פרטי הטיול
טוסקנה

טוסקנה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • קורטונה, עירו של הצייר סניורלי

  • קסטליאנה אין קיאנטי

  • אגם טריזמנו

  • ספולטו

7
ימים
יום
1

תל אביב – רומא

הגעה לשדה התעופה ברומא, פגישה עם מדריך הקבוצה ונסיעה צפונה לכיוון טוסקנה בה נשהה במהלך כל טיולינו.

יום
2

קורטונה – ראדה אין קיאניטי – קסטליאנה אין קיאנטי

נתחיל את היום בביקור בקורטונה, עירו של הצייר סניורלי, השוכנת במרומי ההר ובתיה וחומותיה משקיפים מלמעלה על העמק כולו. נמשיך לשתי עיירות קסומות, השוכנות בלב החבל הטוסקני ושומרות בקנאות על אווירה ו"ניחוח" טוסקני.

יום
3

פירנצה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לביקור בבירת חבל טוסקנה, ועיר האומנות - פירנצה. נצפה מכיכר מיכאלאנג'לו על העיר ונהר הארנו, נראה את הדואומו, נצפה ונתרשם מדלתות "גן העדן" של ג'ברטי ובית הטבילה. נבקר בכיכר הסניורה – גן פסלים פתוח של ארמון מדיצ'י.

יום
4

אגם טריזמנו - ספולטו

היום נגיע לגבול בין חבל טוסקנה לאומבריה, לאגם טריזמנו, האגם הגדול ביותר בטוסקנה המוקף בעיירות קטנות וציוריות. המעוניינים יוכלו לבצע (בתשלום) שייט אל האיים שבו. בתום הביקור נמשיך בנסיעה לעבר חבל אומבריה לספולטו, עיירה עתיקה מהתקופה הרומית בעלת סמטאות ציוריות ונוף משכר. בערב אפשרות (בתשלום) לצאת לארוחת פולקלור בסגנון איטלקי טיפוסי.

יום
5

רומא (יום בחירה)

יום חופשי. המעונינים יוכלו לצאת בתשלום לבירת איטליה הלוא היא רומא המופלאה. נראה את המקומות שאסור לפספס בביקור חפוז בעיר. נראה את הקולוסאום, כיכר ונציה, כיכר נבונה, מזרקת המשאלות ועוד ככל שהזמן יאפשר.

יום
6

פיזה – לוקה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לפיזה, המפורסמת בשל המגדל הנטוי. נראה את הכנסייה, בית הטבילה והכיכר המפורסמת. נמשיך לעירו של הקומפוזיטור פוצ'יני – לוקה. נסייר בעיר העתיקה המוקפת חומה, נתרשם מכיכר לואיזה וממגדל התצפית של משפחת ג'וניני.

יום
7

רומא – תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה לישראל.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים