פרטי הטיול
בקצב הפלמנקו

בקצב הפלמנקו

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • "הסגרדה פמיליה"

  • הפלסה חיימה

  • שער הניצחון

  • פארק הסיאוטדלה וארמון המוסיקה

  • טוסה דה מאר ,"גן העדן הכחול"

7
ימים
יום
1

תל אביב – ברצלונה

המראה מנתב"ג וטיסה לברצלונה, השוקקת והתוססת בערי הים התיכון. עם הנחיתה נערוך סיור פנורמי להיכרות ראשונית עם הבירה הססגונית. נעלה לגבעת היהודים, ה"מונטז'ואיק" לצפות במתקני הספורט ששימשו את אולימפיאדת 1992. נמשיך דרך השדרות והכיכרות המרכזיות של העיר ונתרשם מיופייה של העיר.

יום
2

חירונה, פיגארס - מוזיאון דאלי (יום חופשי)

יום להשלמת סיורים עצמאיים באזור. למעוניינים תהיה אפשרות לצאת (בתשלום) לבקר בעיירה פיגארס, עיר הולדתו של האומן הסוריאליסטי הידוע, סלבדור דאלי ונבקר במוזיאון המוקדש לעבודותיו המיוחדות של האמן.משם נמשיך לחירונה, העיר בה שגשגה קהילה יהודית מן החשובות בספרד של תקופת ימי הביניים והשאירה את חותמה עד היום. נהלך בסמטאות הצרות של העיר העתיקה, במוזיאון היהודי וברובע היהודי המשוחזר. בערב- אפשרות לצאת (בתשלום) לסיור ערב באתריה המוארים של העיר.

יום
3

ברצלונה

היום נערוך סיור בעיר המרתקת, ברצלונה. נראה את האתרים החשובים של העיר ונצפה אל מבני האדריכלות המיצגים את פרי יצירותיו של האמן אנטוניו גאודי:"הסגרדה פמיליה"- כנסיית "המשפחה הקדושה", קאזה מילה, קאזה בטיו, נבקר ברובע הגותי העתיק, בשכונה היהודית ובפלסה חיימה שם נראה את בית העירייה, ארמון המלכים לשעבר וכיום מושב השלטון הקטלוני וקתדרלת סנטה יולליה.

יום
4

קוסטה ברווה במיטבה: אמפוריה ברווה- ונציה הספרדית, רוסאס וקדאקס (יום בחירה)

יום חופשי. המעונינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום גדוש ומקסים הכולל את אמפוריה ברווה, "וונציה של הספרדים". על פני 35 ק"מ של תעלות מלאכותיות גרים עשירי אירופה בווילות יוקרתיות. נשוט בין התעלות ונתרשם מחיי החיים הטובים. משם נמשיך לרוסאס הממוקמת בקצה הצפוני של קוסטה ברווה, במפרץ יפהפה הצופה על כל החלק הצפוני של קוסטה ברווה. מרוסאס נמשיך לכפר הדייגים עוצר הנשימה קדקאס, הידועה בעיירת הציירים אשר משכה אליה בזכות יופייה אמנים ספרדיים מפורסמים כפיקאסו, דאלי וחואן מירו. העיירה מאופיינת בבתים לבנים ובגגות אדומים והנסיעה אליה מלווה בנופים מרהיבים ומרתקים. בערב – אפשרות לצאת (בתשלום) למופע פלמנקו.

יום
5

מונסראט – ברצלונה (יום חופשי)

המעוניינים יוכלו לצאת בתשלום לבקר במנזר מונסראט, השוכן בלב תופעת טבע ייחודית של צוקי ענק משוננים ורבי עוצמה. נבקר במנזר "המדונה שחורה " הפטרונית של חבל קטלוניה. בתום הסיור נשוב לברצלונה להשלמת ביקורים או קניות.

יום
6

אגם בניולאס, בסאלו וטוסה דה מאר

היום נצא לעבר אגם בניולאס, האגם הגדול בקטלוניה, היכן שהתקיימו תחרויות החתירה באולימפיאדת 1992. משם נמשיך לעיירה בסלו שבה נשתמר גשר עתיק מהתקופה הרומית והמקווה של הקהילה היהודית. משם נמשיך לטוסה דה מאר, בירת הקוסטה ברווה.

יום
7

ברצלונה – תל אביב

שעות הבוקר תהיינה חופשיות. העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים