פרטי הטיול

בלה לה גראדה

בלה לה גראדה

איטליה, שוויץ

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • הארנה של ורונה
  • ארמון הדודג'ים והגטו היהודי העתיק בונציה
  • הרי הדולומיטים
  • אגם גראדה וסביבותיו
  • גלריית ויטוריו השני, גני בורמיאו ובית האופרה במילאנו
  • שייט בואפורטו בונציה
7
ימים
יום
1

תל אביב – ורונה, סירמיונה

נמריא מנתב"ג לצפון איטליה. נחיתה בשעות הבוקר ונסיעה לביקור בורונה הקסומה, עירם של רומיאו ויוליה. נערוך סיור רגלי אותו נתחיל בפיאצה ברה, בה נראה את הארנה - אמפיתיאטרון רומי מהמפורסמים בעולם. נמשיך לחצר ביתה של יוליה ונראה את המרפסת המפורסמת בה המתינה לאהובה רומיאו. נמשיך לאגם גארדה ונבקר בסירמיונה, מעיירות הנופש המפורסמות בצפון איטליה. נראה את המבצר ונופי האזור סביב האגם הסובב אותנו ולמעוניינים אפשרות לערוך שייט באגם. לסיומו של יום נגיע למלון באזור ונטו.

יום
2

הרי הדולומיטים

יום טיול שייקחנו לאזור הרי הדולומיטים, המשלבים אופי הררי אוסטרי עם יופי וטעם איטלקי. נבקר באורטיזי, עיירה מקסימה וציורית, הגדולה ביותר בעמק ואל גארדנה, מוקפת יערות ובנויה על מדרון האלפים. נמשיך לקנאזיי, נצפה על המרמולאדה - הגבוה בהרי הדולומיטים ומתנשא לגובה של 3,343 מ' ולקראת ערב נחזור למלון.

יום
3

ונציה

ניסע לונציה ההיסטורית. סיור רגלי יביאנו אל הגטו היהודי העתיק, גשר הריאלטו וכיכר סאן מרקו בה נראה את מגדל הפעמונים, הבזיליקה ע"ש סאן מרקו, ארמון הדודג'ים, גשר האנחות המפורסם וכמובן אלפי היונים שבכיכר. למעוניינים ניתן להצטרף לשייט מיוחד לאי מוראנו ולהתרשם מתעשיית ניפוח הזכוכית הונציאנית. אחה"צ – אפשרות לשייט גונדולות בתעלותיה של "עיר המים".

יום
4

פדובה, בסאנו דל גראפה

ניסע לפדובה ונטייל בכיכרות העיר כולל פיאצה קאבור, מקום מפגש עבור התושבים המקומיים. נראה את האוניברסיטה מהמאה ה-13, הקתדראלה ועוד. נמשיך לביקור בבסאנו דל גראפה, השוכנת על גדות נהר הברנטה. נתרשם מבירת המשקה האיטלקי המפורסם – הגראפה, נטייל בכיכרותיה המרכזיות ונוכל אולי ליהנות מטעימת המשקה.

יום
5

אגם גארדה

יום טיול מלא ומקיף היום לפנינו בין הנופים ועיירות הנופש של אגם גארדה. נתחיל בריבה דל גארדה - השוכנת בקצהו הצפוני של האגם. נמשיך לאורך האגם ובדרכים החולפות בינות לצמחייה עשירה בעצי זית, דקל ולימון ושדות תירס למלצ'זינה, גארדה וברדולינו. חזרה למלון.

יום
6

לוגאנו, קומו

הבוקר נחצה את הגבול לקנטון טיצ'ינו, המחוז הדרומי דובר האיטלקית של שוייץ. נבקר בעיירת הנופש המפורסמת לוגאנו, השוכנת על גדות אגם לוגאנו ונחזור לאיטליה לביקור בעיירת הנופש קומו, השוכנת על גדות אגם קומו. נטייל בכיכר המרכזית, פיאצה קאבור וניהנה מאווירת המקום. נסיים את היום במלון באזור מילנו.

יום
7

לאגו מג'יורה, סטרזה, מילנו-תל אביב

ניסע לאגם (לאגו) מג'יורה המקסים ולעיירת הנופש סטרזה. נערוך שייט באגם לאיזולה בלה (האי היפה) ונבקר בארמון בורומיאו, על גניו היפהפיים והססגוניים. נמשיך למילנו, בה נערוך סיור היכרות. נבקר בין היתר בגלריית ויטוריו עמנואל השני ונתרשם מבנין תיאטרון לה סקאלה. אחה"צ – ניסע לנמל התעופה של ורונה, לטיסת הערב חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים