פרטי הטיול
רומא – דרום

רומא – דרום

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • קסטלי רומני

  • הקולוסאום

  • פאלאצו ריאל

  • כיכר "פלבישיטה

6
ימים
יום
1

תל אביב – רומא – דרום

הגעה לשדה התעופה ברומא, פגישה עם מדריך הקבוצה ונסיעה לכיוון דרום המגף אל בית המלון בו נשהה במהלך הטיול.

יום
2

רומא

סיור בעיר הבירה של איטליה, הלא היא רומא. במהלך הסיור נראה את הקולוסאום, הכיכרות המפורסמות של העיר, פיאצה אספניה, כיכר ונציה, פונטנה די טרווי, ועוד.

יום
3

פומפיי והר הגעש וזוביו - (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניניים יוכלו (בתשלום) לצאת לביקור בפומפי, שנחרבה תחת התפרצות הר הגעש וזוב לפני כ 2000 שנה. משם נמשיך להר הגעש וזוביו. (העלייה להר הגעש תלוייה במזג האויר, באם העלייה לא תתאפשר נעלה לסולפטארה- הר געש עם גייזרים. (תלוי מזג אויר גם כן).

יום
4

נאפולי

היום נבקר בעיר נאפולי, העיר השלישית בגודלה באיטליה, השוכנת במפרץ יפיפה. נערוך סיור פנורמי ובמהלכו נראה את "פאלאצו ריאל"- אחד מארבעת הארמונות של המלכים של אותה תקופה, כיכר "פלבישיטה"- הכיכר בה התקיים משאל העם בנוגע לאיחוד איטליה, "ויה רומא" המדרחוב של נפולי בו בתי קפה, מסעדות, חנויות, ואווירה טובה. בתום הסיור נסיעה ל"קסרטה" למרכז הקניות הגדול והמפואר באיטליה. בערב אפשרות לצאת (בתשלום) לארוחת ערב במסעדה הכוללת מוזיקה טיפוסית.

יום
5

רצועת החוף האמלפיטנית (יום בחירה)

יום חופשי. המעונינים יוכלו לצאת בתשלום ליום קסום לחוף האמלפיטני בדרך יפיפיה ומפורסמת בעולם. הדרך נושקת לחוף ומתפתלת לאורך המפרצונים הרבים מצד אחד, ומן העבר השני הרים ועיירות קיץ יפייפיות המשמשים מסגרת למסע המיוחד. נבקר בעיר הקיט המדהימה סורנטו, משם נמשיך לאמלפי היפיפיה ונסיים בעיירה סלרנו.... (*) לתשומת הלב, על פי חוק האיטלקי, יש היתר לאוטובוסים עד 30 מושבים להכנס לכביש מפותל וקסום זה. בכל מקרה בו הקבוצה תמנה יותר מ 30 נוסעים, היא תפוצל לשני אוטובוסים.

יום
6

רומא – תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה לישראל.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים