פרטי הטיול
טיול משפחות ליער השחור כולל אירופה פארק

טיול משפחות ליער השחור כולל אירופה פארק

גרמניה, שוויץ, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • אירופה פארק

  • באזל

  • שטרסבורג

  • קולמר

  • חווית רכבת אלפינית

  • פארק החבלים

7
ימים
יום
1

תל אביב – ציריך- באזל – פרייבורג

נפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס לציריך. עם הנחיתה ניסע לבאזל המוכרת לנו בעיקר כמשולש גבולות בין שוויץ, צרפת וגרמניה, ויש לה ערך מוסף להעברת הרעיון הציוני והמקום שממנו החל תיאודור הרצל את מימוש החלום למדינה יהודית. נראה את המרפסת המפורסמת במלון שלושת המלכים שבו התאכסן הרצל, הקתדרלה של העיר בית העיריה ועוד. נסיעה אל העיר פרייבורג הדבר הידוע ביותר הוא המנזר שנמצא בעיר. המנזר הוא יצירת מופת של בניין מימי הביניים, עם המגדל היחודי שלו שמייצג את ההתנגדות לארכיטקטורה הגותית. נבקר במרכזה של העיר העתיקה היא כיכר ה-Rathaus שהיא במקרה גם כיכר העירייה. בכיכר, כפי שניתן לנחש, עומד בית העירייה הגדול עם השעון בחזיתו, מזרקות, פסלים, כנסיית מרטין ואפילו בית-כנסת. נבקר בשוק מלא החיים שלה, ונתרשם מתעלות מים צלולים שזורמים ברחובות והסמטאות מקנים לעיר אווירה שלא ניתן לטעות בה. בתום הביקור העברה למלוננו באזור.

יום
2

היידלברג – שפייר

לאחר ארוחת הבוקר אנו יוצאים לביקור בעיר הרומנטית היידלברג היפהפייה, העיר מהווה מוקד תיירות פופולרי בדרום גרמניה בזכות נופים הרריים מרשימים ואווירה רומנטית נעימה. העיר משמשת כמקום משכנה של האוניברסיטה, נטייל בעיר העתיקה ובמדרחוב , נתרשם מהטירה העתיקה ונמשיך לשפייר בה נצא לסיור רגלי אשר יוביל אותנו אל העיר העתיקה והקתדרלה המפוארת - אתר מורשת עולמית של UNESCO ומקום קבורתם של קיסרי גרמניה. בתום הביקור נשוב למלוננו.

יום
3

שטרסבורג

נסייר בקרלסורה ונספוג מהאווירה המיוחדת והשלווה של העיר בה קברו של מייסד העיר וארמון במרכז העיר עם גנים מסביב, נשמיך אל טירת הנשרים שם נלמד על ציפורי הטרף ונחזה במופע אורקולי מרשים, בהמשך נערוך ביקור בעיר שטרסבורג (Strasbourg), היפה והגדולה בערי אלזס. אחד משיאיו של טיול מאורגן לגרמניה. גולת הכותרת בה היא ביקור ברובע צרפת הקטנה (Petite France) ושייט בתעלות העיר. נטייל מהרבעים העתיקים ועד המבנים החדישים של הפרלמנט האירופאי. הנוף היפה ביותר של העיר נשקף ממרומי מגדל הקתדרלה הענקית והמרשימה הממוקמת במרכז העיר ממול למרכז המבקרים.

יום
4

היער השחור - גנגנבארך - מפלי טריברג – באדן באדן

ניסע בנופים מיוחדים לעיירה גנגנבארך, נראה את ארמון לוונברג ואת המנזר הבנדיקטני שבעיר, נטייל בין בתי העץ ונמשיך לביקור בעיירה טריברג המקסימה, עיר שעוני הקוקייה. בדרכנו נחלוף על פני בתי חווה ציוריים "הנטועים" בלב היער השחור. נקודת ציון מהדרת במסגרתו של טיול ליער השחור. נמשיך למפלי טריברג, הנופלים בסדרה של 7 מפלים מרשימים מגובה של 163 מ' על צוקי סלע ענקיים נבקר ונראה את הליך בניית שעוני הקוקיה אשר לא השתנה מאות בשנים, ונסיים בעיר באדן באדן, עיר המרחצאות והמרפא הידועה. בערב נשוב למלוננו.

יום
5

טיטיזי – פארק החבלים

נבלה ביער השחור, או בשמו הגרמני שוורצוואלד הנחשב לאחד האזורים היפים והמרתקים ביותר בגרמניה. האגדה מספרת כי תושבי האזור האמינו שביער מתגוררים גמדים, מכשפות ופיות והסיפורים על המקום אף פעם לא פסקו. המעשייה על עמי ותמי הוא רק אחד מהתוצרים של סיפורי היער.. ניסע לאגם טיטיזיי הנקרא ע"ש טיטוס שהתרחץ בו והתאהב במקום. נטייל בטיילת הציורית של טיטיזיי, נהנה מחנויות המזכרות . נמשיך לפארק החבלים Action Forest המכיל חמישה שלבים של קושי. החוויה כוללת הליכה על גשרי עץ בגובה של כעשרה מטרים, הליכה על מוט עץ, הליכה על חבל גלישה באומגה ועוד. כל גולש מאובטח על ידי רתמה. לינה באיזור.

יום
6

אירופה פארק

את יומנו עמוס החוויות נתחיל בפארק השעשועים אירופה פארק אשר בנוי משטחים רבים המייצגות את המדינות השונות ומאופיין עפ"י אופי המדינה. נעלה על מתקני השעשועים, על רכבות ההרים השונות, נשוט באגמים המלאכותיים, נסתובב בקרוסלות, נצפה באמפי במופעים השונים ובעיקר – נכייף! בתום הביקור ניסע לבית המלון באזור.

יום
7

קולמר – חווית רכבת אלפינית- ציריך – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בקולמר - עיר ציורית וקסומה מימי הביניים המשלבת בתי עץ, רחובות ציוריים ותעלות מים, שהקנו לה את הכינוי ונציה הקטנה, נסייר בעיר העתיקה וברובע הבורסקאים, נמשיך להרפתקה מיוחדת – גלישה ברכבת אלפינית , חוויה מלאת אדרנלין להורים ולילדים כאחד, 3 קמ ברכבת הרים במורד ההר. בתום הטיול נצא אל שדה התעופה של ציריך ונטוס חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים