פרטי הטיול
פיצה משפחתית

פיצה משפחתית

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • תצפית על הארנה ועל המרפסת של יוליה בורונה

  • הגטו היהודי וגשר הריאלטו בונציה

  • פארק השעשועים גארדה לנד

  • פארק השעשועים MOVIELAND PARK

7
ימים
יום
1

ת"א – צפון איטליה - אגם גרדה

ניפגש בשדה התעופה ונמריא לצפונה של איטליה. לאחר הנחיתה נצא לכיוון אגם גרדה. ניסע לאורך שפת האגם ונבקר בעיירות הציוריות והקסומות המשובצות לאורכו. כל אחת מהעיירות היא חוויה בפני עצמה. הנסיעה בדרך היפה המקיפה את האגם מלווה בתמונות נוף של ההרים העצומים והאגם הקסום המהווים את אחד מהאזורים היפים ביותר בצפון איטליה.בתום הביקור ניסע לכיוון מלוננו ללינת הלילה הראשון בצפון איטליה.

יום
2

פארק השעשועים גארדה לנד

היום נבקר בפארק השעשועים-גארדה לנד, הפארק שיקפיץ לכם את האדרנלין גבוה לשמיים. מתקני שעשועים מגוונים, רכבות הרים מהירות, שייט אבובים ומופעים מרהיבים בלתי נשכחים. בתום הביקור, מלאי הנאות וחוויות, נחזור למלוננו ללינה.

יום
3

הרי הדולומיטים

הטבע במלוא יופיו ,עוצמתו והדרו ילוו את יומנו השלישי בטיול. פנינו אל עבר שרשרת הרי הדולומיטים, הנישאים עד לגובה של 3500 מטר. מדובר באזור הררי יפיפה של הרים שחורים עם הרבה אתרי סקי, נופים עוצרי נשימה, חיות וציפורים האופייניים לאזורים הרריים. יש כאן גם אגמים, עמקים ובהם כפרים קטנים המקשטים את הנוף עם שלל חוות ובתי עץ באווירה של פעם. נסיעה בכבישים פתלתלים כשנוף הרים מקיף אותנו מכל עבר. יערות עבותים, עצי אורן מתמרים לשמיים, נחלים מי הפשרת שלגי הדולומיטים וצוקי אבן הגיר המאפיינים את הדולומיטים הנגמרים בעמקים מוריקים. בחודשי החורף נעטפים רכסי ההרים בשלג צחור וצח והאתרים מתמלאים בגולשי סקי וסנובורד למכביר. בסוף היום הנהדר נחזור למלוננו ללינה.

יום
4

ורונה- סירמיונה

הבוקר נצא לעיר ורונה, עירם של רומיאו ויוליה – ורונה היא עיר בעלת היסטוריה ארוכה ומפוארת. חשיבותה הייתה רבה עוד בימי האימפריה הרומית, כאשר יוליוס קיסר בחר בה לעיר הנופש שלו. מאז, בכל תקופה היסטורית, היוותה העיר מקור השראה ותיור לחשובי אנשי הרוח והשלטון. ניסע למרכז העיר העתיקה של ורונה. נתרשם מהארנה הרומאית המפארת את מרכז העיר ועודנה משמשת למופעי אופרה. נלך להשקיף על המרפסת הכי מפורסמת באיטליה, המרפסת של זוג האוהבים הנצחי – רומיאו ויוליה. נשוטט במדרחוב העמוס בבתי קפה, פיצריות ואופנה איטלקית. נמשיך לביקור בעיירה סירמיונה - העיירה המתויירת והיפה ביותר באגם גרדה הנחשבת גם כפנינת האגם, נטייל בעיר העתיקה והציורית הבנויה על לשון יבשה בתוך אגם גרדה.

יום
5

CANEVA WORLD

יום זה יוקדש ל 'CANEVA WORLD -פארק שעשועים ייחודי לחופו של אגם גרדה ובו שני פארקים עם אטרקציות מגוונות. AQUA PARK, פארק המים הגדול ובו מתקנים ממריצי אדרנלין, מתקני מים ובריכות מעניינות, מופעים והנאה לכל המשפחה. פארק הסרטים MOVIELAND PARK בו נוכל לפגוש דמויות מעולם הקולנוע כמו:רמבו, האחים בלוז ועוד. בסוף היום נשוב למלון תשושים ומרוצים.

יום
6

עיר התעלות - ונציה

יום מלא במים ובמראות בלתי נשכחים. נקדיש את היום למלכת הים האדריאטי היא ונציה. עיר התעלות שוכנת בלגונה בשפך נהר הפו ומורכבת מ-118 איים המקושרים בכ-400 גשרים. נגיע בשייט לגטו היהודי הראשון בעולם, נטייל בין סמטאות המעצמה הימית ההיסטורית ונגיע לכיכר סן-מרקו הגדולה. נתרשם מהבזיליקה המוזהבת וארמון הדוג'ים, נשקיף אל גשר האנחות והגרנד -קאנאל, הגונדולות והגונדוליירים ושאר כלי השייט בתעלה הגדולה.. בתום היום האגדי נשוב למלוננו.

יום
7

אגם גרדה- תל-אביב

היום יוקדש לאם גרדה. נבקר בעיירות קטנות וקסומות הפזורות לאורך האגם .נמשיך לביקור באחד ממרכזי הקניות הגדולים ולאחריו נשים פעמינו לשדה התעופה ונטוס בחזרה לישראל.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים