פרטי הטיול
טיול משפחות בסוכות לצפון איטליה

טיול משפחות בסוכות לצפון איטליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • תצפית על הארנה בורונה

  • הגטו היהודי וככיכר סן מרקו בונציה

  • שרשרת הרי הדולומיטים

  • פארק השעשועים גארדה לנד

  • פארק השעשועים MOVIELAND PARK

7
ימים
יום
1

ת"א – מילנו - ורונה

ניפגש בשדה"ת ונמריא לצפונה של איטליה נחיתה ונסיעה לורונה, עירם של רומיאו ויוליה – ורונה היא עיר בעלת היסטוריה ארוכה ומפוארת, והחשיבות שלה הייתה רבה עוד בימי האימפריה הרומית, כאשר יוליוס קיסר בחר בה לעיר הנופש שלו. מאז, בכל תקופה היסטורית, הייתה העיר מקור השראה ותיור לחשובי אנשי הרוח והשלטון. לאחר הנחיתה, ניסע למרכז העיר העתיקה לטעימה ראשונה של ורונה. נתרשם מהארנה הרומאית המפארת את מרכז העיר ועודנה משמשת למופעי אופרה, נלך להשקיף מהמרפסת הכי מפורסמת באיטליה, המרפסת של זוג האוהבים הנצחי רומיאו ויוליה. נשוטט במדרחוב העמוס בבתי קפה, פיצריות, אופנה איטלקית. בתום הסיור ניסע בית המלון. לינה באזור.

יום
2

הרי הדולומיטים

הטבע במלוא יופיו, עוצמתו והדרו ילוו את יומנו השני בטיול. פנינו אל עבר שרשרת הרי הדולומיטים, הנישאים עד לגובה של 3000 מטר. מדובר באזור הררי יפיפה של הרים שחורים עם הרבה אתרי סקי, נופים עוצרי נשימה, חיות וציפורים האופייניים לאזורים הרריים. יש כאן גם אגמים, עמקים ובהם כפרים קטנים המקשטים את הנוף עם שלל חוות ובתי עץ באווירה של פעם. נסיעה בכבישים פתלתלים כשנוף הרים מקיף אותנו מכל עבר. יערות עבותים, עצי אורן מתמרים לשמיים, נחלים מי הפשרת שלגי הדולומיטים וצוקי אבן הגיר המאפיינים את הדולומיטים הנגמרים בעמקים מוריקים. בחודשי החורף נעטפים רכסי ההרים בשלג צחור וצח והאתרים מתמלאים בגולשי סקי וסנובורד למכביר. בסוף היום הנהדר נחזור למלוננו ללינה.

יום
3

פארק השעשועים גארדה לנד

היום נבקר בפארק השעשועים-גארדה לנד, הפארק שיקפיץ לכם את האדרנלין גבוה לשמיים.מתקני שעשועים מגוונים, רכבות הרים מהירות, שייט אבובים ומופעים מרהיבים ובלתי נשכחים. בתום הביקור, מלאי הנאות וחוויות, נחזור למלוננו ללינה.

יום
4

עיר התעלות - ונציה

עוד יום מלא במים ובמראות בלתי נשכחים. את יומנו נקדיש למלכת הים האדריאתי הלוא היא ונציה. עיר התעלות שוכנת בלגונה בשפך נהר הפו ומורכבת מ-118 איים המקושרים בכ-400 גשרים. נבקר בגטו היהודי הראשון בעולם, נטייל בין סמטאות המעצמה הימית ההיסטורית ונגיע לכיכר סן-מרקו הגדולה את הכיכר מקיפים: הבזיליקה, ארמון הדוג'ים, מוזיאון קורר, הספריה העתיקה. בזיליקת סן מרקו Basilica San Marco- נבנתה במאה ה-11 ונעשו בה הרבה שינויים לאורך השנים. לבזיליקה חמש כיפות כשאחת באמצע וארבע מקיפות אותה. נשקיף אל גשר האנחות - הגשר נבנה במאה ה-16. הגשר הנוכחי הוא הגרסה השישית, אך הראשון שנבנה מאבן. הגשרים הקודמים נבנו מעץ. על הגשר יש מראה נפלא של העיר ושל התעלה שבה שטות גונדולות - הגרנד-קאנאל, הגונדולות והגונדוליירים ושאר כלי השייט בתעלה הגדולה. בתום היום האגדי, נחזור למלוננו באזור ללינה.

יום
5

סירמיונה- ריבה דל גארדה

עוד יום מלא ביופי ובמראות הטבע של צפון איטליה. ניסע לאורך חוף אגם גארדה העצום, נתלהב מהעיירות הקסומות והציוריות לחוף האגם, עד שנגיע לריבה דל גארדה עיירת חוף וקיט ציורית וקסומה. נשוטט בינות לסימטאות העיירה ובין הנופשים ובתי הקפה. ואז ניסע לעוד עיירה קסומה וציורית, היא סירמיונה - העיירה המתויירת והיפה ביותר באגם גרדה. נטייל בעיר העתיקה, הציורית הבנוייה על לשון יבשה בתוך אגם גרדה. נחזור למלוננו באזור ללינה.

יום
6

- בסאנו דל גראפה - מארוסטיקה

הבוקר נצא לביקור נוסף ומלא באדרנלין ל - MOVIELAND PARK פארק שעשועים ייחודי. ביום זה נבקר פארק הסרטים בו נוכל לפגוש דמויות מעולם הקולנוע כמו:רמבו, האחים בלוז ועוד. בהמשך נצא אל בבסאנו דל גראפה אותה חוצה נהר ברנטה ומסביבה חומה. במרכז העיר נמצאת כנסיית פרנצ'סקו הקדוש והגשר המקורה "פונטה וקיו" מהמאה ה- 1. כאן מייצרים את יין השרף - הגראפה המפורסמת. נמשיך למארוסטיקה, אשר חומותיה נמתחות מן הטירה הניצבת בראש הגבעה לאורך מורדותיה ומקיפות את העיר הקטנה. במרכז העיירה פיאצה קאסטלו, המשמשת כלוח שחמט ענקי. בתום הביקורים נחזור למלוננו.

יום
7

מילאנו - תל-אביב

נצא לכיוון מילאנו העיר משלבת את ההוד וההדר של ימי הרנסאנס עת חיו בה ליאונרדו דה וינצ'י ומשפחות ספורצה וויסקונטי עם העת המודרנית, זמן בו הפכה העיר למרכזית בכלכלת איטליה. נבקר במרכז העיר שם נכיר את מבנה הקתדרלה ה"דואומו" שהוא פלא ארכיטקטוני. נראה את כיכר בית האופרה – "לה סקאלה" ועוד.. בתום הביקור העברה לשד"ת במילנו וטיסה חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים