פרטי הטיול
סיציליה גן עדן איטלקי

סיציליה גן עדן איטלקי

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מונריאלה

  • הר פלגרינו

  • עמק המקדשים

  • צ'פאלו - סנטו סטפנו די קמסטרה

  • אנה - פיאצה ארמרינה

5
ימים
יום
1

תל אביב - פלרמו - מונריאלה - הר פלגרינו - מונדלו

מנתב"ג נמריא לפלרמו שבסיציליה, האי הגדול ביותר בים התיכון. לאחר סידורים פורמאליים בשדה התעופה נצא לסיור בעיר היפה, נראה את הדואומו הבנוי בסגנון ערבי נורמני, נצפה על תיאטרון פוליטאמה ובתיאטרון מסאימו המרשים. לאחר מכן נמשיך לביקור באחד האתרים המרהיבים בסיציליה - קברי הקפוצ'ינים בהם חנוטים כ- 0888 גופות של נזירים. בחלקו השני של היום נבקר בעיירה מונריאלה הסמוכה לפלרמו. נראה את הקתדראלה המעוטרת בפסיפסים ביזאנטיים והינה מהיפות באי. ניסע לביקור בהר פלגרינו הקדוש ובכפר הדייגים מונדלו בו נצפה במסעדת צ'רלסון המפוארת אשר שימשה כמקום מפגש של ועידות המאפיה. בתום הסיור ניסע למלוננו.

יום
2

אגריג'נטו - עמק המקדשים

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול נפלא בעמק המקדשים- אשר זכה לכינויו בשל תשעת המקדשים היווניים הבנויים בו והשתמרו בו לאורך אלפי שנים- בשל ריבוי המקדשים באזור זה הוא הוכרז כאתר לשימור עולמי על ידי אונסק"ו. נסייר בעמק היפה ונראה את המקדשים המרשימים הבנויים על מורדות ההרים. נבקר בחלק מהמקדשים ובין היתר במקדש זאוס המרשים, ומקדש הקונקורדיה, נשמע את סיפרם של המקדשים שהם עדות למושבה היוונית אשר חייה באזור בעבר. בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
3

צ'פאלו - סנטו סטפנו די קמסטרה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מרתק בעיירה צ'פלו, כפר דייגים ציורי השוכן למרגלות צוק תלול ובו כנסייה נורמנית יפהפייה. נסייר ברחובותיה העתיקים של העיר נבקר בככר גריבלדי היפה, נהנה מהמדרחוב של העיר על שלל חנויות, בתי קפה ועוד.. נותיר מעט זמן לקניות. בחלקו השני של היום ניסע לביקור בעיירת הקרמיקה הצייורית סנטו סטפנו די קמסטרה -נסייר ברחובותיה היפים של העיירה ונתרשם מאומנות הקרמיקה וכמובן שנותרי זמן לקניות באחת מחנויות הקרמיקה היפות שבעיירה. בתום הסיור ניסע למלוננו.

יום
4

אנה - פיאצה ארמרינה

בתום הביקור נעלה אל העיירה היפה אנה, שהינה העיירה הגבוהה ביותר בסיציליה, לתצפית על מרכזה ההררי של האי. נמשיך לפיאצה ארמרינה שם נבקר בוילה רומנה דל קאזאלה: וילה רומית עצומה שנבנתה במאה ה- 3 או ה- 4 לספירה ובה כ- 3488 מ' של פסיפסים המתארים דיג וציד, מירוצי מרכבות, תחרויות ספורט ועוד.

יום
5

אריצ'ה - טראפני - קניות - ת"א

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול אחרון בסיציליה. את הטיול נתחיל באריצ'ה, עיירת המרציפן השוכנת על הר ומוקפת חומה. נצפה בדואומו העתיק של העיר, ונבקר במבצר העיר ממנו נשקיף על נוף קסום של האזור. נמשיך ונטייל בסמטאותיה הציוריות של העיר. בחלקו השני של היום נמשיך לעיירה טראפני בעלת הנופף הייחודי, נסייר ברחובתיה היפים. נבקר בשוק המקומי, נצפה על קתדרלת סן לורנצו ובתום הסיור נותיר זמן לקניות שלאחריהם העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים