פרטי הטיול
רומן רוסי- סנט פטרסבורג ומוסקבה

רומן רוסי- סנט פטרסבורג ומוסקבה

רוסיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הקרמלין

  • נובודיצ'י

  • פראק הניצחון

  • גלריית טרטיאקוב

  • הארמות התת קרקעיים

  • ההרמיטאז'

  • ארמון הקיץ

  • שיט על הנייבה

  • ארמון יקטרינה

9
ימים
יום
1

ת"א- סנט פטרסבורג

ניפגש בנתב"ג ונמריא בטיסה ישירה לסנט פטרסבורג. לאחר הנחיתה נעבור למלונינו. לינה בסנט פטרסבורג.

יום
2

סנט פטרסבורג , שייט על נהר הנייבה

הבוקר נצא לסיור בעיר, במהלכו נבקר בארמון יוסופוב, ארמון צהוב הממוקם על גדת המויקה, אשר שימש בית מגורים מפואר למשפחת יוסופוב, מאצולת העיר. בארמון נרצח גרגורי רספוטין ואנו נשמע שם את סיפורו המפורסם. נמשיך ונראה את פסלו של פטר הגדול ואת כנסיית ה"תחייה" היפהפיה. נבקר במצודת פיטר ופול, מקום קבורת שושלת רומנוב. נשוט על נהר הנייבה ותעלותיו ונתרשם מאתרי העיר מזווית שונה. לינה בסנט פטרסבורג.

יום
3

פושקין

היום נצא מסנט פטרסבורג לפושקין. נבקר בגנים ובארמון המרשים והמפואר של הצארית יקטרינה הגדולה. נחזור לסנט פטרסבורג ונבקר בבית הכנסת של העיר, שהוא השני בגודלו באירופה. ראשיתו בשנת 1893 והוא מייצג את הקהילה היהודית במקום. המבנה מרשים ביופיו ומעוצב בסגנון ביזנטי.

יום
4

סנט פטרסבורג הרמיטאז'

גולת הכותרת של הביקור בעיר סנט-פטרסבורג היא ביקור במוזיאון הגדול בעולם, ההרמיטאז'. המוזיאון שימש כארמון החורף של צארי רוסיה ומכיל כיום למעלה מ- 3 מליון יצירות אמנות מכל העולם ומכל התקופות. נראה את כיכר הארמון ואת קתדראלת איזאקי, שאף היא משמשת כיום כמוזיאון, כמו כן, נצפה באניית המלחמה אורורה אשר בירי פגז בודד, נתנה את האות לפרוץ מהפכת אוקטובר 1917.

יום
5

ארמון הקיץ של פטר הגדול

הבוקר, נצא לביקור בארמון הקיץ של פטר הגדול, פטרודבורץ )פיטרהוף(. הארמון נבנה לחוף המפרץ הבלטי ועוצב בסגנון בארוק רוסי. במלחמת העולם השניה, הרסו הגרמנים את המבנים ואף מיקמו בו את המפקדה שלהם, נטייל בארמון הגדול ששוחזר ובגנים, בהם פסלים, מזרקות ומפלי מים.

יום
6

סנט פטרסבורג- מוסקבה

נצא לסיור בעיר נראה את השדרה המרכזית, שער הימיה, קתדראלת קזן, ארמון החורף, שדרת נייבסקי ועוד. ניסע ברכבת ממרכז סנט פטרסבורג למרכז מוסקבה. בדרך נתוודע לנופיה הירוקים של רוסיה, נחלוף על פני כפרים ועיירות הנראים כאילו הזמן בהם עמד מלכת. בשעות הצהריים המאוחרות נגיע למוסקבה נספוג מאווירתה של רוסיה המתחדשת במדרחוב המפורסם של רחוב ארבט בה ניתן למצוא עבודת אמנות של אומנים מקומיים. לינה במוסקבה.

יום
7

תחנות המטרו והקרמלין

לאחר ארוחת הבוקר נסייר בתחנות המטרו המפורסמות בפסיפסים, ויטראז'ים, נברשות בדולח ובפסלים שבהן. נמשיך בביקור חוויתי בקרמלין, המבצר ממנו צמחה העיר מוסקבה ואשר היווה מרכז השלטון הרוסי במשך מאות שנים. .נמשיך ונראה את הפעמון והתותח הגדולים בעולם, כיכר הקתדראלות אשר מסביבה שלוש כנסיות, בין היתר כנסיית ההכתרה אוספינסקי, כנסיית קבורת הצארים ועוד. בתום הסיור נערוך היכרות עם מוסקבה היהודית: בתי כנסת, רח' "ברוניה הקטנה" ובו הפסל של שלום עליכם. נבקר בכיכר האדומה ובחלקת הקבורה של גדולי האומה. נראה את המאוזוליאום ע"ש לנין, כנסיית בזיליוס הקדוש, מוזיאון ההיסטוריה. לינה במוסקבה.

יום
8

מוסקבה

בשעות הבוקר נבקר בבית הקברות המפורסם נובודייביצ'י, ובו קבורים גדולי האומה הרוסית: צ'כוב, גוגול, סטניסלבסקי, ג'וקוב, לויטן, ראיסה גורבצ'וב ואחרים. נמשיך להר ההשתחוות – אתר פארק הניצחון ולמוזיאון הניצחון, המוקדשים לניצחון על הנאצים במלחמת העולם השנייה. עוד נבקר בפנורמת קרב בורדינו, המציגה את קרב בורדינו ב360 מעלות. נסיים בביקור באחד ממרכזי הקניות הגדולים של מוסקבה.

יום
9

מוסקבה - ת"א

הבוקר נערוך סיור פנורמי בעיר השוכנת על גדות נהר מוסקבה. העיר, שנוסדה ב-1147, התפתחה סביב הקרמלין והפכה לבירת הממלכה הרוסית במאה ה-14. נבקר בגלריית טרטיאקוב לאמנות רוסית. נמשיך ונבקר בבית כנסת המרכזי של מוסקבה. בהתאם לשעת טיסה ניסע לשדה התעופה ונטוס חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים