פרטי הטיול

קסמי דרום צרפת

קסמי דרום צרפת

צרפת, איטליה, מונקו

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • ארמון האפיריורים באביניון
  • מוביל המים הרומי התלת קומתי בפונט דה גארד
  • הכפר התלוי גורד
  • קניון נהר ורדון
  • הריביירה הצרפתית
8
ימים
יום
1

תל אביב- טולוז, מונפלייה

ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא בטיסת בוקר לטולוז. לאחר הנחיתה ניסע מזרחה למונפלייה, בירת מחוז לנגדוק - רוסיון. עם ההגעה נערוך סיור בעיר המשלבת עתיק וחדש ובה נוסד ביה"ס לרפואה הראשון באירופה. נטייל ברחובותיה העתיקים של העיר, בטיילת פירו ובכיכר ה"קומדי פרנסיי. נראה את שער הניצחון, אמת המים ובית האופרה ולינה באזור.

יום
2

אקס אן פרובנס, קאן

נמשיך לחבל פרובנס היפה והקסום, שהונצח בציוריו הנפלאים של וינסנט ואן גוך. השמש הקורצת והשמים הכחולים והבהירים היוו מקור השראה לאומנים רבים. נבקר באקס אן פרובנס, בירתה ההיסטורית של החבל, נטייל בקור מיראבו שדרה מהמאה ה-18 ונראה את הקתדראלה הגותית. הלאה לקאן, עיר הנופש הנוצצת בה נערך מידי שנה פסטיבל הסרטים, מהחשובים ביותר בעולם הסרטים. נסיים את היום במלון באזור ניצה (ניס), בירת הריביירה הצרפתית.

יום
3

סנט פול דה ואנס, מונקו ומונטה קרלו

הבוקר בניס נערוך סיור במהלכו נבקר בכיכר המרכזית – פלאס מסינה, בטיילת המפורסמת והנוצצת "פרומנד דז אנגלז", נראה את בית העירייה ובית האופרה, את הכנסייה הרוסית עם כיפות הבצלים ונערוך תצפית מגבעת הרובע היוקרתי, סימיה. בתום הסיור, ניסע לסנט פול דה ואנס, כפר אומנים יפהפה אשר משך אליו אומנים ידועים ובהם מאטיס, שאגאל, פיקאסו ועוד. בהמשך נטפס בנסיעה בדרך הנופים של אחד ה"קורנישים" לעיירה "עז", בה נתוודע לתעשיית הבשמים של דרום צרפת. נמשיך לנסיכות מונקו. ליבה של הנסיכות בה נבקר, היא מונטה קרלו עם בתי המלון, החנויות וכמובן בתי הקזינו המפתים. חזרה למלון.

יום
4

סנט רפאל, סנט טרופז

יום טיול לאורך הריביירה הצרפתית, בו נבקר בסנט רפאל הנוצצת ובסנט טרופז, בה נוהגים להתארח עשירי העולם. חזרה למלון.

יום
5

גראס, קניון וורדון

ניסע לביקור בגראס, מרכז תעשיית הבשמים באזור הריביירה הצרפתית. נמשיך לקניון וורדון, בו נראה את נהר וורדון זורם במעמקי הקניון ובהמשך פנינו מועדות ללינה באזור אביניון.

יום
6

אביניון, פונט דו גאר, סנט רמי דה פרובנס, פונטיין דה ואקלוז

סיור בוקר באביניון, אחת מבירות הנצרות בימי הביניים, שנודעה כמקום גלותם של האפיפיורים, בימי הקרע הגדול בכנסייה הקתולית. נבקר בהיכל האפיפיורים מקום מגורי האפיפיורים בעת גלותם מרומא במאה ה-14. נמשיך לפונט דו גאר, שם נראה את מוביל המים הרומי התלת קומתי השמור והמרשים. אחה"צ – ניסע לעיירה הפרובנסלית סנט רמי דה פרובנס, ששורשיה נעוצים בתקופה הרומית ואשר היטיבה לשמר את מסורת חבל פרובנס ונסיים בביקור בפונטיין דה ואקלוז, עיירת מעיינות המים הקסומה.

יום
7

ארל, קרקאסון, טולוז

ניסע לארל, עיר רומית עתיקה שהקים יוליוס קיסר ועירו של ואן גוך, בתקופה שבה צייר את יצירותיו המפורסמות ביותר. נערוך סיור בו נראה את התיאטרון, כיכר הפורום והאמפיתיאטרון - שרידים מהתקופה הרומית. בתום הסיור פנינו מועדות לעיר המבוצרת קרקאסון. נסייר בסמטאות הציוריות, ברחובות הצרים בין החומות והמגדלים. לקראת ערב נגיע לטולוז, "העיר הוורודה" - אחת הערים העתיקות של צרפת, מרכז ההייטק והחלל של צרפת, בה מיוצר מטוס האיירבוס והלוויין האירופאי.

יום
8

טולוז – תל אביב

הבוקר נטייל בטולוז. נבקר בכיכר הקפיטוליום, בכנסיית סאן סרנין היפה והחשובה, בכיכר וילסון ועוד ככל שיותיר לנו הזמן. בהתאם לשעת הטיסה, ניסע לנמל התעופה של טולוז, לטיסתנו חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים