פרטי הטיול
מנפלאות היער השחור

מנפלאות היער השחור

גרמניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
 • פרייבורג

 • אגם טיטיזי

 • מפלי הריין

 • היידלברג

 • מנהיים

 • דרך היין הצרפתי – רקוויר, קולמר

 • שפייר

 • וורמס

 • שטרסבורג

 • באדן באדן

8
ימים
יום
1

תל אביב – פראג

המראה לשדה התעופה בפראג. עם הנחיתה, פגישה עם מלווה הקבוצה והעברה לבית המלון.

יום
2

נירנברג – הידלברג

עם בוקר נחצה את הגבול לכיוון גרמניה ובדרכנו ליער השחור נבקר בעיר נירנברג, אחת הערים היפות בגרמניה אך יחד עם זאת עיר מתעתעת, הזכורה לעם היהודי לדראון עולם בשל "חוקי נירנברג" ו"משפטי נירנברג". נמשיך לכיוון העיר היידלברג, עיר קסומה, השוכנת על גדות נהר נקר. נטייל באזור העתיק של העיר ונעפיל אל הגבעה בה ממוקמת הטירה, לתצפית המשקיפה על האזור כולו.

יום
3

מפלי הריין (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום של מים ונופים קסומים בשוויץ. נצפה במפלים הגדולים והמרשימים של אירופה, הזורמים ושוצפים בקצף, הלא הם "מפלי הריין", נמשיך לעיירה היפיפה שטיין-אם-ריין השוכנת על גדת נהר הריין.

יום
4

היער השחור – טבע ונוף

דרך עיירות ציוריות הרים מוריקים ונוף קסום בתוככי היער השחור ו"דרך 500" נגיע אל פרייבורג – בירת היער השחור. נטייל בעיר העתיקה, נראה את תעלות המים והמדרחוב הידוע ונמשיך בדרך נוף יפיפיה לאגם טיטיזי הקסום.

יום
5

דרך היין (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום טיול קסום אל "דרך היין" הצרפתי לרגלי הרי הוויג'. לאורך הדרך עיירות וכפרים ציוריות הידועים בגידולי גפנים המיועדים להפקת יינות לבנים איכותיים. נבקר בעיירה הקסומה רקוויר, ממנה נמשיך לקולמר – ונציה הצרפתית, אחת הערים המקסימות באזור. נטייל ברחובות הצרים, נראה את בית העירייה והמנזר הדומניקני הישן.

יום
6

הדרך הרומנטית – מנהיים ושפייר

את היום נתחיל בטיול קסום לאחת מהעיירות המפורסמות של הדרך הרומנטית, רוטנבורג, השוכנת על עיקול נהר הטאובר. עיירת ימי ביניים טיפוסית בה נותרו לא מעט 'מזכרות' מתקופה זו, ובה כאילו הזמן עצר מלכת. העיר העתיקה ובתיה העתיקים, הכיכרות הנחבאות, המגדלים, המזרקות, השערים, ובתי היין הם אלה שמשמרים את אופי והווי התקופה. נמשיך למנהיים, עיר אוניברסיטאית השוכנת על גדות הנהרות ריין ונקר. העיר עתיקה ומסוגננת אך יחד עם זאת מודרנית וחדשנית את המשך היום נעניק בכבוד לקהילה היהודית העתיקה שהתקיימה בגרמניה. נבקר באחת מעיירות שו"ם, הלא היא שפייר, (שפיירא) אשר התקיימה בה קהילה יהודית מפוארת במשך כאלף שנים ונספר את סיפורה של קהילה זו.

יום
7

שטרסבורג – באדן באדן (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת ליום טיול הכולל גם נגיעה צרפתית. נבקר בשטרסבורג, עיר עתיקה אך קוסמופוליטית. נראה את הקתדרלה עם השעון האסטרונומי, רובע "צרפת הקטנה", גשרי העיר והרחובות הססגוניים. בתום הביקור נמשיך לעיר באדן באדן, הממוקמת בלב היער השחור. עיר מרחצאות ומרפא מן הידועות ביותר באירופה. נראה את הקזינו המפורסם ובית האופרה ונטייל במדרחוב האלגנטי של העיר. המעוניינים יוכלו להכנס למרחצאות (בתשלום) ולהנות מחוויה מיוחדת.

היער השחור – פראג – תל אביב
יום
8

היער השחור – פראג – תל אביב

בדרכנו חזרה לכיוון שדה התעופה של פראג ואם ירשה הזמן, נעצור לביקור בעיר העתיקה הקסומה של פראג. נמשיך לשדה התעופה של פראג משם נטוס חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים