פרטי הטיול
הערים המלכותיות

הערים המלכותיות

גרמניה, פולין, צ'כיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כיכר פריז ושער ברנדנבורג

  • קתדרלת סנט ג'ון בורוצלב

  • קוטנה הורה

  • הרובע היהודי וגשר קארל בפראג

  • בית האופרה והעיר העתיקה בדרזדן

  • הברלינר דום ובית הכנסת בעל כיפת הזהב בברלין

7
ימים
יום
1

תל אביב – ברלין

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לברלין, בירת גרמניה המאוחדת ומרכז התרבות של אירופה. עם ההגעה נערוך סיור ראשוני הכולל תצפית אל עבר בניין הרייכסטאג ההיסטורי - בית הפרלמנט הגרמני, נמשיך לכיכר פריז ושער ברנדנבורג המפורסם. בתום הביקור נצא לכיוון הגבול הפולני אל עבר אחת הערים היפות בעולם, וורוצלב. עיר קסומה ומרכז התרבות הפולני, השוכנת על גדות נהר ה"אודרה".

יום
2

ורוצלב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בורוצלב, ונציה של פולין. עיר עתיקה, בעלת ארכיטקטורה מגוונת מתקופות שונות מעטרים את העיר. וורוצלב בנויה על 12 איים ו 112 גשרים מקשרים אותם יחדיו, והעיר תוססת וצעירה. במהלך הביקור נבקר בכיכר השוק, בשוק המקורה, ובקתדרלת סנט ג'ון בה מצוי העוגב הגדול ביותר בפולין, ובסמטאות העיר העתיקה והרובע היהודי.

יום
3

וורוצלב – קוטנה הורה – פראג

עם בוקר נצא מוורוצלב לכיוון הגבול הצ'כי. נעצור לביקור בעיר ימי ביניים קסומה, קוטנה הורה, אחת הערים העשירות שהיו בתקופת ימי הביניים בשל מכרות כסף שהתגלו בה במאה ה- 13 ומהן הפיקו טונות של כסף טהור בכל שנה. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לבקר בקתדרלה הגדולה ויפה, ובמוזיאון לכריית הכסף. בתום הביקור המשך לכיוון אזור העיר פראג.

יום
4

פראג

פראג - עיר הזהב, עירם של המהר"ל והחייל האמיץ שוייק, מרכז התרבות והכלכלה של צ'כיה. נבקר בגבעת חראדצ'אני לתצפית על העיר, נלך לאורך "סמטת הזהב" אל עבר גשר קארל המפורסם. נמשיך אל הרובע היהודי ונלך בסמטאות העיר. נראה את בתי הכנסת ובית הקברות היהודי. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לבקר בתוך בתי הכנסת. משם מנשיך אל העיר העתיקה ולכיכר השעון האסטרונומי. בערב, נוכל לצאת (בתשלום) לשייט לילי על נהר הוולטבה עם ארוחת ערב.

יום
5

פראג – קארלובי וארי

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לביקור בעיירת המרפא, קארלובי וארי. דרך נוף של גבעות, יערות ונהרות נגיע לעיירה הציורית קארלובי וארי. העיירה בנויה על 12 מעיינות תרמיים וחבוקה בין הרים. בערב, נוכל לצפות (בתשלום) במופע "תיאטרון שחור".

יום
6

דרזדן

נסיעה לדרזדן, בירת חבל סאכסוניה, היושבת על נהר האלבה. עיר ברוקית טיפוסית, מהיפה בערי מזרח אירופה, שנהרסה כליל במלחמת העולם השניה ונבנתה מחדש תוך שימור השרידים והצביון הברוקי. נראה את בית האופרה, מהמפוארים והחשובים באירופה, ה"צווינגר", נצפה ממרפסת בריל על נהר האלבה, נטייל בעיר העתיקה, נלמד על עבודות שיקום בינלאומית של "כנסיית גבירתנו" שנהרסה במלחמת העולם השניה, ונראה את יצירת הפסיפס "מצעד אצילי סאכסוניה". המעוניניים יוכלו (בתשלום) לצאת לביקור ל"סקסוניה השוויצרית", הלא היא שמורת הטבע "בסטאי".

יום
7

דרזדן – ברלין – תל אביב

עם בוקר נצא לעיר ברלין לסיור פרידה מאזור וערים מלכותיות. נתחיל את סיורנו לאורך נהר השפריי לאי המוזיאונים שהוכר על ידי אונס"קו כאתר מורשת תרבות עולמי. ניסע לאורך שדרות האונטר דו לינדן, ונצפה אל הברלינר דום, הקתדרלה המרשימה של ברלין. נמשיך לכיכר בבל פלאץ, מקום שריפת הספרים בשנת 1933 והאנדרטה המנציחה את האירוע של האומן הישראלי מיכה אולמן, ומשם לאזור שהיה לב ליבו של הרובע היהודי בו נראה את אחד המבנים המרשימים של ברלין, בית הכנסת בעל כיפת הזהב ברחוב אורניינבורגר.בתום הביקור העברה שלדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים