, בניין התזמורת הפילהרמונית, שער הניצחון משנת 1919. נחלוף על פני בית הממשלה, הארמון המלכותי ששימש בעבר את צ‘אוצ‘סקו, אשר מולו ניצב בית הסנאט מגגו נמלט הרודן במסוק ב- 1989. נצפה על בית הכנסת והפרלמנט, המבנה השני בגודלו בעולם במספר החדרים בו (אחרי הפנטגון). המעוניינים יוכלו (בתשלום) להיכנס לביקור במבנה המרשים (במידה ופתוח). במידה ויוותר לנו זמן, נוכל לבלות באחד ממרכזי הקניות הגדולים באזור. בהתאם לשעת הטיסה הסעה לנמל התעופה וטיסה חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים