פרטי הטיול
ג'לטו בצפון איטליה עם קפיצה לשוויץ

ג'לטו בצפון איטליה עם קפיצה לשוויץ

איטליה, שוויץ

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • אגם גראדה

  • העיר לוגאנו

  • המרפסת של יוליה בורונה

  • עיירת הקיט סרמיונה

  • פארק השעשועים גראדלנד

  • מנטובה

8
ימים
יום
1

תל אביב – ורונה

עם הנחיתה בשדה התעופה של ורונה פגישה עם מלווה הקבוצה ויציאה לביקור בעיר שיותר מכל מסמלת את הזוגיות והאהבה, הלא היא ורונה, עירם של רומיאו ויוליה. נצפה אל ה"ארנה" - האמפיתאטרון הרומי המפורסם בו מתקיימים עד היום פסטיבלי מוסיקה ואופרה ידועים. נטייל במדרחוב השוקק בו חנויות מותגים רבות של מיטב המעצבים האיטלקיים הידועים, נמשיך בדרכנו אל מרפסת האוהבים המפורסמת, ובה פסלה של "יוליה".

יום
2

גרדלאנד

היום של כיופים המוקדש לילדים ולילדים שביננו בפארק השעשועים הנודע של אגם גרדה – גרדה לאנד. נרכב ברכבת מהירה, נחפש אוצרות חבויים ונשוט באבובים, נחווה חוויות מעולמות אחרים.

יום
3

הרי הדולומיטים (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום טיול להרי הדולומיטים – גן עדן של ממש, יופי פראי של הרים נישאים ופסגות מושלגות, אגמים כחולים ויערות ירוקים, עמקים ומעברי הרים, כרי דשא ועיירות ציוריות עם בתי עץ עטורי פרחים. אם מזג האוויר יאפשר נעפיל (בתשלום) ברכבל מיוחד לאחת הפסגות המרשימות של הרי הדולומיטים לתצפית נוף מרהיבה על נוף אלפיני מרתק. חוויה ללב ולנשמה.

יום
4

אזור אגם לוגאנו ו.. נגיעה בשוויץ

יום קסום לפנינו. ניסע לעבר העיר לוגאנו השוכנת על גדות אגם לוגאנו במובלעת של שוויץ וחודרת אל תוך אזור האגמים של איטליה, בין אגם קומו במזרח, לאגם מאג'ורה במערב. נסייר בסמטאות המיוחדות המאפיינות את העיר ואשר מהוות דוגמא נועזת לעבודה של אדריכלים מהעבר ומההווה.המעונינים יוכלו לבקר (בתשלום) באתר המפורסם: "שוויץ המיניאטורית" והעפיל (בתשלום) ברכבל לסאן סלבטורה לתצפית מרהיבה של נוף עוצר נשימה של האגם והעיירה.

יום
5

אגם גרדה

יום קסום לפנינו... ביקור באגם גרדה, פנינת טבע יפהפיה, והגדול באגמי איטליה. נעצור בעיירות הציוריות של האגם, נשוטט בטיילת, בסימטאות בין חנויות מזכרות ומוצרי עור, בתי קפה ובתי אוכל איטלקים. נתרשם מיופיו של האזור הקסום זה.

יום
6

ונציה (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום טיול לונציה הקסומה, העיר שהיתה מלכת הים האדריאטי. עם ההגעה נערוך סיור הכולל את הגטו היהודי הראשון בעולם, נעבור על יד גשר האנחות, נמשיך לכיכר סן מרקו המפורסמת, המוקפת בתי קפה אלגנטים ובה יונים לרוב, נראה את ארמון הדוג'ים המפואר. שיט בלגונה אל אי הזכוכית, מוראנו. נצפה בתהליך ניפוח הזכוכית המפורסמת בעולם.

יום
7

מנטובה- סרמיונה

נבקר במנטובה היושבת בין שלושה אגמים, נראה את הקתדרלה אשר על פי המסורת, טיפה מדמו של ישו נמצאת שם. נמשיך אך העיירה המקסימה, סירמיונה, עיר ימי ביניים עתיקה הממוקמת על לשון יבשה, באגם גרדה, שהפכה לעיירת קיט ציורית ומרהיבה. נשוטט בין סמטאותיה העתיקות ונהנה מהאווירה הפסטורלית האופינית. המעונינים יוכלו לצאת לשיט (בתשלום) כמו בגלוית נוף באגם גרדה סביב חומות העיר.

יום
8

ורונה – תל אביב

העברה לנמל התעופה של ורונה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים